Boşandıktan sonra eski eşimi icraya Verdi ama velayeti istiyor

Yeni hayata yeni sayfa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
30
18
22
Merhaba hanimlar eski eşimle bosandim anlaşmalı olarak kızım ve kendim için nafaka bağlandı 3ay once eski eşim ödemedi ve bende icraya verdim kızını sadece boşandiktan sonra 1 kere gördü bu cumada görcek normalde alıp götüremez ama ben1 gece yatmalı şeklinde babasina göndercem bugün eski eşim nafakayı ödeyemem geri çek icrayi dedi ve velayeti benden alcagini söyledi kızım 2,5 yasinda Temmuz'da 3 yaşına gircek Bana 1 yıl sonra evlencegini ve kızı 4 yaşına geldiğinde sözde velayet davasi acacagini söyledi tek başıma bakamam ama evlencegim için üvey annesi bakar dedi telefonda kızımın velayetini benden alabilir mi evlendiği için hemde telefonda eski görümcemin çocuğuyla benim çocuğu kıyasladı halen tuvaleti öğrenemedi diye yani kısmen anneliğimi sorguladı birşey olur diye telefon ses kaydı alıyorum

Merhaba hanimlar eski eşimle bosandim anlaşmalı olarak kızım ve kendim için nafaka bağlandı 3ay once eski eşim ödemedi ve bende icraya verdim kızını sadece boşandiktan sonra 1 kere gördü bu cumada görcek normalde alıp götüremez ama ben1 gece yatmalı şeklinde babasina göndercem bugün eski eşim nafakayı ödeyemem geri çek icrayi dedi ve velayeti benden alcagini söyledi kızım 2,5 yasinda Temmuz'da 3 yaşına gircek Bana 1 yıl sonra evlencegini ve kızı 4 yaşına geldiğinde sözde velayet davasi acacagini söyledi tek başıma bakamam ama evlencegim için üvey annesi bakar dedi telefonda kızımın velayetini benden alabilir mi evlendiği için hemde telefonda eski görümcemin çocuğuyla benim çocuğu kıyasladı halen tuvaleti öğrenemedi diye yani kısmen anneliğimi sorguladı birşey olur diye telefon ses kaydı alıyorum
Hayır alamaz. Eğer sizin çocuğa karşı bir kusurunuz yoksa şiddet, istismara açık ortam vs. Tüm mahkemeleri toplasa da 4 yaşındaki çocuğu alamaz. Fakat siz ona çok güzel dava açarsınız.

Hayır alamaz. Eğer sizin çocuğa karşı bir kusurunuz yoksa şiddet, istismara açık ortam vs. Tüm mahkemeleri toplasa da 4 yaşındaki çocuğu alamaz. Fakat siz ona çok güzel dava açarsınız.
Boşandıktan sonra niye muhatap olunur anlamıyorum ki. Çocuğu görmek için arar amenna. Analığımı sorgulatacak kadar muhabbete girmem. Girerse de haddini öğrenir oturur aşağı.

Boşandıktan sonra niye muhatap olunur anlamıyorum ki. Çocuğu görmek için arar amenna. Analığımı sorgulatacak kadar muhabbete girmem. Girerse de haddini öğrenir oturur aşağı.
Ben de onu anlamadım. Çocuğun bezi ne zaman bırakacağını bile konuşmuşlar. Sanane be ve adam! Sen mi bezliyosun? Diyememiş. Üstelik nafaka da yatırmayacakmış. Çok düşünüyor ya çocuğu para vermiyor, yeni eşine baktırma planını anlatıyor. Boş boş konuşuyor kadın da dinliyor.

yeni este kocasının ilk evliliğinden olan bebeğe bakacak🤣🤣🤣erkek kafası tertemiz. valla şunların kafadan istiyorum ya. hiç çalışmıyor ne güzel 😂😂😂seve seve ödeyecek o nafakayi hicccccc yokus yapmasın. velayeti de alamaz blöf yapıp durmasın. kime baktiracakmis çocuğu ya anasına ya bacısına. merak etmeyin anasız çocuğun sorumluluğuna ikisi de girmez hele yeni eş hayatta girmez. ha zaten hakim velayeti vermez orası da bambaşka konu.

Çocuğa bakacağından değil huzurun kaçsın diye yapıyor, üvey anne de kollarını açmış onun çocuğunu bekliyordu zaten , he de geç delilleri de topla hiç muhatap olmamaya çalış, bırak ilk hatayı o yapsın...

Velayeti alamaz. Bu tarz seyleri mesajla soyluyorsa görüşün sınırlandırılması için mahkemeye basvurun aklı basina gelene kadar cocugu gormesin. Nafakanin artislarini da muazzam takip edin. Hatta rakam enflasyondan dolayi dusuk kaldiysa nafakanin artirilmasi icin dava acin.

yeni este kocasının ilk evliliğinden olan bebeğe bakacak🤣🤣🤣erkek kafası tertemiz. valla şunların kafadan istiyorum ya. hiç çalışmıyor ne güzel 😂😂😂seve seve ödeyecek o nafakayi hicccccc yokus yapmasın. velayeti de alamaz blöf yapıp durmasın. kime baktiracakmis çocuğu ya anasına ya bacısına. merak etmeyin anasız çocuğun sorumluluğuna ikisi de girmez hele yeni eş hayatta girmez. ha zaten hakim velayeti vermez orası da bambaşka konu.
Kendileri bulunmaz hint kumaşı çünkü, birsürü kadın yana yakıla kollarını açmış onları bekliyor , ah bu erkekler kafalar tertemiz 🤣

Raporlu ciddi bir psilolojik sorununuz, şüpheye yer bırakmayacak şekilde gayri ahlaki bir hayatınız, hürriyeti kısıtlayan hapis cezaniz yok ise çocuğu sizden kıçını yirtsa da asla asla asla alamaz hiçbir şartta. Bir daha sizi böyle tehdit ederse nah alırsın diyip telefonu kapatın suratına . Korkmayin

Aslında çok fazla muhattap olmuyorum ama telefonu açmayınca çocuğu alcam diyor

Eklentiler

• Ekran görüntüleri_20240320-101806~2.png
    Ekran görüntüleri_20240320-101806~2.png
    78,5 KB · Görüntüleme: 122
Alamaz diye biliyorum ben de. Bir de üvey anneye baktiracak ?😅 kadın da meraklıydı zaten. Ne sanıyor bu tipler kendini diyecegim ama baya baya bir şey sandığı belli. Komik duruma düşürmüş kendini Uyuz herif.
Var öyle kadınlar kendi çocuğunu bırakıyor elalemin çocuğunu sahipleniyor adama yaranmak için cidden tuhaf.

X