Boşanıp 2.evliliğini yapan ya da mutlu olan kadınlar

boşandınız mı ?
Boşanma araşamısında 2. Koca derdine mi düştünüz ?
Bu iki grupta da değilseniz yazdıklarım size niye dokundu onu anlamadım.
He bu iki gruptaysanız zaten yazdıklarımı bidaha okuyun iyice sindirin şifa olsun

Seçimim doğru gibi bir iddiam yok ki
Elbette yanlış olabilir. Her zaman hata da yapabiliriz. Hayatta her şey de başımıza gelebilir.
Ama her kötü sonuca sınanıyorum demem yanlış seçim yapmışım derim, yanlış karar vermişim derim tam olarak bunu anlatıyorum. Neyse ben kararlarımla yüzleşebilirim özetle ama siz yine de sınanmaya devam edin mani olacak halim yok

2. Evliliğim kendim gibi birini bulabildiğim için çok şükrediyorum. Olmuyorsa zorlamayacaksın.seninle aynı düşüncelere ahlaka sahip biriyle mutlu olma şansın daha yüksek. Umutsuz olma.(ilk evliliğime aman değişir zaman veriyim çocuk olunca değişr diye devam etseydim bugün ya burda bunu yazabiliyor olmazdım yada hastanede tedavi görüyor olurdum)

Leş gibi bi hayatdan kastınız evlenemek mi... Mutluluktan anladığınız sadece evlilik mi çocuk yapmak mı hayat bunlardan mı ibaret sadece... Lütfen bakış açınızı değiştirin... 30lu yaşlarında bekarım ve gayet mutlu güzel bi hayatım var... Size moral olsun diye söylüyorum eşinizin manipüle etmesine izin vermeyin kendinizi... Karaktersiz bi insanla yaşamaktansa kaliteli bir yalnızlığı tercih ederim.

Zor günler yaşamışsınız ama hayatın sürprizi varmış çok sevindim sizin adınıza... Mutluluklar diliyorum...

Müko +10000

Ben 25 yaşındayım evli değilim sevgilim bile olmadı ama eşinizin size yapmaya çalıştığı psikololik oyununda farkındayım. İnsanlar değişmez. Zaten her ikinci evliliğini yapan mutlu olmadığı gibi mutsuzda olmuyor. Yani bu kişiden kişiye değişir. Siz şuan kendi yaşadığınız duruma bakmalısınız. Bana boşanınca leş bir hayat yaşayacaksın diyen biri için bu soruyu sorma zahmetinde bile bulunmam ben şahsen. Annemin ikinci evliliğiydi 15 yıl katlandı ona ama boşandı şimdi üçüncü evliliği olur mu bilmiyorum ama o istemiyor artık çünkü çevre baskısı olsun bir anne olur muyum olmaz mıyım diye evlenenlerde mutlu olmuyor maalesef. Hayırlısı olsun diyerek akışına bırakın derim. Ben anneme sen hatalısın diyorum çünkü evlendiği kişide sizinki gibi saygısız ağzından çıkanları kulağı duymayan bir tipti bunu kabul ederek zaten bu yanlışı kabul etmiş oldu. Ya hiç sorun etmeyip gamsız olacaksın he deyip geçeceksiniz ya da ayrılacaksınız çünkü ortası daha mutsuz ediyor. Herhalde ömrünün sonuna kadar bekar kalmak isteyen bi benimdir

Valla siz çok değişik bir anlayıs ve kafa yapısına sahipsiniz, anlamadan konuşuyorsunuz. Anlamamakta ısrarcısınız. Size simdi oturup bir bir anlatamam. Valla zamanım da yok. Kusura bakmayın. Diğer alıntınıza da cevap veremeyeceğim. Sırf arkadasa msj yazmak için giriyorum.. Sizin yorumları görüyorum. Kendinize başka uğraş bulun. Zira ben vallahi size yazıp çizemem. İlk en başta yazdığım mesajı iyi okuyun. Hem kendi hem benim yazımı. Son mesajımdır.

İyi günler dilerim.

Konu sahibeciğim, konunuzu dağıttığımız için kendi adıma özür diliyorum. Anlaşılır sanıyordum dediğim 2 3 kelimecik... Ama uzadı...

Konuya katkı sağlayan arkadaşlara da teşekkür ediyorum

Yahu ne kadar dert edindin
Kocan seni benimle aldatmış gibi davranıyorsun
Boşandın anladık 2. Koca da şansın bol olsun
Ben bu hayatta kocasız da yapabilirim çok şükür okadar ekonomik gücüm ve birikimim var mental gücümde var. size acıdım hadi git bana ayıracağın vakti koca bulmaya ayır byyyyyy

Bakin bırakmadığınız için o insanin psikllolojisini bilemezsiniz. Yaşamadan konuşmak çok farklı.Ben böyle böyle yaparim demekle yapılmıyor maalesef.Insanin hayati beraber omuzlayacak birini istemesi neden bu kadar kötü?Evlendiği adamla olmadı diye kendini hayata kapatmasi mi doğru olan?Sormadan cevap vereyim 1 ay oldu boşanali 2 kizim var ilerde bir gün bana değer verecek kızlarımı sevip onlara bir abi baba gibi sağlanacak biri çıkarsa evlenmeyi isterim.Bu oda derdi e düşmek olmuyor

2.evliliği yapar mısın yapamaz mısın bilemem ama bu leş kafalı adamla yaşayacağından daha iyi olacağı kesin her halukara yaşayacağın hayat...
Leş hayat mı? Ne sanıyor kendini bu? Sizde bu lafa endişelendiyseniz psikolojinizi bozmakta başarılı olmuş psikopat bey,
Gelmeyin bu oyuna...Birde kimse değişmez...sanmıyorum...

Leş gibi hayat demiş ya sanki kendi yaşattığı neymiş bu adamın görende el üstünde tutmuş sanır eşini...

Tabiki isterseniz 10 evlilikte yaparsınız ve bu kimseyi ilgilendirmez sizin kararınız olur
Sözüm sadece birini daha boşamadan 2. Evlilik peşinde olma durumuna
Bi boşan bi rahatla bi ölç tart yani hayata sonuçta bir kadın olarak sadece evlenmek için gelmedik ki bir sürü misyonumuz var. İş değil ki bu işsiz kalınca yeni iş arama derinde düşelim ya da iş değiştirmeden daha yeni işimizi hazırlayalım

Bunlar hep şu kişisel gelişim kitaplarından yapılan alıntılar : Onu seç bunu seç,evrene mesaj yollamak fln

Bunlar hep şu kişisel gelişim kitaplarından yapılan alıntılar : Onu seç bunu seç,evrene mesaj yollamak fln
Yok canım tamamen özgüven meselesi
Kendine güvenmezsen oturur ağlarsın
Bir tane hayatım var kimse için vahlanarak geçiremem valla.
Kocam bu gün boşanmak istese kendi kaybeder. Ben yoluma bakarım hayat devam ediyor..

Eski bir konuymuş ve yeni farkettim konu sahibesi nasıl acaba boşandı sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…