boşanırken çocukla aile ziyareti :(

Çok güzel yazmış bu arkadaş
Ben de boşanma aşamasındayım
Eşim oğlumu götüreceğim bayramda dedi
1000 km uzakta şuan oğlum , beş hafya babası babaannesi kuzenleri ile kalacak , beni arayacağından adım gibi eminim henüz 28 aylık
Babası yokken de baba baba diyor ben bir şekild e oyalamaya çalışıyorum içim yansa da …
Boşanınca bun böyle hep devam edecek
Bir günlüğüne hiç birşeycil olmaz bana kalırsa
Çalışıyoruz zaten gün içinde de ayrıyız nihayetinde
İçini rahatlat lütfen el kadar bebek kim olsa merhamet gösterir ona …
Hele ki babası yanında
Bırak sorumluluk alsın babası da
5 hafta mı şaka gibi degıl 5 hafta 1 gün bıle bırakılmaz . Bir tanıdıgım boşandı cocuk babasındayken aile içi tacize maruz kalıyor . Herkes çocugunu dizinin dibinde büyütsün olakı boşandım asla şehir dışına 5 haftalıgına bırakmam asla .

hanımlar belki konuyu hatırlayan çıkar, şu an boşanma aşamasındayız. babam ziyarete gelmişti ona henüz söylemedik, eşim bahsetmiş boşanmak istediğimden. babam da saçmalamayın kendinizi toplayın gibi konuşmuş. muhtemelen ondan etkilenip dün benden özürler diledi affedebilir misin bilmiyorum falan bu böyle olmaz dedi. kabul etmedim, anneme bahsettim ben dedim ayrıca istemiyorum dedim kolay şeyler yaşanmadı. sinirlendi yine ama kabullendi gitti demin evden. pazartesi ya da salı günü kızımı alıp köye gideceğini akşam getireceğini söyledi. ben ailesi bilmediği için beraber gideceğimizi sanmıştım hiç istemesem de. böylesi benim için de daha iyi ama kızım daha küçük yani 1,5 yaşında. benden ayrı sadece ben okula gittiğimde kalıyor o da 4-5 saat en fazla. tanımadığı bir ortam, ne yedirip içirecekler, huysuzluk ettiği zaman nasıl davranacaklar kim dokunacak kucaktan kucağa verirlerse huysuzluk eder sevmez yabancı biri onu kucaklasın. çok endişeliyim yardımınıza ihtiyacım var.
Bebeğinizi gözünüzün önünden ayırmayın. Göndermek zorunda değilsiniz. Çok zorlarsa siz de gidin.

Çok güzel yazmış bu arkadaş
Ben de boşanma aşamasındayım
Eşim oğlumu götüreceğim bayramda dedi
1000 km uzakta şuan oğlum , beş hafya babası babaannesi kuzenleri ile kalacak , beni arayacağından adım gibi eminim henüz 28 aylık
Babası yokken de baba baba diyor ben bir şekild e oyalamaya çalışıyorum içim yansa da …
Boşanınca bun böyle hep devam edecek
Bir günlüğüne hiç birşeycil olmaz bana kalırsa
Çalışıyoruz zaten gün içinde de ayrıyız nihayetinde
İçini rahatlat lütfen el kadar bebek kim olsa merhamet gösterir ona …
Hele ki babası yanında
Bırak sorumluluk alsın babası da
Rahatlığın bu kadarına pes. Maşallah size..

Belli oldu boşanmanızdan en fazla bebeğiniz zararlı çıkacak.

28 aylık daha bebek..

Valla insan oğluna o kadar güvenmeyin. İçimizde her türlü ruh halinde insanım diye gezen var.

İnşallah çocuğunuz zarar görmeden büyür kurtarır kendini.

5 hafta mı şaka gibi degıl 5 hafta 1 gün bıle bırakılmaz . Bir tanıdıgım boşandı cocuk babasındayken aile içi tacize maruz kalıyor . Herkes çocugunu dizinin dibinde büyütsün olakı boşandım asla şehir dışına 5 haftalıgına bırakmam asla .
Yanlış oldu bir hafta
Taciz derken?
Çocuk kız mıydı peki ?

Rahatlığın bu kadarına pes. Maşallah size..

Belli oldu boşanmanızdan en fazla bebeğiniz zararlı çıkacak.

28 aylık daha bebek..

Valla insan oğluna o kadar güvenmeyin. İçimizde her türlü ruh halinde insanım diye gezen var.

İnşallah çocuğunuz zarar görmeden büyür kurtarır kendini.
Ne rahatlığı ya
Babası ile gitti
Bir hafta yazacaktım beş olmuş
Bugün dördüncü gün ama asır geçti sanki

Kim taciz etmiş peki
Nasıl anlaşıldı
Bu çok korkunç

Ne rahatlığı ya
Babası ile gitti
Bir hafta yazacaktım beş olmuş
Bugün dördüncü gün ama asır geçti sanki
5 gün bile olsa...

Belki size çok ütopik gelecek ama olmaz.. hele bu zamanda envai çeşit sapık türemişken. Moraliniz bozulsun diye yazmıyorum. Baba göz kulak olduğunu zanneder ama olamaz. Evet herkes merhametli ama bir o kadar da kötü insan var.

Daha geçen bosanan bir kadının 2 yaşindaki bebeğine sevgilisi tecavüz etti. Sonra annede aklını kaybetmişki sevgili sevdasina bebeği öldürdüler. Bu zamnda anne bile böyle şeytanlaşmışken başkalarına nasil güvenilir.

hanımlar belki konuyu hatırlayan çıkar, şu an boşanma aşamasındayız. babam ziyarete gelmişti ona henüz söylemedik, eşim bahsetmiş boşanmak istediğimden. babam da saçmalamayın kendinizi toplayın gibi konuşmuş. muhtemelen ondan etkilenip dün benden özürler diledi affedebilir misin bilmiyorum falan bu böyle olmaz dedi. kabul etmedim, anneme bahsettim ben dedim ayrıca istemiyorum dedim kolay şeyler yaşanmadı. sinirlendi yine ama kabullendi gitti demin evden. pazartesi ya da salı günü kızımı alıp köye gideceğini akşam getireceğini söyledi. ben ailesi bilmediği için beraber gideceğimizi sanmıştım hiç istemesem de. böylesi benim için de daha iyi ama kızım daha küçük yani 1,5 yaşında. benden ayrı sadece ben okula gittiğimde kalıyor o da 4-5 saat en fazla. tanımadığı bir ortam, ne yedirip içirecekler, huysuzluk ettiği zaman nasıl davranacaklar kim dokunacak kucaktan kucağa verirlerse huysuzluk eder sevmez yabancı biri onu kucaklasın. çok endişeliyim yardımınıza ihtiyacım var.
Boşanınca zaten bu şekilde görüşecekler.

5 gün bile olsa...

Belki size çok ütopik gelecek ama olmaz.. hele bu zamanda envai çeşit sapık türemişken. Moraliniz bozulsun diye yazmıyorum. Baba göz kulak olduğunu zanneder ama olamaz. Evet herkes merhametli ama bir o kadar da kötü insan var.

Daha geçen bosanan bir kadının 2 yaşindaki bebeğine sevgilisi tecavüz etti. Sonra annede aklını kaybetmişki sevgili sevdasina bebeği öldürdüler. Bu zamnda anne bile böyle şeytanlaşmışken başkalarına nasil güvenilir.
Bunlar korkunç ya !!
Çok üzgünüm çok tedirgin oldum şuan ,
Peki nasıl olacak peki
Boşanma insanlar nasıl yapıyor babasının ailesi ile çocuk nasıl görüşüyor peki ?
Çok korkunç çok
Babası yanında ve o evde sadece babaanne yaşıyor diye gönderdim 😔

Bunlar korkunç ya !!
Çok üzgünüm çok tedirgin oldum şuan ,
Peki nasıl olacak peki
Boşanma insanlar nasıl yapıyor babasının ailesi ile çocuk nasıl görüşüyor peki ?
Çok korkunç çok
Babası yanında ve o evde sadece babaanne yaşıyor diye gönderdim 😔
Üzülmeniz için yazmadım tedbirli olun diye yazdım.

Bebeğiniz çok küçük bu kadar minik bebeği göndermek zorunda değilsiniz. Babası bir zahmet yanınızda görsün sevsin. Babaanne de çok gormek istiyorsa gelir bebeği yanınızda görür.

Madem boşanıyorsunuz bebek küçukken sizin kurallarınız geçsin.

Anasınıfı çağına gelir, kendisini ifade edebilir o zaman yine sizin kontrolünüz de ve tedbirlerinizle tabi babasıyla gezebilir.

Hani derler ya anne varken babanın bir gözü açık olurmuş anne yokken iki gözü de kapanırmış ben bu söze çok inanıyorum.

Yanlış oldu bir hafta
Taciz derken?
Çocuk kız mıydı peki ?
Ne fark eder erkek veya kız 😪

Yanınızdan ayırmayın çocuklarınızı annem misafirlikte bile kucağında yatırırdı kızardım kuzenlerle uyumak isterdim şimdi çok iyi anlıyorum yapmaz etmez denılmemeli

Sonuçta alınlarında yazmıyor 😪

ne yer ne içerden kastım şu, zaten obur bir bebek ve yediğimiz içtiğimiz her şeyi merak ediyor, babaannesini kaç kere kurabiye ve şekerli çay verirken yakaladım. anne yasak ve ona çok zararlı lütfen verme dememe rağmen gizli gizli verdiğini anladım. orada da tatlı vs isteyecek babaannesi verecek muhtemelen. en büyük endişem o aslında.

yanlış anlamadıysam 5 hafta kalacak demişsiniz, 2,5 yaşında bir bebek için çok değil mi?

küfür, hakaret, iftira psikolojik şiddet vardı boşanmak istiyordum uzun zamandır. iş cinsel şiddete varınca kararımdan emin oldum

Yani normal bir erkek olsaydı verin babası diyebilirdim. Ama bu adam tecavüzcü bir sapık, toplumdan uzak tutulması gereken bir insan. Çocuğu böyle bir insana bence emanet etmeyin, bu adamı yetiştiren ailede başka sapıklar da olabilir. Ben olsam adamın çocuğuyla sadece kendi gözetimim altında görüşmesine razı olurdum öyle oraya buraya götürmesine izin vermezdim.

Yani normal bir erkek olsaydı verin babası diyebilirdim. Ama bu adam tecavüzcü bir sapık, toplumdan uzak tutulması gereken bir insan. Çocuğu böyle bir insana bence emanet etmeyin, bu adamı yetiştiren ailede başka sapıklar da olabilir. Ben olsam adamın çocuğuyla sadece kendi gözetimim altında görüşmesine razı olurdum öyle oraya buraya götürmesine izin vermezdim.
bilgilendirmek adına yazıyorum hanımlar, hepimizin içi rahat olabilir ben de kızımla beraber gittim, bundan sonra da öyle olacak. hiçbir şey kızımın güvenliğinden önemli değil. varsın kafamı dinlemeyeyim. huzursuz olacağıma daha çok yorulayım.

bilgilendirmek adına yazıyorum hanımlar, hepimizin içi rahat olabilir ben de kızımla beraber gittim, bundan sonra da öyle olacak. hiçbir şey kızımın güvenliğinden önemli değil. varsın kafamı dinlemeyeyim. huzursuz olacağıma daha çok yorulayım.

Yani şöyle ki her yere yine beraber gidecekseniz neden boşanıyorsunuz ki zaten, ayrıca bu adam size bedensel ve ruhsal zarar vermiş biri yanına gitmekten mideniz bulanmıyor mu? Bana kalırsa adamı bir daha asla görmeyin, mahkemede de adamın cinsel saldırıda bulunmasından dolayı çocuk emanet edilecek bir tip olduğunu söyleyin tam velayeti alın. Eşiniz şiddet dolu biri çocuk mocuk emanet edilmez kendisine.

Yani şöyle ki her yere yine beraber gidecekseniz neden boşanıyorsunuz ki zaten, ayrıca bu adam size bedensel ve ruhsal zarar vermiş biri yanına gitmekten mideniz bulanmıyor mu? Bana kalırsa adamı bir daha asla görmeyin, mahkemede de adamın cinsel saldırıda bulunmasından dolayı çocuk emanet edilecek bir tip olduğunu söyleyin tam velayeti alın. Eşiniz şiddet dolu biri çocuk mocuk emanet edilmez kendisine.
beraber gitmeyeceğim görmek isteyen görmeye gelecek

boşanacağımızı ailesine söylemediği için bayram da olunca insanları kırmak istemedim kendisi için gitmedim zaten

X