bosanirsan bu evden gidersen geldiginde olumu bulursun diyor

denize dusen yavru ceylan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2018
11
0
iyi geceler arkadaslar esimle 10 yillik evliyiz bir kizim var esim cok takintili saplantili bit insan insana hayati zindan eden tiplerden sinirli fevri surekli sinir stres artik dayanamadigimi farketttim acikca dedim evleri ayiralim bir sure kafami toparlamam lazim beni tehdit ediyor bu evdrn gidersen bjr daha benj canli goremezsin ve daha onceki tartismalardada intihar girisimi oldu 2 kez korkiyorum evdrn gitmeye bir taraftanda bu hayat bana zindan oluyor dedim bu kadar aciz miisn kimsem.yok benim sizden baska diyor napicamm

iyi geceler arkadaslar esimle 10 yillik evliyiz bir kizim var esim cok takintili saplantili bit insan insana hayati zindan eden tiplerden sinirli fevri surekli sinir stres artik dayanamadigimi farketttim acikca dedim evleri ayiralim bir sure kafami toparlamam lazim beni tehdit ediyor bu evdrn gidersen bjr daha benj canli goremezsin ve daha onceki tartismalardada intihar girisimi oldu 2 kez korkiyorum evdrn gitmeye bir taraftanda bu hayat bana zindan oluyor dedim bu kadar aciz miisn kimsem.yok benim sizden baska diyor napicamm
Kendi canına kıymaya çalışan bir gün sinirlenirse bana ve çocuğuma ne yapmaz ki diye düşünebilirsiniz. Sırf intiharla tehdit ettiği için sizi kendisine bağlayamaz. Bence evden ayrılmak istiyorsanız ayrılın, siz ayrılsanız da çocuğunun babası olmaya devam ettiğini söyleyin, çocuğunu babasız bırakmayı göze alması gerektiğini bir fark etsin öyle bir deneme yapacaksa. Bir de giderken annesine, babasına, kardeşine artık kimi varsa haber verin böyle bir şeyle tehdit ediyor göz kulak olun diye. Tabi bunlar benim düşüncem, bu kararı alması gereken sizsiniz o yüzden çok net konuşmak da istemiyorum sadece bir öneri bu.

X