Boşanıyormuşuz

Çok dua edin inşAllah şeytan çok girer evli çiftlerin arasına, annesine düşkünlüğüyle fişekleniyor aranızda ki sıkıntılar. Sessiz sakinliğini koru herzaman uslübün sessiz olsun , daha yeni evlisiniz kurtarılabilir inşAllah eşiniz dogruyu görür ailesininde kalbi yumuşar

bitin artık bitin bitin ya

Hee hep şeytan hep şeytan.

Ailenize bu kadar saygısızlık yapan biriyle evliliğinizi yürütmek isteme çabanızı anlamıyorum. Çocuk yapsanız ne olacak aynı devam değişen sadece siz ve çocuğa olacak. İyi düşünün böyle insanlarla olmaz. Şahsen kaynanamın gerçekten kaynanalık yapacağını önceden bileydim gerçekten evlenmezdim eşim Allahtan yüz vermiyor ama işte olmuyor.

Boşanmaya karar verdim arkadaşlar yeni bir konu açmıştım bununla ilgili.
Yapamayacağım bu aileyle.
Herkesin iki taraflı hataları var ama düzeltilemez artık bazı şeyler.
Bişeyler raydan çıktı ve yoluna koyacak ne hevesim, ne isteğim, ne de takatim var artık.
Kendi hatalarım adına özürümü diledim, helalleştim ve bitti.

Evet. Az bile demişsiniz.

Bence blöf bu ama yerinde olsam hiç geri adım atmam boşanmak istiyorsa boşarım bu adamı, bu daha başlangıç, şimdi seviyorsun ileride sevgin bitecek ziyan olan yıllarına yanacaksın. Aileni arayıp kızını boşuyırum demek nedir ya, sen eşek başı mısın, annenle mi evliymiş de önce onu arayıp seni boşayacağını haber veriyor. Şu hareketten şunu anla, sen zaten yoksun, yoksun ki seni muhatap bilip biz boşanalım demiyor.

Boşanmazda devam ederseniz uzun bir süre cocuk yapmamakta ki kararliliginizi kesinlikle sürdürün. Boş bulunup sakın cocuk olsa belki düzeliriz diye bir hataya düşmeyin

Yeminle şeytan da bıkmıştır artık insanoğlundan, "yap, et bana at... siz eğitilmezsiniz" diyordur

Kocan Pradpitt mi? Merak ettim Pradpitt olsa gene çekilmez seni istemeyeni sen hiç isteme bacım bu adamın önceliği sen değilsin, Eşin annesinin memesinden babasının onayından çıkamamış evlilik adamı değil henüz.. Kendisi pişman olup gelicek yanına

Sen bundan boşan biz sana yenisini buluruz demişlerdir büyük ihtimal. Eşiniz maalesef birey olmayı beceremiyor. Tüm olaylarda hep annesi baş rolde. Bu şekilde evlilik yürümez.

Siz bu adamla barışmak ıcın cocuk bıle yaparsınız yapmayınn kendınızi yakmayın.

Ç o c u k y a p m a!
Ç o c u k y a p m a!
Ç o c u k y a p m a!
Ç o c u k y a p m a!

boşan
boşan
boşan
boşan

tüm hanzoluk,davarlık senin koca zannettiğin kazma sapıyla başlıyor ve terelelli ailesiyle devam ediyor. ailesine bu cürreti veren de o..
bunca şeyin üzerine hiç bir şey olmamış gibi çocuk beklentisi içine girilmesi sizinle sadece çocuk için beraber görüntüsü veriyor hatta belki öyle de olabilir.

bu manyak oğlu manyakların içinde ne yapıyorsun ? adam boşanmakla sana iyilik yapacak farkında mısın? evliliği kurtarmayı bırak da kendini kurtar kendini.

Bu lafları ettiğin adamı, koca diye yanında tutma zaten
Aranızda saygı yok, sevgi yok, doğru bir iletişim yok ama kocamda kocam, bu kafayla daha çok yanarsınız ...

Bu lafları ettiğin adamı, koca diye yanında tutma zaten
Aranızda saygı yok, sevgi yok, doğru bir iletişim yok ama kocamda kocam, bu kafayla daha çok yanarsınız ...
Hanımefendi güncellemeyi okumadınız heralde boşanıyorum diyorum daha neyin derdindesiniz?
Yeni bir konu da açtım bununla ilgili.
Bitti boşanıyorum.

bu yazdığınızı konu başında güncelleyerek yazmazsanız kimse bu yazınızı görmez
hani bir hanımefendiye güncellemyeyi görmediniz sanırım demişsiniz ya
göremeyebilir

hakkınızda hayırlısı olsun

Teeekrar evlenip cocuk mu yaptiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…