Boşanıyorum, destek ve fikir

mavera110

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
840
247
Hanımlar çoğunuz konularımı biliyorsunuz. Kiminize kızdım kırıldım tatsızlık oldu geldi geçti.
Ailemin evindeyim, avukata vekalet verdim.
Sizler çok kez söylediniz ama elbet çok şükür ki yaşadıklarıma belki yaşamadan anlamayacaktım. Gönlümün razı olması için keşke dememek acaba dememek için yaşamam gerekiyormuş belki.
Sürekli bana çocuksun diye aşağılamalar, ablasıyla ortak ev almaya çalışması ben istemediğimi söylediğimde sen kimsin engel olamazsın demesi… annesi memlekette diye yok babamı kaç kez aradın ettin, yok fitne fesatsın derken bende son noktaya gelindi.

Kendisi tamam boşanalım dese de her teklifimde, asla adım atmadı. Bavulumu alıp çıktım, babam babası ile yüz yüze görüşmek istedi fakat adam kendi oğlu ile karşısına alıp konuşturamıyor ki babamle ne konuşsun.

Evden bavulumu alıp çıktım.
Her şeyim evde.
Döneceğimi sanıyorlar bir kere daha olmuştu ya.
Avukata vekalet verdim, kasa altınlarım için mallarına tedbir koyulacak. Başta çekişmeli açılacak avukat ona anlaşmalıyı teklif edecek.

Hanımlar daha önceki konularımı bilenler destek ve fikirlerinize ihtiyacım var. Bir de duanıza. Aklımda bir an önce her şeyimi almak var o evden, ve şok olacak dava ile birlikte.

Zor bir süreç, ne kadar başkaları göstermek istese de insan bazen görmüyor bazen de gerçeği ve sonu gördüğü halde inkar ediyor. Denemeseniz başkalarını sorumlu tutabilirdiniz şimdi sorumluluk tamamen sizde. Bu raddeye geldikten sonra da umarım istikrarlı olabilirsiniz Rabbim hayırlısıyla sonuçlandırsın.

Aklımda bir an önce her şeyimi almak var o evden, ve şok olacak dava ile birlikte.
Mavera hala benzer noktalardasın aslında. Alacaksın tabi hakkın olanı ama kendinden çok eşya kurtarma bakış açın hep yanlıştı. Önce kendini bir kurtar, ruh halini bir düzelt. Zaten gerisini avukat halleder.
Neyse geçmiş olsun ne diyeyim. Umarım bu sefer daha kararlı davranırsın. Çünkü bunda da geri adım atarsan, çocuk değil bebek der adam sana artık.

Umarım bu sefer de blöf yapmıyorsundur. Çıktım, çıkıcam, beyaz eşyalarım diye tutturmuyorsundur. Gerekli hukuki girişimler yapıldığına göre artık sana kalan istikrarlı olmak, bu saatten sonra kendini düşünmek, kararından dönmemek. Yeni bir sayfa açmak, bu süreçte ruh sağlığını düzelmek. Seni seven insanlar olacak, bu herif tarafından sevilmediğini anlayacaksın.

"Beni/konularımı biliyorsunuz" girişlerine de ben ayar oluyorum. Binlerce üye var, nerden bilelim? Kısa bi özet geçin bari, girip profilden konu mu didikleyelim?

Yanlış hatırlamıyorsam Mavera buralarda ünlü. Boşanıyorum diye konu açar, evdeki buzdolabı yüzünden evden gitmez. Boşanmak onun için olmaması gereken bir sey. Koca lazım çünkü.
En son kocası ile barışır. Konuya yazanlara kızar ve sessizkiğe bürünür.

Karıştırıyor olabilirim fakat.

Yanlış hatırlamıyorsam Mavera buralarda ünlü. Boşanıyorum diye konu açar, evdeki buzdolabı yüzünden evden gitmez. Boşanmak onun için olmaması gereken bir sey. Koca lazım çünkü.

Tesekkurler bilgi icin :KK53:

Yine mavera yine avukata verdim yine boşanıyorumla karşımıza cıktı sayin seyirciler

Konu sonuna doğru herkese hakaretler yagicak şimdiden kendinizi koruyacak yer bulun ve konu sonuna doğru eşi kocası essiz bir varlık olucak🤣

Yok yok karistirmiyorsunuz tam isabet.

Konunun basinda ya da ortalarinda hanimlar hepinizi seviyorum der, sonlarinda haddini bil ben plazadan bildiriyorum der. Profilinde goruldugu gibi kendisi cahille sohbeti kesmistir 🤣 en son bosanmak oyle kolay mi der ve konusu kapanir.

Hanımlar çoğunuz konularımı biliyorsunuz. Kiminize kızdım kırıldım tatsızlık oldu geldi geçti.
Ailemin evindeyim, avukata vekalet verdim.
Sizler çok kez söylediniz ama elbet çok şükür ki yaşadıklarıma belki yaşamadan anlamayacaktım. Gönlümün razı olması için keşke dememek acaba dememek için yaşamam gerekiyormuş belki.
Sürekli bana çocuksun diye aşağılamalar, ablasıyla ortak ev almaya çalışması ben istemediğimi söylediğimde sen kimsin engel olamazsın demesi… annesi memlekette diye yok babamı kaç kez aradın ettin, yok fitne fesatsın derken bende son noktaya gelindi.

Kendisi tamam boşanalım dese de her teklifimde, asla adım atmadı. Bavulumu alıp çıktım, babam babası ile yüz yüze görüşmek istedi fakat adam kendi oğlu ile karşısına alıp konuşturamıyor ki babamle ne konuşsun.

Evden bavulumu alıp çıktım.
Her şeyim evde.
Döneceğimi sanıyorlar bir kere daha olmuştu ya.
Avukata vekalet verdim, kasa altınlarım için mallarına tedbir koyulacak. Başta çekişmeli açılacak avukat ona anlaşmalıyı teklif edecek.

Hanımlar daha önceki konularımı bilenler destek ve fikirlerinize ihtiyacım var. Bir de duanıza. Aklımda bir an önce her şeyimi almak var o evden, ve şok olacak dava ile birlikte.
Mavera evi terkettin diye senden tazminat talep edebilirler ? Vekalettten sonra gittin dimi evden ?

Ya senin avukata vekalet verdigin falan hikaye. Senin su forumda bile insanlara demedigin kalmadi ama donup dolasip ayni insanlardan akil almaya geliyorsun. Madem o kadar aklin var kendine kullansana derler.
Mesela bana mesela sana mesela diğerlerine yaptığı hakaretler şuan aklım da
Bide geldi geçti demiş
Hayır geçmedi :KK12:

X