Boşanıyorum kızımı benden almakla tehtit ediyorlar

Senin bu kaynanayi seytan görse önünde eğilir ooo efendimiz gelir dermiş . Bu nasıl birşey böyle. Hem boşanmaya sebep oluyor hemde gelip tehdit ediyor . Umarım avukatın dişlidir de bunların donuna kadar alırsın

Olayı ben kısaca anlatayım. Benim eşim yurt dışa da evlendiğimizden beri çalışıyor 4 sene oluyor yani. Bu zamana kadar gerçek yüzünü görmediğim için sürekli onun için katlanıyordum yaşadıklarıma. Yurt dışında elimize genç birikimle de evimizi yaptıraktık. Evimizin nasıl olması gerektiğinide ben çizdim. Ve evimde fazlalık olarak çocuk odası istedim. Eski konulara bakarsanız anlarsınız eşimi ne kadar savunduğumu hatta bana kızan çok kişi var haklılarda işte bilen insanın hali başka.
Evimde ben çocuk odası isterken kaynanam olacak yelloz çocuk odası masraf misafir odası olsun dedi. Bende kendi evim olduğu için direttim o diretti ben direttim en sonunda sesler yükselince eşim önce annesini susturmayı seçti o ben kaynanayım benim dediğim olacak dedi susmadı bana döndü beni susturmaya çalıştı bende ev benim diye susmadım. En sonun eşim bana bir tane tokat attı o sinirle kendimi avukatın yanında buldum bir buçuk ay oluyor. Tartaklama işide aslında dayımlar boşanma mevzusu uzamasın diye eşimin biraz gözünü korkutmuşlar. O kadar ellerinde delik ya da darp yok.
Boşanma sebebim daha ilk sinir anında bana tokat atması
çocuklu eve çocuk odasını masraf gören babanne velayet peşine mi düşmüş? kendisini tanımıyorum ama nefret ettim, hırlayıp dursun hiç bir şey yapamaz.

atılan tokat affedilemez ama eşiniz için de talihsizlik olmuş. en kolay şekilde atlatırsınız umarım bu süreci

çocuklu eve çocuk odasını masraf gören babanne velayet peşine mi düşmüş? kendisini tanımıyorum ama nefret ettim, hırlayıp dursun hiç bir şey yapamaz.

atılan tokat affedilemez ama eşiniz için de talihsizlik olmuş. en kolay şekilde atlatırsınız umarım bu süreci
Bir boşansam yanımızdan dahi geçemezlerde. 1 hafta daha katlanıcam mecbur

Senin bu kaynanayi seytan görse önünde eğilir ooo efendimiz gelir dermiş . Bu nasıl birşey böyle. Hem boşanmaya sebep oluyor hemde gelip tehdit ediyor . Umarım avukatın dişlidir de bunların donuna kadar alırsın
İnşallah öyle olur. Ben onları o zaman görücem büyük konuşmak neymiş.

Ne kadar kötü kalpli insanlar bunlar ya. Çocuğu annesinden koparmaya çalışmak nedir.
Babaanne ile annenin arasındaki sevgi farkı ölcülebilir bir boyutta bile değil.
Babaannem kim annem ki tee Allah'ım yaa. Kendilerini ne saniyorlar

Çok güzel dik durmussunuz asla korkmayın. Korktugunuzu hissettirmeyin. Onlar mahkemede ancak sol elin soldan üçüncü parmağını alacak . Rahat olun lütfen . Hatta şunu da ekleyin ben oturucam calismayip bir tarafımı buyutucem senin oglunda seve seve paramı verecek . Ki öyle olacak .

X