Boşanıyorum

Aslinda cocugunuzun hastalık dönemlerinde siz ugrasirken esiniz kendi keyfinin peşinden baska kadinlara gitmiş sizi ailesine karsi da yalniz birakmis ama sorsaniz bosluktaydim sen cocuga odaklandin aileme dusman oldun falan der. Ailesi de canak tutmuş. Sizin aileniz bir sans daha vermeniz icin sizi ikna etmis eşinizi de uyarmış aslinda onlar büyük olarak ustune duseni yapmışlar toparlayıcı olmaya çalışmışlar ama esinizin ailesi oglum.da oglum diyerek ve her yaptığını destekleyerek ailenizin yaptığı buyuklugu yapamamislar. Elbette tek suclu es ailesi değil ama onlar da bu süreçte yipratici faktör olmuslar.
Cocugunu da babasi nasil alacakmis acaba? Goren de siz aldattiniz sanir!
Çocugun hassasiyetine bile saygı duymayan insanlar nasil bakacaklar Allah muhafaza ufacik ihmal çocuğunuzun hayatina mal olur hiç güvenmeyin. Ileride illa ki gorecekler ama o zaman da yiyecegi herseyi planli programli olarak verin. Eminim siz bosandiktan sonra dikkat ederler mevzu sizinle inatlasmakti biz hakliyiz egosu tamamen.
Umarim en kisa surecte kendi yolunuza bakarsınız, tazminat da talep edin diger taraf da kadini boşamış hepsi lehinize. Allah yardimciniz olsun.

Böyle pislik insanlar çok maalesef. Çıkarın atın hayatınızdan defolsun gitsin. Kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadın olduğunuzu düşünüyorum. Çocuğunuza da şifalar diliyorum.

Oncelıkle en onemlısi gecmıs olsun Rabbım yavruna sağlık sıhhat nasıp eylesin Insallah. Dıger konuda da Allah yardımcın olsun ..pis vicdansız insanlar kendi pisliklerinde boğulur onlar merak etme.. Pişmanlık yakalarını bırakmasın😠 Ve son olarak cok guçlusun maşallah. Hep boyle ol 🙏

X