Boşaniyorum

Ay hakaret neymiş ya özelden konuşan yazsın çok merak ettim :KK70:
Sormaya göZüm yemedi. Kayın aile ile ne kavgası ettiniz diye sordum, ciddi şeyler beklerken kutudan kurdeleli bohça çıktı. 😂 Hakaret de salak manyak falandır heralde. 🤣

Niye silsin ki ailesini senin için. Maddi durumun ıyıyse sen alsaydın esyalarını. Eşya kavgası yaptınız dıye annesini mi silecek!? Sen kemdıne eş deil köle arıosun.

Niye silsin ki ailesini senin için. Maddi durumun ıyıyse sen alsaydın esyalarını. Eşya kavgası yaptınız dıye annesini mi silecek!? Sen kemdıne eş deil köle arıosun
Kocasını överken hızını alamamış; adamı kime methetmeye çalışıyorsa, gitmiş mahrem detayları da yazmış.
Bence fake konu. Dalga geçmeye calısıyor bızlerle

Sormaya göZüm yemedi. Kayın aile ile ne kavgası ettiniz diye sordum, ciddi şeyler beklerken kutudan kurdeleli bohça çıktı. 😂 Hakaret de salak manyak falandır heralde. 🤣
Tüm konuyu cevaplarıyla okudum her sayfada bohça bohça bohça ay fenalık geldi içime Allah kolaylık versin çevresine😃

Niye silsin ki ailesini senin için. Maddi durumun ıyıyse sen alsaydın esyalarını. Eşya kavgası yaptınız dıye annesini mi silecek!? Sen kemdıne eş deil köle arıosun

Bence fake konu. Dalga geçmeye calısıyor bızlerle
Ay zaten iki üyeliği varmış. Önce kocasına yürüdü sonra kıskandı sinirlendi falan biraz ürktüm açıkcası.

Bu kaynana görmemiş bak gerçekten. Hem eşya almayıp hem de altınlara çöken kaynana mi dersin? Eşya alsa dahi en kötülerini alıp sonra da onların parasını bir şekilde alan mi dersin? Neler neler var. Anladığım kadarıyla çocuğun ailesi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmışlar ama sormamişlar. E zaten mobilyayı kendin secmissin. Beyaz eşyayı kendin almissin. Ay aman robotuydu televizyonuydu onu da kendileri aliversinler nolmus ki ya. Böyle adam bulduktan sonra isterlese hiçbir şey almasınlar
Ya ben kaynana anlatsam şoktan şoka girerler de üşeniyorum Katibin Ruhu Katibin Ruhu bilir 😂

Hayır şimdi bu gece bohçadan daha cok bunu düşünüyordur ,ne rezil oldum ama diyordur ,neyse Türkiye gibi gündemi değişmiş oldu .

Ne kadar çok kayınvalide ve gelin problemli konular açılmış artık. Acaba tahammul seviyelerimiz mi çok azaldi. Benim de problemlerim oldu ama eşime hiçbir zaman asla diyemem yumruğunu masaya vur aileni at vazgeç. Bence bir yerde empati kurmak gerekiyor eşiniz sizin ailenizde kötü şeyler söylerse silmenizi isterse ne yapardınız diye. Ne olursa olsun anne baba silinmemeli bence ne kadar gelin kayınvalide krizi olsa da anne baba hakkı asla ödenmez. Mesafe koyarsınız ama silmek doğru değil o adamın ruh halinde yaşayacaklarını düşünün aileden vazgeçmek kolay değil kaç yıllık birlikteliğiniz olursa olsun
Tam da dediğiniz düşüncelerdeyim aileyi silmek çokta iyi bi şey değil kimse yerden bitmiyor herkesin bi ailesi var mesafeli olmak en iyisi her şey tadında güzel

Değil mi? Kendisine bunu ben de dedim. Kendisi de bir insanın ailesini silmesinin kolay olmadığını söylüyor. Benim hakli olduğumu ama ailesini de silmesini istememin haksız olduğunu söyledi ve kavga etti. İlk kavgadan, tartışmadan direkt aile mi silinir arana mesafe koyarsın olur biter diyor ama ben kabul etmiyorum
Boşanın. İleride nasılsa hayatınızdaki insana aileni sil deme hakkınızın olmadığını öğrenirsiniz. O zaman yeterince genç ve güzel olmadığınızdan böyle kolay ültimatomlar da veremez, dünyanın sizden ibaret olmadığını görürsünüz.

Kimseden etkilenmemek için hiç yorum okumadan direk yazayım. Sen haksızsın kardeşim evlilik bu değil emin ol. Anne derdi herkes çekiyor üstelik adam da iyi olmuyor. Maddi olarak yeterli olmanız her krizde boşanmayı gündeme getirmenizi gerektirmiyor.

Genç birisiniz sizi rencide etmek istemiyorum ama kendi kendinize yazıp atarlanmanız hem çoklu üyelik kurallarına aykırı hem de normal değil.
Bir üyeliğinde 24, diğerinde 34 yaşında olduğunu yazmış. Nedense 30'larında bekar bir kadının hayalindeki eşini okuduk diye düşünüyorum. Yoksa insan böyle bir konuda neden eşiyle arasındaki mahrem ilişki detaylarını versin ki.

Bir üyeliğinde 24, diğerinde 34 yaşında olduğunu yazmış. Nedense 30'larında bekar bir kadının hayalindeki eşini okuduk diye düşünüyorum. Yoksa insan böyle bir konuda neden eşiyle arasındaki mahrem ilişki detaylarını versin ki.
Hayallerdeki eş de gık çıkarmıyor ailesi ile karısı kavgaya tutuşurken nasıl iş o ya?😂

Hayallerdeki eş de gık çıkarmıyor ailesi ile karısı kavgaya tutuşurken nasıl iş o ya?😂
Hayal dünyası ancak o kadarına yetmiş. Adamı dört dörtlük tasvir etmeye çalışırken; olay bir ara Feriştahın fantazilerine evrilmişti zaten. 😒

Aramızda 8 yaş fark var. Açıkçası cinsellik olarakta çok iyi birisi. Hem ten uyumumuz var hem de ön sevişmeyi çok güzel yapan ve en az 35-40 dk süren bir ilişki yasatiyor.

Bizim gelin vardı teyzemin, burda da meşhur ettim Allahan kezbanını neyse, kaşının üstünde gözün var desen küser anasının evine giderdi, bi gitti sonra sıkıntı oldu gelemedi. 5969696995. özrünü beklerken boşanmış buldu kendini. Ardına baka baka kendi ayağı ile geldi sonra. O akıl verenler şimdi tut kocanı öyle adam bi daha bulamazsın diyomuş.
Benim de 1 arkadaşım vardı,olmadık şeylerde evi terkedip gidiyodu.Gencim,güzelim ne çekecem diye senesi dolmadan boşandı.Şimdi 3.evliliği ve çoook mutsuz,yine boşanmak istiyor ve ilk eşinin ahını aldığını söylüyor.eski Eşi ise evli ,çocuklu ve duyduğumuza göre gayet mutlu.

Genç, güzel ve maddi yeterliliği olan bir kadın olarak tekrar evlenebilirsin, onda bir sıkıntı yok ama o evliliği sürdürebilirmisin ondan emin değilim.

X