boşanıyorummmm kocam ayak fetişti

selamm baby girll s aslına bakarsanız beş senedir deli gibi sevdiğim adamdan bıktım lütfen kızlar sevgilinizin ayak fetişti oldugunu biliyorsanız evlenmeyin çünkü ne yaparsanız yapın olmuyor.. size soruyorum sizce mantıklı bi karar mi verdim boşanmak için ?? Hiç bir şekilde durup dururken dudaklarıma yapışıp öpmedi beş yıl boyunca onu normal bi şekilde tahrik edemedim sadece naylon çorap giyip onu aşagayınca boşalıyor küfür edince vurunca vs.. beş sene oldu artık değişemeyeceğini biliyorum sordum değişmek istemedi evliliği bitirtmek istemiyor bende bitirmek istemiyorum ama kendine zarar vericem artık dayanamıyorum bi Aydır sevişmiyoruz çünkü naylon çorap giymiyorum... anlayacağınız ona kızmıyorum o böyle .. bende kocamı düşlemekten sıkıldım onu erkek gibi hissedemiyorum.. kötü niyetli bi insan olsam yedi yirmidört naylon giyer ona her dediğini yaptırırıdm ev temizliği dahil .. ama benn sahibe falan değilim ben aşk kadınıyım kocamın bana tityerek dokunmasını istiyorum belimden sarılıp dudaklarımı öpmesini ama beş senedir yatak odasına ben götürüyorum onu çok sıkıldım çok çektim normal bi kadınsanız yatak odasında oyun seviyorsanız bile ayak fetişleri ile evlenmeyin nolur .. boşanmak kurulu düzeni bozmak çok zor can yakıcı ve sevdiğini kaybetmekte öyle.... benimle konuşur Musun lütfen siz olsanız seks konusunda kocanıza bu kadar uzun süre fedakarlık yapıp ayaklarınızı yalayıp iğrenç ağzıma içe taleplerini duyup da devam eder miydiniz bu ilişkşye?
Kocanız ne diyo mesela

Baby girllsss dediğim andaaa vur banaaa vur banaaaa

Mı?

X