boşanıyorummmm kocam ayak fetişti

Bana konu fake gibi gelmedi.
Yalnız anlattıklarınızın ayak fetişi olmaaı ile ilgisi yok. Köle-efendicilik oynamayı seviyor sanırım. Hafiften mazoşist de olabilir. Ayak, el, sırt vs. fetişi bir sürü erkek var. Hepsi bu tarz ilişkilere yönelmiyor. Ince çorap bir çok erkeği tahrik de ediyor zaten, ay neyse ne anlatıyorum ben. :confused:

yav konu fake midir değil midir bilmem ama kuzenimin 3-4 yaşındaki oğlu sanırım ayak fetişi. Annesi toz konduramıyor ama cocuk saatlerce ayagıma tv ye bakarmış gibi baktı. Elledi durdu. Milletin içinde bir şey demedim ama cidden insanı iğrenç hissettiyor cocuk dahi olsa. aman aman evlerden uzak.

yav konu fake midir değil midir bilmem ama kuzenimin 3-4 yaşındaki oğlu sanırım ayak fetişi. Annesi toz konduramıyor ama cocuk saatlerce ayagıma tv ye bakarmış gibi baktı. Elledi durdu. Milletin içinde bir şey demedim ama cidden insanı iğrenç hissettiyor cocuk dahi olsa. aman aman evlerden uzak.
O erkek çocuklarda olan bir özellik.. Genelde küçücükken çoğu aynı şeyi yapıyor. Çevremde vardı, başkalarından da duydum bir süre sonra unutuyorlar :)

Giyilmiş çorapları iç çamaşırları satın alan manyaklar var.
Külotlu çorabım var dedim umarım sapık dadanmaz :KK70:
Alıp nabiolar aceba? Ben ilkokul bitene kadar annemin kullanılmı
Giyilmiş çorapları iç çamaşırları satın alan manyaklar var.
Külotlu çorabım var dedim umarım sapık dadanmaz :KK70:
Ben ilkokul bitene kadar annemin kullanılmış boyle baya baya kafasında paralanmış tülbentlerini koklayarak uyurdum.yıkanmış kabul etmezdim, annem kokmazdı çünkü..
Peki ya bunlar o çorapları neyi hayal ederek kokluyor :KK53:
Başına geçirip soygunamı gidiyor, nedir :KK53:

Alıp nabiolar aceba? Ben ilkokul bitene kadar annemin kullanılmı

Ben ilkokul bitene kadar annemin kullanılmış boyle baya baya kafasında paralanmış tülbentlerini koklayarak uyurdum.yıkanmış kabul etmezdim, annem kokmazdı çünkü..
Peki ya bunlar o çorapları neyi hayal ederek kokluyor :KK53:
Başına geçirip soygunamı gidiyor, nedir :KK53:

Koku onları tahrik ediyo işte.

O erkek çocuklarda olan bir özellik.. Genelde küçücükken çoğu aynı şeyi yapıyor. Çevremde vardı, başkalarından da duydum bir süre sonra unutuyorlar :)

ay inşallah ben daha önce hiç görmemiştim. ama görmen lazım herke ayaklarını sakladı ben kaldım ortada. 1 saat baktı oynadı ayaklarımla ıyyyyyyyy. Neyse olmasında cocuk fetihs metish ben yasadıgımla kalayım.

ay inşallah ben daha önce hiç görmemiştim. ama görmen lazım herke ayaklarını sakladı ben kaldım ortada. 1 saat baktı oynadı ayaklarımla ıyyyyyyyy. Neyse olmasında cocuk fetihs metish ben yasadıgımla kalayım.

3 yaşındaki çocukta ne fetişi olacak yahu.
Benim oğlan da ten çorap giydiğimde oturur ayağımı inceler, yani içini gösteren bi çorap çocuğa ilginç geliyor dokunur parmaklar iyice bakar yani :KK53:

3 yaşındaki çocukta ne fetişi olacak yahu.
Benim oğlan da ten çorap giydiğimde oturur ayağımı inceler, yani içini gösteren bi çorap çocuğa ilginç geliyor dokunur parmaklar iyice bakar yani :KK53:

yav çıplak ayaktı, annesine yanaştı bana bakarak annesi sor ablana dedi izin veriyor mu? neye dedim. ayaklarına ellemek istiyormuş, ayaklarını beğenmiş dedi. Böle beğendiği ayaklara ellemek istiyor dedi. Umursamadım da 1 saat aralıksız ayaklarıma bakması izlemesi dokunması saçma geldi. 3 yaşındaki cocuk için bu süre fazla sanki, dikkatini dağıtmak için çok şey yaptık ama bana mısın demedi. ya söyle diyeyim, sanki ayağım pasta bu cocukta hayranlıkla o pastaya bakıyor gibiydi :) aman olmasın zaten.

Çoraptan etkilenmeyen erkek var mıdır bilemedim de :)
Öpmeden, belinden kavramadan
Sadece çoraba bakarak mı tamamım ben diyor orasını anlayamadım :KK53:
Ciddimi ya? Çoraptan etkilenirmi bi erkek? Ben yine mala bağladım..Fileli filan olanında bahsediyosun hralde?
Normal düz laylon olanı kokuyo ben onu giymem :KK53:

X