Boşaniyoruz galiba

Sevmeden evlendin yani mantık evliliği
O zaman neden korunmadın?iki tane neden çocuk yaptın sevmediğin birinden?sana çok kızdım bir anne olarak nasıl hemen çocuklarını yok sayıp eşine verebiliyorsun?çevremde çok kişi var boşanan ama hiçbiri senin gibi çocuklarına kıymıyorlar..kendimi senin yerine koyuyorum asla çocuklarımı vermem yapamam..onların suçları yok..anne babası ayrı olan biri olarak o çocukların psikolojilerini bile bile mahvetmeye senin hakkın yok..ya doğurmayacaktın ya da çocuklarını yanına alıcaksın..evet boşanabilirsin kimse boşanmak için evlenmiyor ama boşanmaya karar verince de kendinizi değil tamamen çocuklarınızı düşünmek zorundasınız..ne çabuk vazgeçebiliyorsunuz aklım almıyor..

Ay Allah askına fake olsun
Aa göstermicen mi?humm tmm ozman mı dediniz gercekten?Bu nasıl analık ya pardonda?
Dayak yiyip oturmanızdan bile daha igrenc su yaptıgınız.

Lutfen oyle demeyin.benim arkamda ailem durmuyor.ve yabanciyim.haklarim yok .bende istemezdim boyle bi hayatm olsun
İnşallah Allah yardımcınız olsun ama ne olur elinizden geleni yapın illaki bir yol vardır . Hiçbir anne ayrilmamali evladından
Sizi kırmak istemedim sadece bu kadar
Kolay olmamalı o çocukların size ihtiyacı olacak .

Vatandaslık al diyenleri de hic anlamadım.
Yolgecen hanı oldu zaten memleket,herkesi kucaklıyorz masallah!

Vatandaslık al diyenleri de hic anlamadım.
Yolgecen hanı oldu zaten memleket,herkesi kucaklıyorz masallah!

O zaman devletimizin kadın ticaretine son vermesi gerekiyor. Konu sahibesi gibi kadınlar mağdur olmasa vatandaşlığa zaten başvurmazlardı. Devlet konu sahibesi satılırken madem kendisini koruyamadı, en azından şimdi bir şeyler sunmalı. Kaldı ki konu sahibesinin çocukları var buranın vatandaşı, zaten kendi de hak kazanmış oluyor. Diğer türlü devlet konu sahibesini boşandı diye sınırdışı etmek isterse de 2 çocuğunu yanına vermeli, özür dilemeli ve başına gelenlerden ötürü tazminat sunmalı. Konu sahibesi fırsatçı değil(keşke olsaydı) , mağdur.

Vatandasligi almadan bosanma, deport oluyo mu Azerbaycanla bilmiyorum ama gonderilirsen cocuklari hic goremezsin
Ya bence düpedüz kedi fare oynuyor.
Dik dur. Boşanalım okey, uluslararası mahkeme açarım sıkıntı yok de direkt öfke nöbeti geçirecek boşayamazsın beni de sevmedin de.
Çok yumuşak davranıyorsun. Çocuk gösterecek misin yok hıı peki.
Sana zaman verdim annem gelene kadar düşün, peki.
Evliyken de her şeye o karar vermiş sen uymuşsın şimdi boşanırken de.
İstersem beş gün düşünürüm sanane yani.
Şaşırt onu tavrınla.
Tükürür ağzına alırım çocuklarımı diye

Para yok, aile yok, destek yok, gidecsk yer yok, cesaret hic yok, yabanci ulkeds hakki yok, oyle sana, bana klavyenin arkasindan geldigi kadar kolay degil hayat her zaman.

Para yok, aile yok, destek yok, gidecsk yer yok, cesaret hic yok, yabanci ulkeds hakki yok, oyle sana, bana klavyenin arkasindan geldigi kadar kolay degil hayat her zaman.
Adam bunları bildiği için böyle işte. Arkadaş biraz diklense geri basar.
Bunlar yok senim her dediğine muhtacım diyor onun yerine yolunu buluruma bağlasa adam bu kadar rahat konuşamaz.
Cesaret bulsun diye söyledim.
Ne demek istediğimi anlamayıp beni eleştrmeniz çok garip.
Konu sahibi herkesten fikir istiyor.
Siz niye benle aynı fikirde değilsin diye beni eleştiriyorsunuz.

Çünkü ayni fikirde degilim, buna karsit fikirli olmak deniyor, sizin mesajinizin ustune yorum yapilamayacagini bilmiyodum, cok pardon

Ha bu arada sen azicik dik dursa adam cesaret bulamaz demişsin, adam bu kizi kucuk yasta rizasi disinda getirtmis, dediklerine karsi cikinca da dövmüs, nereye dikleniyo? Evine geri kacmaya calismis,oz babasi tutmus geri sürümüş, hem cinsel hem fiziksel siddete maruz kalmis, o yuzden diklen demekle olmuyo o işler.

Çünkü ayni fikirde degilim, buna karsit fikirli olmak deniyor, sizin mesajinizin ustune yorum yapilamayacagini bilmiyodum, cok pardon
Yorum yapmakla itham etmek farklı şeylerdir. Vaktim olsa izah etmek isterdim, googlelamanızı rica edeceğim.

Yorum yapmakla itham etmek farklı şeylerdir. Vaktim olsa izah etmek isterdim, googlelamanızı rica edeceğim.
İthami bi altini cizip gonderir misin nerde yapmisim? Hayat sana bana oldugu kadar ona kolay degil derken mi? Bence sen konuyu bi oku eger okumadıysan, sonra karar ver itham mi, gercek mi? Sonra bi de seye karar ver, hem fiziksel hem cinsel siddete kolayca maruz birakan bi adam diklenmeni ne kadar ciddiye alir. Benim de vaktim.var ama halim yok, istersen iyi geceler.

Ya canım benim kıyamam. Çok üzgünüm. Buradaki ahkam kesen yorumlara bakma sen. Bence ailene de dönmemelisin. Vatandaşlık alana kadar sık dişini. Sonrasında yolunu bulursun. Çocukları belki yanına alamazsın ama en azından insani bir düzen oturtur çocuklara da kendini unutturmazsın. İleride de alırsın belki kim bilir. Gerçekten bu yaşında başına gelenler için çok üzgünüm.

Ya konu sahibinin psikolojisi bozulmuş.
Yoksa insan evladından ayrı kalmayı düşünür mü?
Bazı yorumları okuyorum da , o kadar gaddarca geliyor ki.
Hayatta herkesin seçme şansı yok arkadaşlar bilin istedim.
Konu sahibi ev borcuna sok şu adamı , büyüt bebeklerini sonra da boşan. Al evin yarısını. Şu an başka şansın yok.

Lafa bak belki görüntülü gösterirmiş öyle bir hakkı olduğunu mu düşünüyor... Siz de bu kadar kolay bırakmayın çocuklarınızı

Offff hep aynı olay ya.Çocuk yaparken sevmediğin fikri kafanın neresindeydi acaba?Eşin görüntülü gösteriririm demiş sende bunu kabul ettin mi?Çocukların yanı annesinin yanıdır.

Çocukları asla bırakma. Eğer eşinin psikopat halleri yoksa huyuna suyuna gidip ev aldıktan sonra boşanmanız daha mantıklı çünkü ev de 2 ye bölünecek sizin için daha iyi olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…