Boşanma aşaması...

Canınızı kurtarmışsınız, altınlar için de çirkeflik ederlerse hiç uğraşmayın çünkü size zarar verebilir, gerekirse anlaşmalı boşanın. Mesleğiniz varmış, muhtaç değilsiniz ondan gelecek maddiyata.
Çocuk olmadan kurtulmuşsunuz, yatın kalkın şükredin.

Ablalarım merhaba, ben tam 1 yıllık evliyim eşimle çok severek ve isteyerek evlendik çocuğumuz yok . Ben hemşireyim o polis. Ben yaşça küçüğüm ondan ben 21 o 30. Eşim aslında evine bağlı, ilgili bir adamdır sadıktır ama beni devamlı kısıtlaması, dışarıya çıkıp gezmem bile lüks haline gelmesi, her sinirlendiğinde kişiliğime karakterime (orspu kahpe) , aileme hakaret etmesi, şiddet uygulaması vardı. Her defasında ailemle alttan aldık ama son seferinde 2 bulaşık yüzünden kavga ettik önce elinde ki kedi tüyü toplama rulosuyla suratıma vurdu sonra kafama attı artık canıma tak etti ve babamı aramak istedim sonra beni teklemedi ve çok kötü dövdü. Bende polise giderek şikayet ettim. Kendisi urfalı ve ailesi benim onları rezil ettiğimi düşündü. Dayak yememe rağmen hala beni suçladılar bütün dertleri elaleme ne deriz oldu. Öğrendim ki silahı elinden alınmış idari soruşturma geçirecekmiş o an vicdan azabı duydum keşke işler bu raddeye gelmeseydi diye hakettiğini biliyorum ondan tiksinir hale geldim ama bir yanım.... Avukat Bir yakınımla konuştum kusurlu olduğu için bütün altınları manevi tazminatı alabileceğimizi söyledi. Ailesinin durumu baya iyi bana çok altın taktılar ama hepsini aldılar ve onlarda kaldı hiç görmedim bile. Yine de talep edilir mi ¿ boşanan arkadaşlar sizin süreciniz nasıl geçti¿ Boşanmayalar için sizce nasıl bir tutum sergilemeliyim o kadar cahilim ki bu konularda çevremde de hiç örnek yok bana akıl vermenizi bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden

Ohhh cok da iyi olmus ona daha beter olsun insallah !!
Hic uzulme.
Seni anan üç kuruşluk adamdan dayak ye, nazını cek diye mi dogurdu??
gücü kendinden 10 yaş küçük kadına mı yetiyormuş? Bu muymuş adamlığı?

Kac kurtul kiz ordan aklini mi yedin sen de. Siddete meyilli adamin duzeldigini hic duymadim.

Bir de bu polislerin cogu mu boyle olur, belindeki silaha mi guveniyorlar anlamadim🤔

Yanlış anlamayın ama mesajın başında biraz güldüm Allah affetsin.Çünkü önce aslında iyi biridir demişsiniz sonra da yazdığınız cümlelerle tek tek üstünü çizmişsiniz bunun. Hayır,aslında iyi biri falan değil.Kaba, terbiyesiz, ahlaksız herifin teki.

Vicdan azabı çekmek için hiçbir sebebiniz yok.Ya dayak yediğinizde sakat kalsaydınız ya da ölseydiniz?? Tabi ki gidip hakkınızı arayacaktınız.Sizlik hiçbir şey yok.O sadece yaptıklarının sonuçlarına katlanıyor şu an.Özetle kendi etti kendi buldu.

Arkadaşlara katılıyorum. Altınlar düğün videoları ile falan ispatlanır gibime geldi benim de ama bilgim yok, avukatınıza danışın. Ve bence anlaşmalı falan da boşanmayın.Maddi manevi tazminat davası açın, her türlü hakkınızı arayın.Zamanında polise gitmeniz de en önemli destek olacak delil açısından size.Herkes davranışlarının sonucuna katlanacak.Hakkınızda hayırlısı olsun.Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim şimdiden ❤

Yanlış anlamayın ama mesajın başında biraz güldüm Allah affetsin.Çünkü önce aslında iyi biridir demişsiniz sonra da yazdığınız cümlelerle tek tek üstünü çizmişsiniz bunun. Hayır,aslında iyi biri falan değil.Kaba, terbiyesiz, ahlaksız herifin teki.

Vicdan azabı çekmek için hiçbir sebebiniz yok.Ya dayak yediğinizde sakat kalsaydınız ya da ölseydiniz?? Tabi ki gidip hakkınızı arayacaktınız.Sizlik hiçbir şey yok.O sadece yaptıklarının sonuçlarına katlanıyor şu an.Özetle kendi etti kendi buldu.

Arkadaşlara katılıyorum. Altınlar düğün videoları ile falan ispatlanır gibime geldi benim de ama bilgim yok, avukatınıza danışın. Ve bence anlaşmalı falan da boşanmayın.Maddi manevi tazminat davası açın, her türlü hakkınızı arayın.Zamanında polise gitmeniz de en önemli destek olacak delil açısından size.Herkes davranışlarının sonucuna katlanacak.Hakkınızda hayırlısı olsun.Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim şimdiden ❤
Allah affetsin bende bir daha okuyunca güldüm. Haklısınız ☺️ insan zamanında severek ve sadece iyi özelliklerini görerek evlendiği birinin böyle iğrenç biri olduğunu görünce kendince aklamaya çalışıyor beyninin içinde. sanki sadık olması , evine bağlı olması bir lütufmuş gibi. Ki olması gereken bu aslında. Şuan asla vicdan azabı duymuyorum, dışarıdan bir gözden bunları duymak çok rahattlattı teşekkür ederim ❤️

Ohhh cok da iyi olmus ona daha beter olsun insallah !!
Hic uzulme.
Seni anan üç kuruşluk adamdan dayak ye, nazını cek diye mi dogurdu??
gücü kendinden 10 yaş küçük kadına mı yetiyormuş? Bu muymuş adamlığı?

Kac kurtul kiz ordan aklini mi yedin sen de. Siddete meyilli adamin duzeldigini hic duymadim.

Bir de bu polislerin cogu mu boyle olur, belindeki silaha mi guveniyorlar anlamadim🤔
ahahaha çok haklısınız.
Her şeyi yapmayı kendilerine hak görüyorlar hele bir de komiser ise havasından geçilmiyor. uzak durulması gereken meslek grubu :/

Senin namusuna kadar küfür eden bir adamla aynı yastığa baş koyduğun günleri düşününce üzülmen gerek. Terbiyesiz herif, ahlaksız. Vurma olayına girmiyorum bile.
Senin namusuna kadar küfür eden bir adamla aynı yastığa baş koyduğun günleri düşününce üzülmen gerek. Terbiyesiz herif, ahlaksız. Vurma olayına girmiyorum bile.
kesinlikle orspu diyip sonra aynı yatağa girmek çok değişik bir ahlak :/

Seni o kadar iyi anliyorum ki bende suan esimle sorunlar yasiyorum kendi capimda ona sorsan bi sorunumuz yok. Cok kararsizdim yanlismi dusunuyorum acaba diye ama dun buraya yazi yazdim ve sagolsun arkadaslar bi nebze aklimi basima getirdi esimle suan hastanedeyiz yannda refakatci kaliyorum. Eve ciktigimizda konusup bosanacagimi soyleyecegim benimde senin gibi ailem arkamda. Esim ailem tarafindan o kadar cok seviliyodu ki anlatamam. suan kimse arayip sormuyor bile kendi yapti
İnsan olayın içinde net göremiyor. bana orospu diye bir kelime kullandıktan sonra özür dileme tenezzülünde bilr bulunmamıştı ve hasta olmuştu. Tabi ki yanına gitmedim suratına bakmadım. ama ailesine ben hastayken bana 1 bardak su vermedi diyip üzerime salmıştı onları. Bir de suçlu ben olmuştum özür beklediğim için o hastaymış ben nasıl özür beklermişim. Beni sürekli tartaklayıp sonra ne yapmışım sanki derdi. Ailemde bunların hepsine şahit oldu ve şimdi benden daha çok nefret ediyolar nerdeyse. Her insan ektiğini biçiyor ben onun ailesine hiç saygımı bozmadım ama defalarca bozmuştu şimdi de kimsenin gözünde 5 kuruşluk değeri yok. Umarım sizin için her şey çok güzel olur ❤️ 10 gündür aile evimdeyim iştahım açıldı, huzurum yerine geldi. Kötü koca pişmanlıktır 😅

Canınızı kurtarmışsınız, altınlar için de çirkeflik ederlerse hiç uğraşmayın çünkü size zarar verebilir, gerekirse anlaşmalı boşanın. Mesleğiniz varmış, muhtaç değilsiniz ondan gelecek maddiyata.
Çocuk olmadan kurtulmuşsunuz, yatın kalkın şükredin.
Kesinlikle hep hayırlısı olsun diye dua etmiştim demek ki hayırlısı böyleymiş

Ablalarım merhaba, ben tam 1 yıllık evliyim eşimle çok severek ve isteyerek evlendik çocuğumuz yok . Ben hemşireyim o polis. Ben yaşça küçüğüm ondan ben 21 o 30. Eşim aslında evine bağlı, ilgili bir adamdır sadıktır ama beni devamlı kısıtlaması, dışarıya çıkıp gezmem bile lüks haline gelmesi, her sinirlendiğinde kişiliğime karakterime (orspu kahpe) , aileme hakaret etmesi, şiddet uygulaması vardı. Her defasında ailemle alttan aldık ama son seferinde 2 bulaşık yüzünden kavga ettik önce elinde ki kedi tüyü toplama rulosuyla suratıma vurdu sonra kafama attı artık canıma tak etti ve babamı aramak istedim sonra beni teklemedi ve çok kötü dövdü. Bende polise giderek şikayet ettim. Kendisi urfalı ve ailesi benim onları rezil ettiğimi düşündü. Dayak yememe rağmen hala beni suçladılar bütün dertleri elaleme ne deriz oldu. Öğrendim ki silahı elinden alınmış idari soruşturma geçirecekmiş o an vicdan azabı duydum keşke işler bu raddeye gelmeseydi diye hakettiğini biliyorum ondan tiksinir hale geldim ama bir yanım.... Avukat Bir yakınımla konuştum kusurlu olduğu için bütün altınları manevi tazminatı alabileceğimizi söyledi. Ailesinin durumu baya iyi bana çok altın taktılar ama hepsini aldılar ve onlarda kaldı hiç görmedim bile. Yine de talep edilir mi ¿ boşanan arkadaşlar sizin süreciniz nasıl geçti¿ Boşanmayalar için sizce nasıl bir tutum sergilemeliyim o kadar cahilim ki bu konularda çevremde de hiç örnek yok bana akıl vermenizi bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden
Ne vicdan azabı?! Kızım boşver. Beladan kurtulmuş sun. Silahının elinden alınması iyi olmuş. Polis kardeşlerimize buradan teşekkür ediyorum. Bence elinizden gelen herşeyi alın. Ailesiyle görüşmeyin. Hayatınıza bakın

İnsan olayın içinde net göremiyor. bana orospu diye bir kelime kullandıktan sonra özür dileme tenezzülünde bilr bulunmamıştı ve hasta olmuştu. Tabi ki yanına gitmedim suratına bakmadım. ama ailesine ben hastayken bana 1 bardak su vermedi diyip üzerime salmıştı onları. Bir de suçlu ben olmuştum özür beklediğim için o hastaymış ben nasıl özür beklermişim. Beni sürekli tartaklayıp sonra ne yapmışım sanki derdi. Ailemde bunların hepsine şahit oldu ve şimdi benden daha çok nefret ediyolar nerdeyse. Her insan ektiğini biçiyor ben onun ailesine hiç saygımı bozmadım ama defalarca bozmuştu şimdi de kimsenin gözünde 5 kuruşluk değeri yok. Umarım sizin için her şey çok güzel olur ❤ 10 gündür aile evimdeyim iştahım açıldı, huzurum yerine geldi. Kötü koca pişmanlıktır 😅
Deger meselesi cok dpgru gercektwn benim esimde benim.ailem.tarafindan parmakla gosteriliyordu herkes o kadar cok seviyor du ki anlatamam suan kimse arayip sormuyor bile nerdeyse. Cunku o sevgiyi saygiyi bitirdi artik. Benim bi ara dayimla bile kavga etti dayimi dovmeye kalkti hakliyken haksiz duruma dustu oysaki ama suan beni 1 bucuk senedir dayimla gorusturmuyor. Ama ben ailesine oyle bi saygisizlik yapmis olsam agzima s... di abisinin biri bize saygisizlik yapti 2 senedir dha evime gelmedi gecen sene bayramda abim diye pasa pasa gitti evine ama benim dayimla teyzemlerde karsilasinca selam bile vermedi. Ailemden kopardi resmen beni. Daha babaannemin evine 2.5 senelik evlilikte 2 yada 3 defa gitmistir ki beni babaannem buyuttu. Ne kadar duskun oldugumu bilir. Yani demek o ki yanlis insanlari sevmisiz. Rabbim gozumuzu acti ona sevinelim. Insallah bende bi an evvel atlatirim bu asamayi

--- Hic üzülmeyin silahi alindi falan diye, böyle adamlari meslekten atmali, evde karisini döven Adam mi koruycakmis kocalarindan siddet gören kadinlari.
--- Altin, tazminat ne alabilyorsaniz alin, gurur vs diye vazgecmeyin; hakkinizi alin...
---Ayrica karisina böyle küfreden adamlari hic anlamam, karin öyleyse sen Nesin acaba?

Meslek sahibi okumuş kadınsınız. Geç bile kalmışsınız. Karısına orospu diyen kendi ne oluyor acaba? Cinlerim tepeme çıktı mübarek günde.

Neden üzülüyorsunuz ki? Elinden silahı alınması iyi olmuş. Böyle şiddete eğilimli birinin polis olup silah kullanması mümkün değil zaten.

--- Hic üzülmeyin silahi alindi falan diye, böyle adamlari meslekten atmali, evde karisini döven Adam mi koruycakmis kocalarindan siddet gören kadinlari.
--- Altin, tazminat ne alabilyorsaniz alin, gurur vs diye vazgecmeyin; hakkinizi alin...
---Ayrica karisina böyle küfreden adamlari hic anlamam, karin öyleyse sen Nesin acaba?
Aynen öyle. Böyle polisler karakola gelen aile içi şiddete uğramış kadınları geri çeviriyor. Kocanızla anlaşın, aile içinde olur öyle şeyler diyip çok güzel bir halt ettiğini sanıyor.

Bı erkek eşine nasıl oru.pu diyebilir. Hiç sevmem bu kelimeyi:sinirli: boşanın kimsenin ne diyeceğini düşünmeyin. Siz şiddet görünce kimse sizi düşünmüyorsa, ayrılınca da düşünmesin.

Ne altını ne pultunu düşünün,bu adamdan ve ailesinden kaçıp hayatınızı kurtarın
Nereden buluyorsunuz bu yontulmamışları?Belli ki kendilerine her şeyi hak gören bir aile,istediği gibi şiddet gösterecek siz de susacaksınız,onların isteği bu.Vicdan azabı da duymayın,cezası ne ise çeksin.

Silah alındı soruşturma geçiriyor dediniz ya içimin yağları eridi oh olsun rezil rüsva olsunlad ailecek.Yazik değil mi size onların yüzünden ailenizde üzüldü .Sakın altınları ve tazminatı onlara bırakmayın belki yalandan baŕışmaya çalışır sakın sakın engelleyin daha sımdiden bunu yapan ileride neler yapmaz

Silah alındı soruşturma geçiriyor dediniz ya içimin yağları eridi oh olsun rezil rüsva olsunlad ailecek.Yazik değil mi size onların yüzünden ailenizde üzüldü .Sakın altınları ve tazminatı onlara bırakmayın belki yalandan baŕışmaya çalışır sakın sakın engelleyin daha sımdiden bunu yapan ileride neler yapmaz
Evet şimdiden başladılar barışma çabalarına. Babası yazıp duruyor ama o kadar kötü bir zihniyetleri var ki beni geri döndürmeye çalışırken bile "sende alttan alsaydın, sinirli biliyosun işte, bayram geliyor ne olacak böyle" diyip beni daha çok sinirlendiriyorlar. Cahil insanla uğraşmak çok zormuş gerçekten :KK43:

Ne altını ne pultunu düşünün,bu adamdan ve ailesinden kaçıp hayatınızı kurtarın
Nereden buluyorsunuz bu yontulmamışları?Belli ki kendilerine her şeyi hak gören bir aile,istediği gibi şiddet gösterecek siz de susacaksınız,onların isteği bu.Vicdan azabı da duymayın,cezası ne ise çeksin.
Genelde böyle adamlar ilişkinin en başında çok ilgili ve fedakar oluyorlar. Size bir prenses gibi davranıyorlar , elde etmek için türlü oyunlar..... Sizde şöyle düşünüyorsunuz ne güzel adam ilgilisi, sahiplenişi evlenirim ben bununla 😅 Birde doğuluysa kıskançlığı oluyor ama çok önemli değil diyorsunuz. Nişanlıyken sinirli olduğunu farketmiştim ama bu kadar ileri gidebilecek biri olduğunu düşünmüyorsunuz. Birde seviyorsunuz, bi yola giriyorsunuz heycanlısınız görmek de istemiyorsunuz. Göz ardı ediyorsunuz. Allahtan ilk 1 yılda gösterdi gerçek yüzünü 🙏🏻 Çok iyi tanımak lazım gerçekten

X