Bosanma sonrası cinsel yaşam

Isterseniz bosanmanin ertesi gunu yapin yani kimseyi ilgilendirmez de boşanmanizla ne alakasi var korunmadan seks yapacak kadar libidonuzun? Evlenmeden önce nasil sabrediyormussunuz hayret.
Cantaniza bir kondom atin bari bulunsun madem.

Tamamen katılıyorum bu yoruma :) kimseyi ilgilendirmez kiminle ne zaman nerede yaptığınız ama kodom önemli :)

İlk cinsel deneyimi?

Ne alakası var ya.2,3 tane süt çocuğuyla birlikte olmuş.bizim ülkedeki hastalık travması nereden kaynaklanıyor anlayamadım bir türlü.o kadar kolay olsa ülkede adam kalmazdı.

her şey bi kenara boşanmışsınız artık bunda kendini suçlu hissedecek bi durum yokk

ilk olduğu için kendini kontrol edememiştir. :) Ama siz en azından tecrübeniz ile korunmasız olmaz deseydiniz. Bu arada bu kişi ile bir gelecek düşünüyor musunuz?

ilk olduğu için kendini kontrol edememiştir. :) Ama siz en azından tecrübeniz ile korunmasız olmaz deseydiniz. Bu arada bu kişi ile bir gelecek düşünüyor musunuz?
O an olmadi öyle ya.. ben düşünsem o düşünmez o düşünse ben düşünmem değişik bir hikaye bizimkisi..

Yani herkes yazmış zaten de, erkek arkadaşınız varsa veya birisi ile tanışma dönemindeyseniz çantanızda bir kondom bulundurmalisiniz kesinlikle. Anlık isteklerle sağlığınızı vs. riske etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…