Boşanma sürecinde ve yeni boşanmış kadınlar toplanalım.😊

Ama avukatı hala tam anlamıyla davam icin tutmuş değilim tanıdık olduğu icin yardımcı oldu bana ilk duruşmadan sonra duruma göre bakacaz bi dahaki duruşmada oda gelebilir bakacaz artık
Senin aldigin maaş ortada sonucta asgari ücretle hem çocuk bakıp hemde ev gecinmezki tek başına hakim bunu illaki düşünür karşı taraftanda nafaka ister sen her türlü maddi manevi tazminat davası ac bide nafakanida al bide takılarını iste.guclu bi avukat bul devletin sunduğu avukatlar pek davalarla fazla ilgilenmiyomus diye duydum oyuzden hakkını alabilcek iyi avukatın olsun.avukata da herseyini anlat hicbiseyi eksik bırakma cunku karşı taraf bisey sundugunda avukatin cevap verebilsin avukatin herşeyi bilmek zorundaymis bana böyle söylediler karşı taraf çünkü mahkemede cirkinlesip iftira atabiliyomus

Bende 84 kilodan 79 a düştüm banada yaradı bence :KK49:
Ben de boşanma aşamasindayim ve inanilmaz huzurluyum. Kederlenmek bana göre değil. Yiyoruz, içiyoruz, geziyoruz oğlumla. Yillardir 40 kiloydum. Anoreksiya oluyordum nerdeyse. Bu süreçte kendime geldim hiç bir ilaç takviyesi almadan kendi istek ve irademle iştahım açıldı ve 45 kilo oldum. Yüzüme kan geldi. Bosanma her zaman yıkım getirmiyor. Şükürler olsun bu günümü gösterene..
e

Baba sen her zaman başımızda evimizin ailenizin iyiliği için didindin durdun. Kızın olarak aile babası nasıl olunur senden gördüklerimle öğrendim. Ben evliliğimde senin gibi bir aile babası ile karşılaşacağımı düşündüm ama olmadı. Sen belki gördün belki hissettin belki ilk benden duyacaksın. Bizim ............ sorunlarımız var. Boşanmak yuvamı dağıtmak istemiyorum ama eşimin değişmeyeceğini hissediyorum. Yuvamı dağıtmamak için verdiğim çaba eşimden soğumama neden oluyor daha çok korkuyorum. Benim onunla ilgili düşüncelerimi ona karşı gelmek olarak görüyor ve beni suçlu çıkarıyor. Beni sana şikayet edeceği konusunda tehdit ediyor. Ki karşıma gelsin konuşalım sen de anlarsın kim suçlu kim değil. Gel ön ayak ol eşimle bir konuş. Ben üzülmek yıpranmak istemiyorum. Sen de bu adam değişecek söz verdi deneyin dersen deneyeceğim. Ama sen de değişeceğine inanmazsan ve söz verdiği halde değişmezse boşanmaktan başka çare kalmıyor elimde.
gibi gibi...
(Sanırım öncelikle eşinin değişmesini değişmezse ayrılmak istediğini düşünüyorsun. O yüzden bu şekilde yazdım.)
Çok teşekkür ederim babamla konuştum. Üstümden bir ton yük kalktı. Babam çok anlayıslıydı gelsin madem konuşalım sen haklısın olursa olur olmazsa ben arkandayım hayatın sonu değil dedi. Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar cesaret verdiğiniz için S Serenad5 @Ebru0023 G greengirll Beyazolsun Beyazolsun

Çok teşekkür ederim babamla konuştum. Üstümden bir ton yük kalktı. Babam çok anlayıslıydı gelsin madem konuşalım sen haklısın olursa olur olmazsa ben arkandayım hayatın sonu değil dedi. Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar cesaret verdiğiniz için S Serenad5 @Ebru0023 G greengirll Beyazolsun Beyazolsun
Çok sevindim canım senin adına
Babalar icin kızları başkadır
Eş kişisine de bilgi verme ki konuşmasını hazırlayıp gelmesin baban direk konuşsun kendisiyle
Ve babana Tm baba haklisin deyip sonradan sana sorun çıkarırsa sakin susma

Çok sevindim canım senin adına
Babalar icin kızları başkadır
Eş kişisine de bilgi verme ki konuşmasını hazırlayıp gelmesin baban direk konuşsun kendisiyle
Ve babana Tm baba haklisin deyip sonradan sana sorun çıkarırsa sakin susma
Babam da bu konuda bana kızdı. Kv kp eş kim olursa olsun susma şakın ezdirme kendini hakkını her zaman savun dedi. Onunla iletişime geçme seni ararsa önce babamla konus sonra hallolursa ben eve giderim de dedi. Teşekkür ederim canım İnan öyle rahatladım ki

Babam da bu konuda bana kızdı. Kv kp eş kim olursa olsun susma şakın ezdirme kendini hakkını her zaman savun dedi. Onunla iletişime geçme seni ararsa önce babamla konus sonra hallolursa ben eve giderim de dedi. Teşekkür ederim canım İnan öyle rahatladım ki
Benim onun konuşmasını bekle dememin nedeni hani seni ailenle konuşacam diye tehtid ediyordu ya
Suçlu olduğu halde seni suçlamasıyla daha da kötü duruma düşecekti ailen tabiki senin arkanda olacak
Onu bekle dedim oyuzden
Ama konuştun iyiki sende rahatladın

Ben aileme dışarda biseyler içerken ağlaya ağlaya anlattım inan çokzor bunu aileye anlatmak ama sonradan desteklerini görünce rahatlama geliyor gerçekten

Benim onun konuşmasını bekle dememin nedeni hani seni ailenle konuşacam diye tehtid ediyordu ya
Suçlu olduğu halde seni suçlamasıyla daha da kötü duruma düşecekti ailen tabiki senin arkanda olacak
Onu bekle dedim oyuzden
Ama konuştun iyiki sende rahatladın

Ben aileme dışarda biseyler içerken ağlaya ağlaya anlattım inan çokzor bunu aileye anlatmak ama sonradan desteklerini görünce rahatlama geliyor gerçekten
Haklısın arkadaşım öyle de gayet mantıklıydı ama babam x geziden geldimmi seni aramadımı deyince istemsiz ağlayıp bir bir anlattım iyi de oldu böylesi hayırlıymıs kuzum

Haklısın arkadaşım öyle de gayet mantıklıydı ama babam x geziden geldimmi seni aramadımı deyince istemsiz ağlayıp bir bir anlattım iyi de oldu böylesi hayırlıymıs kuzum
Öyle canım zaten nasıl olacak diye diye düşünmekten kurtuldun en azından ve babanın ne tepki vereceğini biliyosun bu bile çok güzel bisey

Öyle canım zaten nasıl olacak diye diye düşünmekten kurtuldun en azından ve babanın ne tepki vereceğini biliyosun bu bile çok güzel bisey
Evet canım şimdi yapmam gerekeni biliyorum o aramayana kadar arama dedi babam. Bakalım arayacak mı gidip babamla konuşacak mı artık en kötü sonuca bile razıyım

Bende eşimden soğudum artık. Hayatının kumandası onların elindeymiş gibi 33 yaşındaki adamın abisinin babasının sözünü dinlemesi, yeni yuva kurduğunun aile olduğunun farkında olamaması, eski bekar hayatına devam etmek istemesi ( eve 1 buçuktan aşağı gelmemesi). Abisi ve arkadaslarıyla sürekli şehir dışı geziler düzenlemesi, ailesine dur diyememesii onların dolduruşuna gelmesi soğuttu. Kısacaası 7 aylık evlilikte hiç kendimi yeni evli gibi hissedemedim. Evde akşama kadar akşamdan da sabaha kadar cam kenarında koca bekledim. Artık ben de yoruldum bittim tükendim. 2 gündür ben annemlerdeyim ne aradı ne sordu, burdan 9 saat uzaklıktaki bir şehre geziye gitmiş abisi ve arkadaşlarıyla. Sonraki süreci çok merak ediyorum ..

Seni üzmek ya da umudunu kırmak istemem ama benim annem evlendiginde senin gibi cam kenarında babami beklemis eve gelcekmi diye,o da arkadaslariyla gezip icki aleminde takılıyormuş, seneler seneleri kovaladı ve ben kendimi bildim bileli babam eve gelmez. Gelir de gec vakitte gelir. Evde oldugu zaman da icki icer zaten. Yani değişmez düzelmez
Ayni sekilde arkadasimda flort döneminde,esinin icki ictigini bilmiyormus evdeyim oturuyorum diyormus. Suanda 4 senedir evli bir de 3 yasinda çocukları var adam eve gelmiyor. Arkadaşlarıyla bekar gibi geziyor evde sıkılıyormuş. O beklemiyor ama kafasini vuruyor uyuyor zaten çocukla bütün gün yoruluyor. Demem o ki degismezler malesef degismezler bu dışarıya düşkün erkekler. Benim cevremde cok örneği var daha fazla yazıp seni de bunaltmayim ama durum boyle malesef

Canım en kötü sonuç ayrılık oda kötümü iyi mi bilemezsin hayırlısı neyse o olsun
Belki de hayırlısı olan arkadasimizi kandirip ben degistim diyip sonra yeniden eski duzene davranislara devam etmesidir ki bu en kötüsü o yüzden hayırlısına katlanamayabilir. hayırlısı falan olmasın.

X