Boşanma sürecindeyim çok uzun ama mutlaka okuyun lütfen 🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mavilendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
46
22
24
Madem boşanmıycaksınız neden sürekli kanıtlarınıza bir yenisini eklediniz. Haklısınız ne salak kız demeden edemiycem. O adam da adam olmaz.
Maalesef ki mesleğinden dolayı ikna kabiliyeti çok çok yüksek biri ve ne yaparsa yapsın ailemi ailesini herkesi inandırıyodu o yüzden haklı olmak bunuda göstermek için galiba yaptım ama ne yazılsa haklı herkes biliyorum 😢

mavilendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
46
22
24
Hanfendi kocanızdan tedavi olmasını bekleyene kadar bir an önce nafaka dahi talep etmeden boşanın ve kendiniz bir terapi görün.H
Aklı başında bir anne zaten çocuğunu bu ortamdan uzak tutması gerektiğini bilir ve çocuğunu bahane etmez. Demek siz kopamıyorsunuz hâlâ birleşme derdindesiniz.
Mesajlarınızın hepsini okudum ve sizin kesinlikle normal olmadığınıza inandım.
Bir anne olarak söylüyorum çocuğunuzun ruh sağlığı için kesin bir kararla bu adamdan ayrılmalısınız. Çocuğunu düşünen bir anne zaten başından ayrılırdı, bu adam nasıl bir rol model olacak???
Kaç kere aptalca şans vermişsiniz, böyle bir evlilik olur mu hiç 😡
Ayrılın ve asla ama asla arkanıza bakmayın.

Ek olarak: hpv testi yaptırdınız mı ? Allah korusun başka ciddi hastalıklar da kapabilirsiniz.
Evet yaptırdım üzerinden çok geçti zaten kendim psikoloğada gittim ne deseniz haklısınız evet çok zor şeyler yaşadım belkide babamdan görmediğimi hep ondan aradım ama artık girdim o noktaya at gözlüğünü cıkardım sadece yazmak içimi dökmek istedim

mavilendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
46
22
24
Ben okudum yeterince uzun olmuş .
Dönmeniz büyük hata . Madde için Tedavi olması şart. Aldatmış defalarca... Madem babanız da yanınızdaymıs neden tekrar ateşe attınız kendinizi
Haklısınız boşanma sürecindeyim zaten suan mahkemem devam ediyo eskiler içinde çok pişmanım bilmiyorum bağlanmış gibi sürekli inanmayı sürekli düzeldi düzelecek demeyi tercih ettim ama artık olmayacağına inandım :KK43:

mavilendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
46
22
24
Anlamıyorum madde bağımlısı, üstelik eskortlarla düşüp kalkan bir adamla boşanmamak için bu çaba neden. Bilmiyorum belki ilk kez birine bu sitede böyle bir yorum yapicam çünkü buraya dertlerini yazan insanları kırıp daha fazla uzmekten yana değilim ama ailen de sen de ne kadar midesizmişsiniz.. Allah sonunu hayır etsin hanımefendi, o bebeğe yazık sadece.
Haklısınız ne deseniz ama zaten çok zor süreçlerden geçtim şimdi artık karar verdim ama yinede içimi dökmek yaşadıklarımı yazmak istedim ama böyle yazılıncada çok üzülüyorum ama ne deseniz haklısınız :KK43:

Mikasa Ackerman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
2.818
14.779
Maille uzaktan adamın telefonuna uygulama indirip, kurup bunu çalıştırdığını mı iddia ediyorsun? Yarın gel NASA da işe başla kardeşim boşver bu uyduruk hikayeleri

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
7.327
20.464
kusura bakmayın ama sizin gibi kadınları nedense sevmiyorum

esinin yemedigi halt kalmamış halen mıy mıy bide çocuk var kendine zulmettiginiz hayatı çocuğu da yapıyorsunuz ve bu hiç sağlıklı bir şey değil

Leame

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.900
1.836
Bu işin sonu yok madde kullanımı türü her ne olursa olsun sonu yok .
Eşiniz sizle de iyi diğer herkesle de iyi olduğu için hataları basit geliyor size e bi de çocuk var deyip her seferinde golü kendi kalenize atıyorsunuz.

Bi tanıdık var bizim böyle, adam bi kadınla beraber oluyor kadın resim çekiyor adamın karısına yolluyor , kadin evi terkediyor adam bi daha yapmicam falan fistik 3 5 ay geçiyor adam yine aynı b.k hem maddeye hem başka kadınlarla birlikte olmaya devam ediyor , kadınla oturup konuşuyoruz kadın diyorki napim kaç defa çekip gittim köpek gibi yalvarıyor çocuğa kıyamıyorum dönüyorum diyor ben anladimki adam kadar kadın da sorunlu bunca rezilliği sineye çekebilecek biri safkan salak olmalı veya cidden ruh hastası olmalı diye geçirdim içimden kadın da sorunlu kıraathane ağzıyla küfür etmeler , yüksek tonajda konuşmalar ve geleneksel tabular .. hani kadınlık gururu diyoruz ya cidden kadına yakisan bazi seyler vardir tum zarifligiyle dik durmak gibi.
Siz bunlari yaşayıp görüyorsunuz ve adına başka böyle daha kabul edilebilir isimler koyuyorsunuz , adına çocuk olmasa diyorsunuz , adına çok seviyorum diyorsunuz , ve daha aklıma gelmeyen bi sürü saçmalık

mavilendik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
46
22
24
Maille uzaktan adamın telefonuna uygulama indirip, kurup bunu çalıştırdığını mı iddia ediyorsun? Yarın gel NASA da işe başla kardeşim boşver bu uyduruk hikayeleri
Yapmasam neden yaptım diyim mail şifresini bildiğiniz insanın onay koduna çok kolay ulaşırsınız telefonu anlık elinize almanız indirmeniz için yeter lidir ve ben bu belgeleri almasam emin olun boşanmaya gidemezdim çünkü kimseye kanıtlayamazdım

Minnoskizz

Güzel bir üye :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
573
954
Bu kadar yaşananlara rağmen neden "acaba " diyosunuz ? Oğlunuz için ise ileride böyle bir baba o çocuğa kötü bir örnek olmayacak mı ? Kaç kere geri donmussunuz bir daha döneceksiniz aynı şeyler olmayacak mı ? Ve ömürden gidiyor farkında mısınız ? Bir an önce oglunuzla yolunuzu çizin geç olmadan

_masumane_

Mis gibi huzur kokuyor❤
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2014
300
546
Bence terapiyi eşinden önce sen almalısın. Eşin madde bağımlısı ama sende ona karşı bağımlılık çalıştırıyosun. Bir, iki ok. Ama bu kadarı sence de fazla değil mi? "Anne olarak düşünün" diyosun da bence önce sen bir anne olarak düşünmelisin. Umarım kendine gelirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1653 gün geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.