Boşanma sürecindeyim çok uzun ama mutlaka okuyun lütfen 🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kusura bakmayın ama sizin gibi kadınları nedense sevmiyorum

esinin yemedigi halt kalmamış halen mıy mıy bide çocuk var kendine zulmettiginiz hayatı çocuğu da yapıyorsunuz ve bu hiç sağlıklı bir şey değil

Bu işin sonu yok madde kullanımı türü her ne olursa olsun sonu yok .
Eşiniz sizle de iyi diğer herkesle de iyi olduğu için hataları basit geliyor size e bi de çocuk var deyip her seferinde golü kendi kalenize atıyorsunuz.

Bi tanıdık var bizim böyle, adam bi kadınla beraber oluyor kadın resim çekiyor adamın karısına yolluyor , kadin evi terkediyor adam bi daha yapmicam falan fistik 3 5 ay geçiyor adam yine aynı b.k hem maddeye hem başka kadınlarla birlikte olmaya devam ediyor , kadınla oturup konuşuyoruz kadın diyorki napim kaç defa çekip gittim köpek gibi yalvarıyor çocuğa kıyamıyorum dönüyorum diyor ben anladimki adam kadar kadın da sorunlu bunca rezilliği sineye çekebilecek biri safkan salak olmalı veya cidden ruh hastası olmalı diye geçirdim içimden kadın da sorunlu kıraathane ağzıyla küfür etmeler , yüksek tonajda konuşmalar ve geleneksel tabular .. hani kadınlık gururu diyoruz ya cidden kadına yakisan bazi seyler vardir tum zarifligiyle dik durmak gibi.
Siz bunlari yaşayıp görüyorsunuz ve adına başka böyle daha kabul edilebilir isimler koyuyorsunuz , adına çocuk olmasa diyorsunuz , adına çok seviyorum diyorsunuz , ve daha aklıma gelmeyen bi sürü saçmalık

Maille uzaktan adamın telefonuna uygulama indirip, kurup bunu çalıştırdığını mı iddia ediyorsun? Yarın gel NASA da işe başla kardeşim boşver bu uyduruk hikayeleri
Yapmasam neden yaptım diyim mail şifresini bildiğiniz insanın onay koduna çok kolay ulaşırsınız telefonu anlık elinize almanız indirmeniz için yeter lidir ve ben bu belgeleri almasam emin olun boşanmaya gidemezdim çünkü kimseye kanıtlayamazdım

Bu kadar yaşananlara rağmen neden "acaba " diyosunuz ? Oğlunuz için ise ileride böyle bir baba o çocuğa kötü bir örnek olmayacak mı ? Kaç kere geri donmussunuz bir daha döneceksiniz aynı şeyler olmayacak mı ? Ve ömürden gidiyor farkında mısınız ? Bir an önce oglunuzla yolunuzu çizin geç olmadan

Bence terapiyi eşinden önce sen almalısın. Eşin madde bağımlısı ama sende ona karşı bağımlılık çalıştırıyosun. Bir, iki ok. Ama bu kadarı sence de fazla değil mi? "Anne olarak düşünün" diyosun da bence önce sen bir anne olarak düşünmelisin. Umarım kendine gelirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X