Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Baska bir sehirde yeni bir hayata baslayin. Hicbir cocuk anne babasinin sucundan oturu yargilanmamali. Bosanirken para da alamazsiniz bu cirkeflerden. Kendinizi uzmeyin, rabbim hayirli kapilar acar insallah. Siz harekete gecin. Bu insanlarla omur gecmez.

Üniversite mezunu ama dil bilmiyor diye ancak temizlikçi olabiliyormuş ya ondan merak ettim

Hollandalı konusunu bilmiyorum ama burada yazdıkları çok saçma
Fakeliğin de altı dolu olmadı mı sıkıyor :)
Benim için psikologtan emekli dediği yerde bitti zatem 🙄

Vardı vardı
O konuda hollandadaydı sanırım
Şimdi fransa olmuş ülke
Sayesinde hollanda da boşanma konusunda uzmanlık yapmıştım

Konunun baŞlığı da boşanmak için karşı taraftan ses yok gibi bi şeydi
Aynı konu sahibi gibi sözde ünivetsite mezunu kızı ana oğul ele geçirip zorla tuvalet temizlemeye işe yolluyorlardı
En son bi katakulliye getirip türkiyeye yollayıp daha da geri almamışlardı
Yine aynı konu sahibi gibi tüM altınları filan karşı tarafta kalmıştı
Bi ara pasaportyna filan bile el koymuştu karşı taraf

Ayrıca psikologtan emekliler tabirini kullanan biri umarım üniversite mezunu değildir
Ya sanki hatırladım hatırlayacağım. Hangi konuydu o? Lütfen bul lütfen bul :KK61:

ivit,arama kısmına anahtar kelimeleri virgülle ayırarak yaz ve arat bebeyim :KK53:

Al buldum
Aynı konu bence ikisi

Al buldum
Aynı konu bence ikisi
Ay başka işim yokmuş gibi hepsini okudum ve evet kesinlikle aynı kişi. Koca koca adamların yanında gelip işemesine kadar aynı.

Bir de eşi konu sahibine zorla doğum kontrol hapı içiriyormuş ve buna öfkeliydi konu sahibi. Yahu kendisinin koşa koşa içmesi gerekirken adam içiriyor diye kızıyor. Demek çocuk yapmaya niyetli bu adamdan.

Eşi ve annesi zorla psikoloğa göndermiş, senin psikolojin iyi değil diyerek. Eh bence haklılar ya. Gerçekten konu sahibinin iyi değil psikolojisi..

Ay başka işim yokmuş gibi hepsini okudum ve evet kesinlikle aynı kişi. Koca koca adamların yanında gelip işemesine kadar aynı.

Bir de eşi konu sahibine zorla doğum kontrol hapı içiriyormuş ve buna öfkeliydi konu sahibi. Yahu kendisinin koşa koşa içmesi gerekirken adam içiriyor diye kızıyor. Demek çocuk yapmaya niyetli bu adamdan.

Eşi ve annesi zorla psikoloğa göndermiş, senin psikolojin iyi değil diyerek. Eh bence haklılar ya. Gerçekten konu sahibinin iyi değil psikolojisi..
Allahtan fil hafızalıyım da düşmüyorum böyle numaralara 😂

X