Boşanma tarihi

sari civciv

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
203
78
27
Arkadaşlar iyi akşamlar
Boşanma davası konumuz hız kesmeden devam ediyo
Tarih belli oldu haftaya cuma anlaşmalı bosanma davamız gorulecek.
O tarihi gorunce butun hayatım sanki film şeridi gibi gozumun onunden geçti,ozellikle boşa giden emeklerim.
İnsan bi sarsılıyomuş.
Ben şimdiden boyle olduysam mahkeme gününde beni neler bekliyor. Nasıl.bir ruh haline bürüncem ve bu içimdeki acı hisle başa cıkıcam.
Yine derdimi sizlere anlatırken buldum kendimi
Cok bunaldım. Bu kötü duygu artık icimden gitsin istiyorum düşünmek istemiyorum . Ne zaman geçicek

zamanla geçecek klişe bi söz ama zaman her şeyin ilacı gerçekten şu an böyle hissetmeniz çok normal boşandıktan sonra her geçen gün kendinizi yeniden bulacak yeniden keşfedeceksiniz..

zamanla geçecek klişe bi söz ama zaman her şeyin ilacı gerçekten şu an böyle hissetmeniz çok normal boşandıktan sonra her geçen gün kendinizi yeniden bulacak yeniden keşfedeceksiniz..
İnşallah nikah bittikten sonra acılarımda biter gider. Şuan tek umudum bu.. dugun zamani ne kadar mutluysak bosanma gunude o kadar acili oluyomus.
Tek dilegim bigun buraya iyilestim artik cok iyiyim yazarken bulurum kendimi🥺

İnşallah nikah bittikten sonra acılarımda biter gider. Şuan tek umudum bu.. dugun zamani ne kadar mutluysak bosanma gunude o kadar acili oluyomus.
Tek dilegim bigun buraya iyilestim artik cok iyiyim yazarken bulurum kendimi
Önceki konuları inceledim. Herif sizi aldatmış çocuğunuzla ilgilenmemiş. Başka illere sevgilisiyle buluşmaya gitmiş. 250 TL nafakayı kabul et yoksa boşamam demiş. Böyle adamı boşamaya güle oynaya gitmeniz lazım.
Kesinlikle oyle olmam gerekiyo. Ona mahkeme gunu mutsuz oldugumu belli etmemem gerekiyo. Ve bian evvel atlatmam gerekiyo bu yas surecini

Tek dilegim bigun buraya iyilestim artik cok iyiyim yazarken bulurum kendimi

Kesinlikle oyle olmam gerekiyo. Ona mahkeme gunu mutsuz oldugumu belli etmemem gerekiyo. Ve bian evvel atlatmam gerekiyo bu yas surecini
Kendinizi şartlamayın , Özgür bırakın duygularınızı . Sizi üzgün görsün eğer üzgünseniz , ağlamak geliyorsa içinizden tutmayın kendinizi ağlayın . Duygularınızı bastırmaya çalışmayın .
Hepsinin geçeceğini , insanın nelere alıştığını dayandığını düşünün . Eskiler “dağ taş dayanmazmış ama insan dayanırmış derler “ .
Güzel düşünün güzel olsun . Sonra ki yeni hayatınız hep güzelliklerle dolsun . 🌺

O duruşmaya girdiğim gün ölürüm zannettim bu acı geçmez dedim ama inanin o gun ilk kez rahatladım 1 yıl sonra ve tek bir damla dökülmedi gözümden ihanet iftira maddi hırsızlık çocuklarla terk hepsini yasadım geçti gitti 1 ay oldu bile
Ben bu olayı etrafıma şöyle izah ettim belki sizede duygu durum kabullenmesi içim faydalı olur
Köpeğe ağlamıyorum köpek ısırdı yeri acıyor ve her yara kapanır iyileşir ve yaram köpeği azad edince iyileşti sanırım

O duruşmaya girdiğim gün ölürüm zannettim bu acı geçmez dedim ama inanin o gun ilk kez rahatladım 1 yıl sonra ve tek bir damla dökülmedi gözümden ihanet iftira maddi hırsızlık çocuklarla terk hepsini yasadım geçti gitti 1 ay oldu bile
Ben bu olayı etrafıma şöyle izah ettim belki sizede duygu durum kabullenmesi içim faydalı olur
Köpeğe ağlamıyorum köpek ısırdı yeri acıyor ve yara kapanır iyileşir ve yara kapanıyor
Sanki yaşadıklarımı anlattınız aynı durumlarla karsilasmisiz evlilikte...
Ben diyorum bu nikahin verdigi yakinliktan dolayi unutmak zor oluyo. O imza atilinca hersey bitince bana da bi rahatlama gelecek diye dusunuyorum

Kendinizi şartlamayın , Özgür bırakın duygularınızı . Sizi üzgün görsün eğer üzgünseniz , ağlamak geliyorsa içinizden tutmayın kendinizi ağlayın . Duygularınızı bastırmaya çalışmayın .
Hepsinin geçeceğini , insanın nelere alıştığını dayandığını düşünün . Eskiler “dağ taş dayanmazmış ama insan dayanırmış derler “ .
Güzel düşünün güzel olsun . Sonra ki yeni hayatınız hep güzelliklerle dolsun . 🌺
Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz için..
Dogru diyosunuz hicbir duygunun bastirilmamasi gerekiyo.
Hic gecmeyecek saniyorum suan. Ama gecince bu yazdiklarimi okuycam .. sizlerdende guc aliyorum iyiki varsiniz

Sanki yaşadıklarımı anlattınız aynı durumlarla karsilasmisiz evlilikte...
Ben diyorum bu nikahin verdigi yakinliktan dolayi unutmak zor oluyo. O imza atilinca hersey bitince bana da bi rahatlama gelecek diye dusunuyorum
Tüm konularınızı biliyorum okudum çok benzer üç çıcuk 23 yıl hepsi çöp oldu yıkıldım ama geçti kalktım beni teselli edenlere bu geçmez ben bunla yaşamam derdim ben bile inanamıyorum allah çok büyük sabrı da veriyor çareyide

Bir sene olacak boşanalı ve inanın kalmıyor o ilk zamanlar ki aşırı duygusallıklar.
Yas süreci bitiyor ve hayata kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Hem de daha mutlu şekilde :)

Tüm konularınızı biliyorum okudum çok benzer üç çıcuk 23 yıl hepsi çöp oldu yıkıldım ama geçti kalktım beni teselli edenlere bu geçmez ben bunla yaşamam derdim ben bile inanamıyorum allah çok büyük sabrı da veriyor çareyide
23 sene dile kolay. Siz atlatiysaniz insallah bende atlatırım . Umuyorum o gunler bian once gelir kurtulurum bunun acısından tıpkı bosanarak kurtuldugum gibi.. duygularimda silinie gider
Bir sene olacak boşanalı ve inanın kalmıyor o ilk zamanlar ki aşırı duygusallıklar.
Yas süreci bitiyor ve hayata kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Hem de daha mutlu şekilde :)
Sabırsızlanıyorumm herseyin daha guzel olacagini soylemeniz bile beni ne kadar mutlu ediyor☺️🙏
Evli ciftler bile onumden gecse oturup agliycak haldeyim

Arkadaşlar iyi akşamlar
Boşanma davası konumuz hız kesmeden devam ediyo
Tarih belli oldu haftaya cuma anlaşmalı bosanma davamız gorulecek.
O tarihi gorunce butun hayatım sanki film şeridi gibi gozumun onunden geçti,ozellikle boşa giden emeklerim.
İnsan bi sarsılıyomuş.
Ben şimdiden boyle olduysam mahkeme gününde beni neler bekliyor. Nasıl.bir ruh haline bürüncem ve bu içimdeki acı hisle başa cıkıcam.
Yine derdimi sizlere anlatırken buldum kendimi
Cok bunaldım. Bu kötü duygu artık icimden gitsin istiyorum düşünmek istemiyorum . Ne zaman geçicek

Böyle bir adamla boşanırken zil takıp oynar insan. Kurtuluyorum diye adaklar kesilir fakir sevidirilir. Siz diyorsunuz kötü oldum.🙄

Böyle bir adamla boşanırken zil takıp oynar insan. Kurtuluyorum diye adaklar kesilir fakir sevidirilir. Siz diyorsunuz kötü oldum.🙄
Milleti dolandırıp parasını yiyememek,prensesler gibi gezememek üzücü tabiki.🙄
Konu sahibi artık boşan da rahatlayalım.Kaç kere sizi bırakıp kaçmış,depremde utanmadan elinde süpriz yumurta ile yanınıza gelen,her seferinde barışıp geri terkedildiğiniz kocanıza bu ne aşk?İki üyelikle çeşit çeşit sansasyonel konular açtınız.Artık geride bırakıp evladınızla önünüze baksanız.

Eski eşimin çapkınlıkları bilmiyordu. En son bana seni istemiyorum dedi bende s.git öyleyse dedim. Hayatında başka biri vardı çünkü. Boşanma davasını açacaktı baktım açmıyor anlaşmalı olarak ben açtım. Duruşmayı beklerken baktım 5 karış suratla dikiliyor orda. Bende gayet rahat umursamaz bir şekilde arkadaşımla goy goy yaptım. Hiç yüzüne bile bakmadım. İçimden tabiki bişeyler aktı gitti ama o zayıflığımı göstermedim o gün. O kim ki beni kötü görsün dedim. Sizde sakın olun üzüntünüzü belli etmeyin.

Şuan ayrılacağınıza değil, alışkanlıklarınızın biteceğine üzülüyorsunuz. Farkında olmadan bu duruma alışmışsınız, başka bir duruma geçmek sizi korkutuyor.
Bu bir süreç ve sürecin sonu sizin için en hayırlısı

Eski eşimin çapkınlıkları bilmiyordu. En son bana seni istemiyorum dedi bende s.git öyleyse dedim. Hayatında başka biri vardı çünkü. Boşanma davasını açacaktı baktım açmıyor anlaşmalı olarak ben açtım. Duruşmayı beklerken baktım 5 karış suratla dikiliyor orda. Bende gayet rahat umursamaz bir şekilde arkadaşımla goy goy yaptım. Hiç yüzüne bile bakmadım. İçimden tabiki bişeyler aktı gitti ama o zayıflığımı göstermedim o gün. O kim ki beni kötü görsün dedim. Sizde sakın olun üzüntünüzü belli etmeyin.
Kesinlikle gormesin istiyorum. Bugune kadar hicbir sekilde iletisime gecmedim umursamaz durdum. Orda uzgun gorunursem hala benim icin uzuluyomus demekki. Demesini istemem. Allah hepimizin yardimcisi olsun

Şuan ayrılacağınıza değil, alışkanlıklarınızın biteceğine üzülüyorsunuz. Farkında olmadan bu duruma alışmışsınız, başka bir duruma geçmek sizi korkutuyor.
Bu bir süreç ve sürecin sonu sizin için en hayırlısı
Kesinlikle oyle. Ona ve onu ozledigim icin uzulmuyorum. Duzenim evim aliskanliklarim hersey bitti bianda.. 😔 insallah bu gunlerimi unutturcak daha guzel gunlerim olur tek temennim

X