Boşanma

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Balık baştan kokar ne kadar da dogru bir söz. Konu sadece gereksiz kp ile ilgili diye düşünmüştüm. Meger daha neler varmis. Acil olarak ailenizin evine gidin. Kapida birakacak halleri yok. İllaki eve alacaklar. Bosanma davasi açın. Sonra da uyku bile uyumadan sinava çalışın ve atanin. Yolunuz açık olsun.
Bu arada, asla ama asla yetersiz, değersiz, kimsesiz değilsiniz. Bundan 1 sene sonra bambaşka guzellikte bir hayatın icinde olacak, aferin sana kız deyip omzunuzdan öpeceksiniz. 💙
Bunu duymaya çok ihtiyacim vardi teşekkür ederim. Haklisiniz daha başindayken birseylerin ters gittiğini anlamiştim. Çok yiprandim . Umarim bunun üstesinden gelirim 😑

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Onunla çok mutsuz ve huzursuzum. Ve bana psikolojik baskiyi çok yapti. Onun ve ailesinin bana yaşattiklarini yüzüne vurunca bana diyor bende normal insanlarin eşi gibi bir eşe sahip olamadım nasipsizim diyor. Universite mezunuyum öğretmenim bana her konuda her cümlenin başinda sana anlatsamda anlayamazsin diyor benim ailem bile senden daha iyi anlarlar. Ve bunu bana egitim seviyesi benden daha düşük olan eşim diyor
Psikolojik şiddet bu oluyor işte canım.ayrica fiziksel şiddet de varmis zaten.
Senin sabretmen hata canım.
Özgüvenin de kalmamış maalesef.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Psikolojik şiddet bu oluyor işte canım.ayrica fiziksel şiddet de varmis zaten.
Senin sabretmen hata canım.
Özgüvenin de kalmamış maalesef.
Evet fiziksel siddet var. Ve bana tokat atması beni tartaklamasi bileklerimi sıkması şiddet değilmiş. Bıktım sürekli inkara yatiyor

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.002
13.694
Bunu duymaya çok ihtiyacim vardi teşekkür ederim. Haklisiniz daha başindayken birseylerin ters gittiğini anlamiştim. Çok yiprandim . Umarim bunun üstesinden gelirim 😑
Anlattiklariniza gore ailenizden destek gormeyeceksiniz. Buna da hazir olun. Kimseden destek beklemeyin. Göz kapayin kulak tıkayin. Sınavınıza odaklanin. Insallah hemencecik atanirsiniz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Evet fiziksel siddet var. Ve bana tokat atması beni tartaklamasi bileklerimi sıkması şiddet değilmiş. Bıktım sürekli inkara yatiyor
Senin acilen toparlanman ve ayrilman lazım canım.artık bekleme dayanma lüksün yok.degismeyecegi de ortada.
Kendine güven.nasil bunca sene bununla ugrastiysan artık ayrılmak için çabala.
Ben eminim yapabilirsin.ama pes etme.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Anlattiklariniza gore ailenizden destek gormeyeceksiniz. Buna da hazir olun. Kimseden destek beklemeyin. Göz kapayin kulak tıkayin. Sınavınıza odaklanin. Insallah hemencecik atanirsiniz.
Inşallah tek temennim . Eşimin ablasi abimle evli. Zamaninda onlar evlenmiş bizde birbirimize görünce sevdik sözde. Evlendik. İş çok karişik ben ayrilmaya kalksam abimin evliliği de zarar görür ya da onlardan önce abim beni engeller

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Inşallah tek temennim . Eşimin ablasi abimle evli. Zamaninda onlar evlenmiş bizde birbirimize görünce sevdik sözde. Evlendik. İş çok karişik ben ayrilmaya kalksam abimin evliliği de zarar görür ya da onlardan önce abim beni engeller
Ailenizden destek beklemeden ayrılacaksın o zaman canım.
Sen yine de derdini anlat ama bu durumda berdel gibi bı durum olmuş ve bunu çözmek zor.
Ama sen kararliysan bunu yaparsın.
İnan bunu başarırsın.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Senin acilen toparlanman ve ayrilman lazım canım.artık bekleme dayanma lüksün yok.degismeyecegi de ortada.
Kendine güven.nasil bunca sene bununla ugrastiysan artık ayrılmak için çabala.
Ben eminim yapabilirsin.ama pes etme.
Onunla uğraştiğim için kendim için birşey yapsaydım şimdiye herşey değişmişti. Biz kadinlar bu duygusal yönümüz yüzünden hemen kanıyoruz. Yapmayacam diyor ertesi gün onun zıttı birşey desem hemen başliyor hakarete şiddete

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.002
13.694
Kimsenin evliligi kimseyle zarar gormez. Kimse de sizi engelleyemez. Yeter ki kararli olun.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Ailenizden destek beklemeden ayrılacaksın o zaman canım.
Sen yine de derdini anlat ama bu durumda berdel gibi bı durum olmuş ve bunu çözmek zor.
Ama sen kararliysan bunu yaparsın.
İnan bunu başarırsın.
Tek sorun o olsa gene iyi. Bizim ilçede bu güne kadar boşanan kimse yok ilk ben olacam 🙄

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Onunla uğraştiğim için kendim için birşey yapsaydım şimdiye herşey değişmişti. Biz kadinlar bu duygusal yönümüz yüzünden hemen kanıyoruz. Yapmayacam diyor ertesi gün onun zıttı birşey desem hemen başliyor hakarete şiddete
Keşke yapmayacağım demekle olsa şimdiye kimler neler yapardı.
Bunca şeyi sen yaşadın gördün düzelmez.
Bı bu kadar daha yaşamamak için kurtarman lazım kendini.
İyi ki çocuk yapmamissiniz.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Keşke yapmayacağım demekle olsa şimdiye kimler neler yapardı.
Bunca şeyi sen yaşadın gördün düzelmez.
Bı bu kadar daha yaşamamak için kurtarman lazım kendini.
İyi ki çocuk yapmamissiniz.
Bende iyiki diyorum. Artik iş korkuya dayandi bu gidişle bana daha büyük zarar verecek

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Tek sorun o olsa gene iyi. Bizim ilçede bu güne kadar boşanan kimse yok ilk ben olacam 🙄
Benim eşimin ailesinde de boşanma yoktu canım.
Ablası aldadiltigi için şak diye boşadı bir ay bile sürmedi davası falan.ailesi bişey diyemedi kadın haklı.
Sonra eşim eski eşinden boşandı çocuk da var ikisinde.
Eşim hala bana bizde boşanma yok der neymiş onların memlekette boşanma yokmuş.o zaman ilk karını bosamasaydin.sen bunlara takılma sen inanirsan öncü bile olabilirsin.

Cemoos

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
1.516
2.656
Bende iyiki diyorum. Artik iş korkuya dayandi bu gidişle bana daha büyük zarar verecek
Telefonunu kades uygulamasini indir.
Senin kurtulman için çok kolay bı çözüm olur.
Ben ilk eşimden son anda kurtuldum.biraz daha dursam şuan ölü olabilirdim çok şükür kurtuldum.
Korkudan nefes alamadım yanında.psikopatin tekiydi ve benim çocuğum da vardı.
Senin canından hiç bişey önemli değil canım.bunun farkına ailende varır merak etme.ama sen kararlı misin.kendinde o gücü bul.kendine güven.ve kararlılık çok önemli.

Mono

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
30
8
28
Benim eşimin ailesinde de boşanma yoktu canım.
Ablası aldadiltigi için şak diye boşadı bir ay bile sürmedi davası falan.ailesi bişey diyemedi kadın haklı.
Sonra eşim eski eşinden boşandı çocuk da var ikisinde.
Eşim hala bana bizde boşanma yok der neymiş onların memlekette boşanma yokmuş.o zaman ilk karını bosamasaydin.sen bunlara takılma sen inanirsan öncü bile olabilirsin.
İşte eşimde ondan dayanak aliyor. Hatta diyor üstüne kuma getiririm ama seni asla boşamam . Işi yokuşa sürmek istemiyorum kendisi imam müftülüğe gitsem mesleğinden bile olur