Boşanma

Anlattiklariniza gore ailenizden destek gormeyeceksiniz. Buna da hazir olun. Kimseden destek beklemeyin. Göz kapayin kulak tıkayin. Sınavınıza odaklanin. Insallah hemencecik atanirsiniz.
Inşallah tek temennim . Eşimin ablasi abimle evli. Zamaninda onlar evlenmiş bizde birbirimize görünce sevdik sözde. Evlendik. İş çok karişik ben ayrilmaya kalksam abimin evliliği de zarar görür ya da onlardan önce abim beni engeller

Inşallah tek temennim . Eşimin ablasi abimle evli. Zamaninda onlar evlenmiş bizde birbirimize görünce sevdik sözde. Evlendik. İş çok karişik ben ayrilmaya kalksam abimin evliliği de zarar görür ya da onlardan önce abim beni engeller
Ailenizden destek beklemeden ayrılacaksın o zaman canım.
Sen yine de derdini anlat ama bu durumda berdel gibi bı durum olmuş ve bunu çözmek zor.
Ama sen kararliysan bunu yaparsın.
İnan bunu başarırsın.

Senin acilen toparlanman ve ayrilman lazım canım.artık bekleme dayanma lüksün yok.degismeyecegi de ortada.
Kendine güven.nasil bunca sene bununla ugrastiysan artık ayrılmak için çabala.
Ben eminim yapabilirsin.ama pes etme.
Onunla uğraştiğim için kendim için birşey yapsaydım şimdiye herşey değişmişti. Biz kadinlar bu duygusal yönümüz yüzünden hemen kanıyoruz. Yapmayacam diyor ertesi gün onun zıttı birşey desem hemen başliyor hakarete şiddete

Kimsenin evliligi kimseyle zarar gormez. Kimse de sizi engelleyemez. Yeter ki kararli olun.

Ailenizden destek beklemeden ayrılacaksın o zaman canım.
Sen yine de derdini anlat ama bu durumda berdel gibi bı durum olmuş ve bunu çözmek zor.
Ama sen kararliysan bunu yaparsın.
İnan bunu başarırsın.
Tek sorun o olsa gene iyi. Bizim ilçede bu güne kadar boşanan kimse yok ilk ben olacam 🙄

Onunla uğraştiğim için kendim için birşey yapsaydım şimdiye herşey değişmişti. Biz kadinlar bu duygusal yönümüz yüzünden hemen kanıyoruz. Yapmayacam diyor ertesi gün onun zıttı birşey desem hemen başliyor hakarete şiddete
Keşke yapmayacağım demekle olsa şimdiye kimler neler yapardı.
Bunca şeyi sen yaşadın gördün düzelmez.
Bı bu kadar daha yaşamamak için kurtarman lazım kendini.
İyi ki çocuk yapmamissiniz.

Keşke yapmayacağım demekle olsa şimdiye kimler neler yapardı.
Bunca şeyi sen yaşadın gördün düzelmez.
Bı bu kadar daha yaşamamak için kurtarman lazım kendini.
İyi ki çocuk yapmamissiniz.
Bende iyiki diyorum. Artik iş korkuya dayandi bu gidişle bana daha büyük zarar verecek

Tek sorun o olsa gene iyi. Bizim ilçede bu güne kadar boşanan kimse yok ilk ben olacam 🙄
Benim eşimin ailesinde de boşanma yoktu canım.
Ablası aldadiltigi için şak diye boşadı bir ay bile sürmedi davası falan.ailesi bişey diyemedi kadın haklı.
Sonra eşim eski eşinden boşandı çocuk da var ikisinde.
Eşim hala bana bizde boşanma yok der neymiş onların memlekette boşanma yokmuş.o zaman ilk karını bosamasaydin.sen bunlara takılma sen inanirsan öncü bile olabilirsin.

Bende iyiki diyorum. Artik iş korkuya dayandi bu gidişle bana daha büyük zarar verecek
Telefonunu kades uygulamasini indir.
Senin kurtulman için çok kolay bı çözüm olur.
Ben ilk eşimden son anda kurtuldum.biraz daha dursam şuan ölü olabilirdim çok şükür kurtuldum.
Korkudan nefes alamadım yanında.psikopatin tekiydi ve benim çocuğum da vardı.
Senin canından hiç bişey önemli değil canım.bunun farkına ailende varır merak etme.ama sen kararlı misin.kendinde o gücü bul.kendine güven.ve kararlılık çok önemli.

Benim eşimin ailesinde de boşanma yoktu canım.
Ablası aldadiltigi için şak diye boşadı bir ay bile sürmedi davası falan.ailesi bişey diyemedi kadın haklı.
Sonra eşim eski eşinden boşandı çocuk da var ikisinde.
Eşim hala bana bizde boşanma yok der neymiş onların memlekette boşanma yokmuş.o zaman ilk karını bosamasaydin.sen bunlara takılma sen inanirsan öncü bile olabilirsin.
İşte eşimde ondan dayanak aliyor. Hatta diyor üstüne kuma getiririm ama seni asla boşamam . Işi yokuşa sürmek istemiyorum kendisi imam müftülüğe gitsem mesleğinden bile olur

İşte eşimde ondan dayanak aliyor. Hatta diyor üstüne kuma getiririm ama seni asla boşamam . Işi yokuşa sürmek istemiyorum kendisi imam müftülüğe gitsem mesleğinden bile olur
Ooo senin eşin iyice kafayı yemiş.bu adam normal değil.sen ondan kurtulurum an bu yaşadıklarını boşuna yaşadığını anlayacaksın.bosan bir sene sonra bunlara nasıl dayandım nasıl izin verdim diyeceksin.lutfen bunları iyice anla farkına var.

Telefonunu kades uygulamasini indir.
Senin kurtulman için çok kolay bı çözüm olur.
Ben ilk eşimden son anda kurtuldum.biraz daha dursam şuan ölü olabilirdim çok şükür kurtuldum.
Korkudan nefes alamadım yanında.psikopatin tekiydi ve benim çocuğum da vardı.
Senin canından hiç bişey önemli değil canım.bunun farkına ailende varır merak etme.ama sen kararlı misin.kendinde o gücü bul.kendine güven.ve kararlılık çok önemli.
Çok üzüldüm. Cok sukurki kurtulmuşsun. Kendime güvenim kalmamiş kararlilik ise bugün kesin diyorum ertesu gün ne yaparim nereye giderim benden bu kadar kolay kurtulamaz . Ama ben yillarimi verdim ben biliyorum sirf ben ondan ayrilayim diye bana böyle davraniyor benden kurtulmak ıstiyor ama kendisi imam bundan dolayi toplum onu hor görmesin bak hasta eşine neler yapti demesinler diye yapmiyor

Ooo senin eşin iyice kafayı yemiş.bu adam normal değil.sen ondan kurtulurum an bu yaşadıklarını boşuna yaşadığını anlayacaksın.bosan bir sene sonra bunlara nasıl dayandım nasıl izin verdim diyeceksin.lutfen bunları iyice anla farkına var.
Asla kabul etmem . Bazen bende acimasiz düşünüyorum diyorum iyileşeyim sonrada atanayim sonra boşanırım zoruna gitsin. Çünkü dünden razi ondan ayrilmama

Çok üzüldüm. Cok sukurki kurtulmuşsun. Kendime güvenim kalmamiş kararlilik ise bugün kesin diyorum ertesu gün ne yaparim nereye giderim benden bu kadar kolay kurtulamaz . Ama ben yillarimi verdim ben biliyorum sirf ben ondan ayrilayim diye bana böyle davraniyor benden kurtulmak ıstiyor ama kendisi imam bundan dolayi toplum onu hor görmesin bak hasta eşine neler yapti demesinler diye yapmiyor
Kendine güvenini topla.kararli ol yarın vazgeçme.o senden değil sen ondan kurtulucaksin bunu bı anla canım.
Yıllarını verdin ama çok acı tecrübe oldu deyip gecmeyi öğren.
Madem senin ayrilman için sana eziyet ediyor bı dk durma.

Kendine güvenini topla.kararli ol yarın vazgeçme.o senden değil sen ondan kurtulucaksin bunu bı anla canım.
Yıllarını verdin ama çok acı tecrübe oldu deyip gecmeyi öğren.
Madem senin ayrilman için sana eziyet ediyor bı dk durma.
Ailemle bu konuyu konuşacam. Onlarda bilmiyor neler çektiğimi

Asla kabul etmem . Bazen bende acimasiz düşünüyorum diyorum iyileşeyim sonrada atanayim sonra boşanırım zoruna gitsin. Çünkü dünden razi ondan ayrilmama
Yok sen acımasız falan düşünemiyosun.suan ayrılsan da onun zoruna gidecehjne ben eminim.cunku o senin çaresiz olduğunu ayrilamayacagini düşündüğü için bu kadar rahat.
Madem senden adım bekliyor sen o ayrılık adımını atmalisin.

Yok sen acımasız falan düşünemiyosun.suan ayrılsan da onun zoruna gidecehjne ben eminim.cunku o senin çaresiz olduğunu ayrilamayacagini düşündüğü için bu kadar rahat.
Madem senden adım bekliyor sen o ayrılık adımını atmalisin.
Onu çok iyi tanıyorum ruhsuz biri zerre üzülmez. Zaten onun için böyle biriyle yaşamak istemiyorum ruhum karardi

Onu çok iyi tanıyorum ruhsuz biri zerre üzülmez. Zaten onun için böyle biriyle yaşamak istemiyorum ruhum karardi
Sen kendini düşün onun ne düşündüğü ne durumda olduğunu umrunda olmasın.kendini kurtar gerisi boş zaten canım.

Mune Mune abla biz burda dertlestik ama konu yanlış yere açılmış kusura bakma.arkadas bilmiyormuş sen ilgilenirsin.

Ya bu erkeklerin hepsi aynı herhalde ya burda okudukça insan tiksiniyor evlenmekten de iyice koca kişileri hep iyi günde destek kötü günde köstek pufff uçuyorlar ortada yoklar Allah yadımcın olsun kötü gün olunca çıkmış eşinin yüzü çocuğun yoksa boşan diyeceğim de ailen de destek değil ve atanmamışsın da Bi iş bulsan desem hastasın nasıl olavak bilemedim ya hizmet etme bence madem Bi işe yaramıyorsun diyo yarama gerçekten de bunca emeğe fedakarlığa Bunu diyorsa

X