Bosanmak istiyorum ama cocugum var

Senin mutluluğun=çocuğunun mutluluğu.

Asla düşünme bile! Ailenin destek olması coook buyuk bir artı. Git baba ocağına ve hayatını kurtar lütfen.
Şuan tek meselem ilgim alakam varlığım herseyim çocuğum zaten onun içn bunu yapmak zorundayım beni hep pasiflestirdi ezip hor gördü cesaret edemez yapamaz sanıyor ama bir yerden sonra inceldiği yerden kopsun diyorum nolucaksa raziyim

Zaten okumamış biri deilm lise mezunuyum şuan yks sınavına hazırlanıyorum bu halde nasıl yapacağımı bilmiyorm
Ne güzel iyi ki lise mezunusunuz.

İnanın ki çabalayın sınavıda kazanırsınız
iyi bir mesleğiniz de olur.

Önce evladınıza sahip çıkın. Sonra alın kitapları yemeyin içmeyin ders çalışın. Gerekirse isterseniz burdan size kitap yollayalım. Yeter ki kurtulun.

Boşan öldurulmeyi mi bekliyorsun ? Akıl var mantık var. Çocuğunun önünde dayak yiyen çocuk sana niye bosandin demez. İyi baba yalanına sen bile inanmazsin.
Savunmak için demiyorum gerçekten çocuğuna düşkün ama aklım almıyor çocuğuna düşkün olan bir adam eşine bu tarz şeyleri nasıl yapabiliyor çok geri kafalilar

Darp raporum var elimde ses kayıtları filan da var ama ses kayıtları yetmiyormuş ben hep ona karşı dik durdum zaten dik durduğum için bu haldeyim sussaydim daha kötü ki ben kesinlikle susan biri deilim taş altında kalırım ama laf altında kalmam
Hayırlısı ile kazasız belasız çocuğun zarar görmeden en kısa sürede kurtulup daha güzel günlere hemen kavuşursun inşallah 🌸

Mrb ben 24 yaşında evli ve çocuklu bir anneyim ne anlatacağımı bilmiyorm 4 yillik evliyim 2 yasinda bir oğlum var eşimle sürekli tartışıyoruz nedenli nedensiz ve genel olarak ailesi yüzünden tartışıyoruz eşim alkol kullanıyor ama sürekli kullaniyo şu son 1.5 yıldır alkolsüz iken melek gbi biri diyebilirim ailesi sürekli huzursuzluk cikariyo eşim de onlarn dediğine inanıp gelip beni dovuyo genel olarak çocuk içinde tartışıyoruz niye ağlıyor aglatma gbi şeyler söylüyor ve ben eşimi sürekli uyardım beni doversen çocuğum var demem giderm filan diye bikeresinde ağzımı burnumu kırmıştı yüzüm gözü dagilmisti durduk yere yumruklarla saldırdı sitenin içinde yetmiyormuş gbi bide sitenin önünde dövdü ve ben artk dayanamayıp polisleri aramistm darp raporu filan almistk uzaklaştırma kararı aldırdım ve 2. Günü eşim annesiyle evime geldi bidaha yaparsa arkandayız diye neyse geçen yine babası için alkol parasi istedi benden ve bende dedm ki ben senin babanın alkol parasını vermek zorunda deilm diye sonrasında boğazıma yapisti boguyodu polisi aradm yine aynı şekilde darp raporu uzaklaştırma vs babamı aramis kızın olmuyor kızına akıl ver annemi aramis ayrı konuşmuş ablamı aramis ayrı konuşmuş kapıya gelip çocuğunu görmek istediğini soyluyo gösteriyorum bugünde kaynpederim babamı arıyor kızın şöyle kızın böyle dio babam her türlü arkamda ama artk tahammül edemiyorm eşim kastamonulu ben dyrbkrliyim ve şunu da düşünüyorum cocugumu alıp ailemin yanına gidersem cocugumu kaçırdı diye şikayet edermi kafamda delice sorular napcagimi bilmiyorum...
24 yaşında 1 çocukla boşanmış bir kadın olmak 24 yaşında 1 çocuğu arkada bırakıp ölmekten daha iyidir

Baban arkandaymış daha neyden korkuyosun dik dur boşa adamı elindekilerle ayrı ayrı darp davasıda aç ne olduğunu anlasın. Çocuk zaten sende kalacak her çirkinleşmesinde polisi ara idare etme böylesi korkar hapse girmekten orada zıkkımlanamaz çünkü. Seni bi cinnet anında öldürse ne olacak? Aynı evde çocuğunda babasına benzeyecek yada psikolojisi bozuk bi insan olarak büyüyecek değer mi?

Savunmak için demiyorum gerçekten çocuğuna düşkün ama aklım almıyor çocuğuna düşkün olan bir adam eşine bu tarz şeyleri nasıl yapabiliyor çok geri kafalilar
Şöyle pislikleri “iyi baba, çocuğuna düşkün” diye güzellemekten vazgeçin .
Çocuğuna düşkün baba , çocuğunun annesini dövmez .

Kendi mutluluğumu secersem cocuguma karşı bencillik etmiş olmaz miyim
Çocuğunun bu şekilde mutlu olduğunu mu sanıyorsun? Yaşı kaç olursa olsun o çocuk her şeyin farkında. Ayrıca sizi çocuğu ile tehtid eden bir baba cocugunu ne kadar düşünüyor olabilir. Böyle vakalar çok var adam içip içip kafayı bulup evine geliyor karısını çocuğunu hepsini öldürüyor. Ama sabaha hiçbir şey hatırlamıyor. Sizin bir gün bu şekilde can vermeyeceginizin garantisi var mı? Yok. Görünen köy kılavuz istemezmiş.

Mrb ben 24 yaşında evli ve çocuklu bir anneyim ne anlatacağımı bilmiyorm 4 yillik evliyim 2 yasinda bir oğlum var eşimle sürekli tartışıyoruz nedenli nedensiz ve genel olarak ailesi yüzünden tartışıyoruz eşim alkol kullanıyor ama sürekli kullaniyo şu son 1.5 yıldır alkolsüz iken melek gbi biri diyebilirim ailesi sürekli huzursuzluk cikariyo eşim de onlarn dediğine inanıp gelip beni dovuyo genel olarak çocuk içinde tartışıyoruz niye ağlıyor aglatma gbi şeyler söylüyor ve ben eşimi sürekli uyardım beni doversen çocuğum var demem giderm filan diye bikeresinde ağzımı burnumu kırmıştı yüzüm gözü dagilmisti durduk yere yumruklarla saldırdı sitenin içinde yetmiyormuş gbi bide sitenin önünde dövdü ve ben artk dayanamayıp polisleri aramistm darp raporu filan almistk uzaklaştırma kararı aldırdım ve 2. Günü eşim annesiyle evime geldi bidaha yaparsa arkandayız diye neyse geçen yine babası için alkol parasi istedi benden ve bende dedm ki ben senin babanın alkol parasını vermek zorunda deilm diye sonrasında boğazıma yapisti boguyodu polisi aradm yine aynı şekilde darp raporu uzaklaştırma vs babamı aramis kızın olmuyor kızına akıl ver annemi aramis ayrı konuşmuş ablamı aramis ayrı konuşmuş kapıya gelip çocuğunu görmek istediğini soyluyo gösteriyorum bugünde kaynpederim babamı arıyor kızın şöyle kızın böyle dio babam her türlü arkamda ama artk tahammül edemiyorm eşim kastamonulu ben dyrbkrliyim ve şunu da düşünüyorum cocugumu alıp ailemin yanına gidersem cocugumu kaçırdı diye şikayet edermi kafamda delice sorular napcagimi bilmiyorum...
Aileniz arkanızda bu büyük bir şans şuan sizin için. Hiç durmayın ailenizin yanına gidin daha çok gencsiniz kendinize yeni bir hayat kurarsınız. Yolunuz açık olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah

Sabaha kadar düşkün olsun. Ayrilinca kocalık bitiyor babalık degil. Seni öldurur bu adam ağzın burnun kan içinde kalması ne demek ? Gencecik kizsin

Darp raporum var elimde ses kayıtları filan da var ama ses kayıtları yetmiyormuş ben hep ona karşı dik durdum zaten dik durduğum için bu haldeyim sussaydim daha kötü ki ben kesinlikle susan biri deilim taş altında kalırım ama laf altında kalmam
Sitenin önünde dövdü demişsiniz. Siteden kamera kayıtlarını isteyin.

X