Boşanmak zormu

Grandpark

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
2
-7
42
Merhaba arkadaslar eşimle görücü usulu evlendim 2 tane cocugum var ama nezaman kavga etsek ailesinin suçlu oldugunu bildigi halde hem bna eziyet edip sen suclusun diyo ölen anneme bile küfur ediyor bosanmayi kafaya koydum ama 1 yasinda oglum 5 yasinda kizim var kizim hep anne lutfen yapma arkadaslarimin icinde beni boynu bukuk koyma diyor zaten oglum bebek bisey anlamiyor cocuklarimin gozi onunde dayak yiyorum ama kizima kiyip bitiremiyorumda surekli her gun ailesi ariyor karistiriyor esim doldurusa gelip bna agza alinmicek kufurler laflar sayiyor bosanmak zor mu bosansam kizim beni mi suclar yoksa cocuklarim icin cekmek mi zorundayim annem olsa kendimi oldurmeyi bile dusunuyorum ama cocuklarima kim bakar ki cok zordayim kimseye ne derdimi ne sıkıntimi anlatamiyrum neyapmaliyim

Yarın öbür gün kızın büyüyüp genç bi kadın olduğunda ah yavrum senin için boşanmadım dersen kızına, anne sen hasta mısın 5 yasında çocuğun ağzına bakıpta dayak mı yedin küfür mü işittin deyip kızacaktır. Kendinize bunu reva görmeyin kızınıza daha fazla kötü örnek olmayın.

5 yasinda kizim var kizim hep anne lutfen yapma arkadaslarimin icinde beni boynu bukuk koyma diyor
Kızınız bu lafları kimden öğrendi? Ne alaka yani? G.tü boklu kızım üzülmesin diye benim boynum gidecek? Oldu. Kendimin de çocuklarımında akıl sağlığını, geleceğini korumak için gereken her şeyi yapardım.

Öncelikle Allah yardımcımız olsun.Boşanmak kimine göre zor kimine göre huzura kavuşmak.Eğer işin varsa,kendine güveniyorsan,güçlü ve kararlıysan bu süreç seni zorlamaz.Kızına gelecek olursak 5 yaşında bir çocuğun önünde babası annesini dövüyor ve burda tek takıldığım şey kızımın boynu bükük kalmasın.İlerisinide düşünmek gerekirse böyle bir ailede büyüyen çoçuklar ne yazık ki ilerde sorunlu birey olabiliyor.Bence bir çocuk her zaman güzel bir ortamda ve huzurlu bir ailede yetişmeli.Tabi siz bilirsiniz karar sizin.

Yani bu devirde bir suru bosanan anne baba var gayet normal bisi, bunu cocugunuza anlatmaniz gerekiyor. Asil cocugunuzu dinlerseniz ileride cok aci cekersiniz bu dayaklar da kesilmez, sirf cocugun boynu bukulecek(????) Mis diye siz dayak yemeye devam mi etmek istiyorsunuz??? Bosanmak ayip degil, sonucta anne olan ve evde yetiskin olan sizsiniz. Her lafta cocugunuzun dedigini yapiyorsaniz Allah kolaylik versin size.

Bunları hem kendiniz hem çocuklarınız yaşayacağına bosanin tabii ki bu kadar zor değil.
Benim kızım küçüktü ben ayrıldığimda evet okulda zorlandı ama alıştı.
Kimse istemez ayrılmak ama şiddet,küfür,hakaret varken çocuklar nasıl sağlıklı büyüyecek.
Ne demek boynu bükük bırakma adam seni orada kesse ne olacak o çocukların hâli.
Acilen darp raporu al,şikayet et ve uzaklaştırma kararı çıkart.
Nafaka talep et.
Elindeki delillerle maddi,manevi tazminat talep et.
Korkma devletten de yardım alırsın, çocukların büyüyünce bir şekilde hayatını kurup calisirsin.

Kesin 5 yaşında çocuk bunu diyordur ben inandım

1- Kiziniz bosanacaginizi nerden biliyor?

2- Bu laflar 5 yasinda cocuk laflari degil

Başka ihtimal de şu kendi düşündüklerini çocuk söylemiş gibi yansıtıyor 5 yaşında çocuk düşünün deyimleri öğrendi boşanmanın ne olduğunu kendi başına kavradı ve boynu bükük ne demek öğrendi bunu cümle içinde kullandı vs vs hikaye

Ewet bosanmanin ne oldugunu anlattim cocuguma 5 yasindaki bi cocuktan bahsediyoruz bana kizim anne arkdslarimin okulda babasini anltirken bna sorduklarinda ben cevap verememki dedi kimin ne yasadigini kimse bilemez unutmayin

5 yaşındaki kızınız boynu bükük bırakma diyorsa hergün annesinin dayak yemesine ne diyor

Şu halde size tereyağından kıl çekmek boşanmak.
İnsanlar bitişleri sevmez, hüzünlenir.
Bunun sebebi ise artık o insanla yaşadıklarının bir daha tekrarlanmayacak olmasıdır.
Sizce, dayağı, küfrü, hor görülmeyi ve insanlık dışı muameleyi özleyebilir, bunlar olmayacağı için üzülebilir misiniz?
Sizin için boşanmak bu çünkü.
Ha evlatlarınıza gelince, ilk önce onlar için boşanmanız lazım, kızınız ileride biri ona dokunursa avazı çıktığı kadar bağırmalı ki bunun anormal olduğu görerek büyümeli.
Oğlunuz ise elin kızının saçının teline, yüreğinin ince yerine en ufacık zarar verecek bir şey yapamayacağını bilerek büyümeli lakin o baba ile bir psikopat bir de kurban yetiştirirsiniz ancak.

Şiddet olan bir ailede büyüdüm ve annem sözde benim için boşanmadı. Ancak keşke boşansaydı… Yine de annemin geliri işi şartları tamdı. Çevremde boşandıktan sonra daha kötü hayatı olanlar da gördüm o şiddet gördüğü zamanlardan. Şartlara göre değişir o yüzden bence, umarım hakkınızda hayırlısı olur

5 yaşındaki bir çocuk bu tip cümleler kuramaz, yanında "yavrumun boyunu bükük koyamam" şeklinde duygu sömürüleri yaparken o da sizden duymuştur. Benim de annem babamdan boşandı kızınız yaşlarındaydım. Asla boynum bükük kalmadı, babam adam olsaydı da boşanmasaydı.

Neyse, çocukların gözü önünde dayak yemekle iyi anne olamaz ve vicdan masturbasyonu yapamazsınız. Kendinizi kandirmayin.

5 yaşındaki kızınız mı beni arkadaşlarım içinde boynu bükük koyma diyor5 yaşındaki çocuk bu cümleyi birinden duymadan kendiliğinden söylemez. Lütfen çekmeyin bu adamı. Şu an kızınıza en büyük kötülüğü bu şekilde yapıyorsunuz. Şiddeti normalleştiriyorsunuz. Kızınız evlendiğinde kocası şiddet uygularsa annem babamı yıllarca çekti benim de kocamı çekmem lazım mesajı veriyorsunuz. Bu kötülüğü kendinize ve kızınıza yapmayın lüyfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…