Boşanmalimiyim

yaprakali

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
3.256
2.096
35
Herkese merhaba az once ufak bir sinir krizi gecirdim odadaki herseyi dagittim. Odanin kapisini kitledim cocuklar duymasin diye. Eve sigamiyorum resmen. Esimle hic anlasamiyoruz ben ak dersem o kara der. En son ne zaman guzel soz soyledi bilmem bile. Cocuklarim var uc tane bende memurum. Maas duzeyim iyi o ise calismiyor. Ama ben herkese soyledim calismayan bende olabilirdim sorun degil cocuklarim mutlu olsun yeter diye ama kadir kiymet bilmiyor. Bence benim gibi dusunen kadin bile azdir cunku calismasini senelerdir sorun etmedim. Bes senedir bir gun bile calismadi benim istedigim evde destek olsun ama ben evde bin yapiyorsam o bir yapar. Haftalik kadin alirim bir yapacagi yemek onuda bazen yapar. Ama artik huzursuz evde nefes alamiyorum

Tumunu yayinlayamadim simdi duzelttim. Bu sebeplerle cocuklari dusunmeden ayrilinirmi yoksa cocuklar icin katlanilir mi

Bu tipten niye 3 cocuk yaptin guzel bacim? Boşan tabi 4 çocuk besliyorsun 40 yasinda olana anasi danasi baksin.
Ben hep cocuklari cok severdim kucukken bile komsu cocuklarini severdim hep arkaya atip devam edicem sandim ama artik zoruma gidiyor bu nefret dolu tavirlari beni hic duymamasi onemsememesi

Çalışmıyor ama pasif bir geliri var mı?
Maddiyatimiz iyi ben iyi kazaniyorum kendimize ait evimiz arabamiz var. Onun pasif geliri yok.bence kadin erkek farketmez bir cok kadinda calismiyor. Rizki veren rabbim onun nasibi yoksa sorun yok ama evdede huzurum yok. Calismamasi benim icin sorun degil. Sorun bana kotu davranmasi

Ne demek çalışmayan bende olabilirdim
Bu eşitlik işini fazla abartmıyor muyuz ya, bir erkeğin çalışmadığını düşünemiyorum- saglik gibi geçerli sebepler haric-
Erken emekli olup evde oturan adamlara bile gıcık oluyorum ben
Biraz kıymet bilin o çocuklara asiladiginiz düşünce tarzı da çok kötü. 3 çocuk nasıl tek memur maaşı ile iyi yaşıyor olabilir

Maddiyatimiz iyi ben iyi kazaniyorum kendimize ait evimiz arabamiz var. Onun pasif geliri yok.bence kadin erkek farketmez bir cok kadinda calismiyor. Rizki veren rabbim onun nasibi yoksa sorun yok ama evdede huzurum yok. Calismamasi benim icin sorun degil. Sorun bana kotu davranmasi
Kadınlar evde kocanız gibi boş beleş takılmıyor. Yemek yapıyor çocuğa bakıyor temizlik yapıyor. Siliyor süpürüyor. Kıyaslama saçma olmuş.

Çalışmaması nasıl sorun değil? Boşansanız ne yapacak bu adam nafaka mı vereceksin? Çalışmayan adam asalaktır benm gözümde zerre saygı duymam üstüne bana kötü davranacak koyarım kapının önüne
İste basta dedigim gibi bircok kadin kabullenmez buni bile sorun etmezken cocuklarim icin onun bana kiymet vermemesi artik zoruma gidiyor

Kadin calismadiginda evde calisiyor bu adamin oyle bir olayida yok size karsi sevgiside yok. Alin kedi besleyin daha cok ise yarar hic degilse gelir kucaginiza sever sizi.

Kadınlar evde kocanız gibi boş beleş takılmıyor. Yemek yapıyor çocuğa bakıyor temizlik yapıyor. Siliyor süpürüyor. Kıyaslama saçma olmuş.
Cocuklarima ben isteyken bakiyor o bana yetiyor cocuklarim bakici elinde buyumedi. Ama dediginiz gibi tabi diger isler yok ama asil sorun o degil calissaydida bana boyle kiymet vermemesi artik sabrimi zorluyor

Ne demek çalışmayan bende olabilirdim
Bu eşitlik işini fazla abartmıyor muyuz ya, bir erkeğin çalışmadığını düşünemiyorum- saglik gibi geçerli sebepler haric-
Erken emekli olup evde oturan adamlara bile gıcık oluyorum ben
Biraz kıymet bilin o çocuklara asiladiginiz düşünce tarzı da çok kötü. 3 çocuk nasıl tek memur maaşı ile iyi yaşıyor olabilir
Memurlugumun derecesi dusuk degil. Duz memur degilim yani bir kurumun muduruyum. İlk evlendigimde cok sorun ettim ama kpss calisiyorum bu sene olmadi sonraki sene diye diye geldik 11 sene oldu evleneli. Arada birer sene calistigi oldu

X