Boşanmaya adım adım 😔😔

Çocuklariniz babasiz kalmiyor sadece anne babasiyla ayni evi paylasmayacaklar adam ölmuyor ki babasiz kalsinlar, bosanacaksiniz. Boşamayacaksaniz bile en azindan rest cekmeli bi cekip gitmelisiniz bakalim ne kadar deger verecek.

Esiniz annesinin evini temizletmek istiyorsa temizlikci tutabilir . Esinizin annesinden getirdigi laflari umursamayin . Sizi elestirirse sizde onu elestirin bazen kiskasa kissas

Akrabalar da karıştı hatta ama ben pes etmedim laflar çıktı kulak asmadım sonuç oğlunu benim yanıma aldım kendi tek kaldı diğer boş konuşanlara da avucunu yalamak düştü sandılar ki ayrılacaklar... Acaba yuvayı nasıl bozarız böyle anam bu insanlar.. Önemli olan tüm bu olanlara rağmen eşi kendine çekmek kendini sakın ezdirme bil ki ses etmezsen daha çok ezileceksin

Ses ettikçe kötü olursun ama bu insanlar en azından seni ezmemeyi öğrenecek... Buna eşinde dahil merak etme insanlara anladığın dilden konuşunca kuyruğunu altına alıp geçer köşesine

Sevgi varsa ayrılmak istemiyorsan dua et ve sabret canım. Rabbimden hayrlı olanı afiyetle olmasını iste. Hayr bazen hatta çoğu zaman şerle yerini buluyor. Kırıla döküle. Olsunda nasıl olursa olsun degil afiyetle olsun diyelim.kendimiz icin.karsi taraf için değil. Yüce gönüllü insanlar var mesela karşı taraf içinde hayr ve afiyet isteyen.bende o olamadi maalesef. Allaha haval ediyorum. Mutlaka zulüm bitiyor er veya geç. Maalesef hafızadakiler kolay silinmiyor ama

Kendi silahını kendine kullanın eşinizin yanında sarılın canım annem kusura bakma çocuk ev birde üstüne hamilelik senin kadar hamarat becerikli olmadığım için yetişemiyorum vakit olmuyor deyin .Eşiniz yokken selam vermeyin.Ona uyum sağlayacağı bir arkadaş bir iş, meşguliyet lazım

Acırsanız acınası hale gelirsiniz , eşim babasızdı diye bende ona karşı iyi dikkatli olmağa çalışdım ancak sonda be oldu sizce? Kıskançlık ismi ile beni yarı yolda buraktı , hiç kimse sevilmeyi hak etmiyor sen kendini evlatlarını sev allah sana evlatlarınla sabır vermiş , ancak bir gelecek göremiyorsan evlatlarını harcama onların hep hakıddır iyi güzel ortamda yaşamak onlar anlar görür her şüyi

Bi yakınimiz oyle idi kayn yanına gidince kavga en son kendi ailesine soyledi aile damadi uyardi kiz bosanacam dedi 2 ay uzak kaldi adam sonradan akillandi kac yil oldu kaynana ile konuşmaz bence ailenize soyleseniz yalniz görüyorlar Sizi benimde durumum oyle idi sessizlestikce ustune geliyorlar büyüklere iletin aile büyüklerine

Bir laf vardir hep derim ben üzüleceğime birak onlar üzülsün dinsizin hakkından imansız gelir

tabrik ederim. cok dogru bi yaklaşım

Sizde ikili oynayın o zaman eşiniz yokken muhatap olmayın. Eşiniz gelince onun yaptığı gibi sarılın. Kafanız almadığında çayına suyuna uyku ilacı karıştırın gitsin. Yine olmazsa bavulunuzu toplayın velayeti alacağınızı söyleyin

Lütfen böyle ilac atin felan saka olsa bile yazmayin. Bu bakarsiniz birinin alerjisi olur felan ölür gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…