Boşanmaya karar verdim ama eşim beni kaale almıyor

Biraz uzun olucak ama yardımınıza ihtiyacım var.

Ben ve esim 16 yasinda tanistik ve 19 yasimizda evlendik 3yasinda bitane oglumuz var 23 yaslarindayız suan daha 7-8 aylik evliyken bir tane kizla konusmuz gezmisler yani daha 7 aylik evliyken aldatti beni neyse ben bunu affettim 2yıllık evliyken bi kızla konusmalarini yakaladım musaitsen bi cay kahve içelim falan yazmis cinsel konuda bi aldatmasini yakalamadim 2gun önce telefonunu kurcalarken bi twitter hesabi actigini gordum allem ettim kallem ettim twitter in sifresini buldum gece kadinlara cinsel icerikli bir suru mesaj atmis ama kadinlarda yollu ciplak foto atanlardan mesela bi kac mesaj orneği veriyim size haftada 2 kere beraber olabiliriz hic aramamak sartiyla yazmis bitanesine senin sadece yüzüne bakmak yeter falan yazmis vs birsuru sey sabahsı kahvaltida esime bunu soyledim hicbisey soylemedi yüzssuz gibi sırıttı karşımda gozlerinin icine bakarak onu sevmedigimi ve boşanmak istediğimi soyledim yine kaale almadı dısarı cikti geldi hicbisey olmamis givi davrandı tekrar bosanma davası acacagimı hicbirsey talep etmediğimj sadece cocugumu iatedigimi soyledim hicbisey soylemedi bugunde karsimda labali hareketler beni ciddiye almiyo hadi kalk yatagimiza gidelim falan diyor bende istemedigimiz soyluyorum

Neden evden kovmadigimi yada benim babamin evine gitmedigimi sorarsanız babam da bisimle kaliyor ayni evdehiz gidicek kimsem yok oda ailesinle kotu oda gitmiyo nabicam akıl verin ekstra kendidi uyusturucuda kullanıyo.
Kapı gibi deliller var elinizde nasıl napcam?
Avukata gidip aldatılıyorum diyeceksiniz.
Hukuki yönünü bilmiyorum kısmın ama elimdeki bütün kozları kullanırım evden cıkması icin.
Cocukla siz nereye gideceksiniz bikere?

O kadar madde kullanan bir adam kendini bile kaale almıyordur sizi mi alıcak. Açın davayı atın dosyayı önüne beynine bi dank etsin

Aldatma uyuşturucu ne kadar iğrençlik varsa eşinizde var umarım bir an önce kurtulursunuz

Ben ve esim 16 yasinda tanistik ve 19 yasimizda evlendik 3yasinda bitane oglumuz var 23 yaslarindayız suan daha 7-8 aylik evliyken bir tane kizla konusmuz gezmisler yani daha 7 aylik evliyken aldatti beni neyse ben bunu affettim 2yıllık evliyken bi kızla konusmalarini yakaladım musaitsen bi cay kahve içelim falan yazmis cinsel konuda bi aldatmasini yakalamadim 2gun önce telefonunu kurcalarken bi twitter hesabi actigini gordum allem ettim kallem ettim twitter in sifresini buldum gece kadinlara cinsel icerikli bir suru mesaj atmis ama kadinlarda yollu ciplak foto atanlardan mesela bi kac mesaj orneği veriyim size haftada 2 kere beraber olabiliriz hic aramamak sartiyla yazmis bitanesine senin sadece yüzüne bakmak yeter falan yazmis vs birsuru sey sabahsı kahvaltida esime bunu soyledim hicbisey soylemedi yüzssuz gibi sırıttı karşımda gozlerinin icine bakarak onu sevmedigimi ve boşanmak istediğimi soyledim yine kaale almadı dısarı cikti geldi hicbisey olmamis givi davrandı tekrar bosanma davası acacagimı hicbirsey talep etmediğimj sadece cocugumu iatedigimi soyledim hicbisey soylemedi bugunde karsimda labali hareketler beni ciddiye almiyo hadi kalk yatagimiza gidelim falan diyor bende istemedigimiz soyluyorum

Neden evden kovmadigimi yada benim babamin evine gitmedigimi sorarsanız babam da bisimle kaliyor ayni evdehiz gidicek kimsem yok oda ailesinle kotu oda gitmiyo nabicam akıl verin ekstra kendidi uyusturucuda kullanıyo.
19 yaşında evlenirsen sonuç bu olur adam çocukluğunu gençliğini senle yaşamış yaşıyor gözü hep dışarda olacak üzgünüm

Dava aç kaale alır

Pislik doyumsuz adam daha ergen yaşta evlenmiş eşiniz olgunlaşmadan işsiz güçsüz olduğu içinde boş işlere sarmış kendisi düzelmiyorsa siz ondan kurtarın kendinizi... Daha çok gençsiniz... İşe girme şansınız varsa kendinizi güçlendirmelisiniz o zaman ayrılık daha kolay olur özgüvenli olursunuz.

Her şeyi geçtim uyuşturucu kullanıyor yazmışsınız. Çocuğunuzun geleceği için herşeyi göze alıp boşanmalısınız. Tabii bunu yapabilmek için ekonomik özgürlüğünüz olması lazım. Yoksa bir akrabanıza sığının. Allah yardımcınız olsun.

Onlar her yerde var.
Sonuçta bu işi yapan insanlar var yok demiyorum ki
Neden herkes ayılıp bayılıp atlamiyor bu insanlara.
Hemen kadın yazmış,foto atmış diye o yollu oldu bu herif ne oldu.
Hadi bedeni üzerinden para kazanmasını da geçtim daha öncede aldatmış.
Adama bişey denmiyor burada.
Tenezzül etmeseydi eşi de.
Keske tenezzul etmeseydi ama etmis iste, sadakat sorumlulugu koca da bunu da kabul diyorum ama yaşı cok küçük, cocugu var üstelik ve hesaplarin ne olduğunu söylemiş, ben evli degilken bu kadar sert söylemlerden korkarim, hic büyük konuşmayın bence başına gelmeyen bilemez çünkü umarim ayni durumda kalmazsınız.

Aileleriniz sizi neden 19 yaşınızda evlendirdi?siz nasıl geçindiniz?
Küçük yaşta evlenmenin maalesef olumsuz yönlerinden birisi

19 yaşında evlenirsen sonuç bu olur adam çocukluğunu gençliğini senle yaşamış yaşıyor gözü hep dışarda olacak üzgünüm
Bazıları bu yoruma katılmasa da ben katılıyorum çünkü 16 yaşında tanışma ve 19 yaşında evlilik olan bir ilişkide, kişiler çocuktur, küçüktür. Evliliğin sorumluluğunu alamazlar.evlilik ,onlar için bildiğin evciliktir. Hayatı biraz yaşasalardı, her ikisininde kız ve erkek arkadaşları olsaydı, merak duyguları (her konuda) gitse idi ,biraz daha sağlam bir evlilik olabilirdi.bu yaşta insanlar aşık oldum diyor ama sadece aşık olduklarını sanıyorlar ve duyguları çabuk değişiyor.

Babanız aynı evde tüm bu olup bitenleri fark etmiyor mu?
Savcılığa basvurup uzaklaştırma kararı alabilirsiniz sanırım.
Uyuşturucu kullanımının tespit edilmesinden sonra boşanma süreci çok uzun sürmez diye düşünüyorum,kaldı ki uzun sürse bile siz kendinizi kurtarmak için bir adım atmış olacaksınız.Ne siz ne çocuğunuz bu adamın yaşadığı iğrenç hayata şahit olmayı hak etmiyor.

X