Evli bir erkek, aldatılan bir eş ve aylarca ayakta uyutulan ben.

Evet , mesela ben.... Eşim ben evlenicem diye karşıma geldi.. kızda nikahimi istiyor...
Vee gidip boşanma davası açmış bana. Dün elime tebligat geldi... Ve ilk karşıma gelip konuştuğunda sen dini nikahla kalacaksin, kız sadece nikah şartı koştu bana dedi. Ve benim iki buçuk yaşında kızım var.. 6gundur eve gelmiyor, sırf onu dinlemedim diye.. acaba kızımın vebali benim ahim onların yuva kurmasına musade eder mi
Allah onları bildiği gibi yapsın
Yok ya birde dini nikah kalsınmış
Pisliğe bak
Boşan tabiki yüzünü bile gösterme
Pislik harem kuracak sanki

1
siz daha yeni evli sayılırsınız daha bebeğin var...bunlar böyle işte...acımazlar karılarına,duygularına,çocuklarına...sana birşey diyeyimmi ama canın sıkılmasın...sadece gerçeği söyleyeceğim..
bazıları öyle mutlu mesud yuva kuruyorlar kiii ...benim bildiğim kişiler var sanırım aynı karakterde oldukları için mutlu oluyorlar...
peki öteki kadın?...hiç acımıyor hiç düşünmüyor yada düşünmek istemiyor.. bu adam evli evini bekleyen,yemeğini yapan,b... donunu yıkayan karısı,akşam olunca babasını bekleyen çocuğu var...ve sanada gelecek bu herif açık kapı bırakıyor...diğeri ile ilerde anlaşamaz ise çocuğu bahane edip gelecek sıkılınca geri gidecek...eee nede olsa bir nikah var DİNİ NİKAH peh..çok dindar insanmış..alma kız bu herifi eve...hayatına bak seninde yaşayacağın günler var..
13senelik evliyim...
6gundur eve gelmiyor... Dava da açtı çünkü onu dinlemedim diye...
Bosanmicam ama. Evimden de cikmicam. Ailesi hep arkamda

Evet , mesela ben.... Eşim ben evlenicem diye karşıma geldi.. kızda nikahimi istiyor...
Vee gidip boşanma davası açmış bana. Dün elime tebligat geldi... Ve ilk karşıma gelip konuştuğunda sen dini nikahla kalacaksin, kız sadece nikah şartı koştu bana dedi. Ve benim iki buçuk yaşında kızım var.. 6gundur eve gelmiyor, sırf onu dinlemedim diye.. acaba kızımın vebali benim ahim onların yuva kurmasına musade eder mi
He bu arada evliligini ogrenince dini nikahim yok bosadim o yuzden takmiyorum kagit ustundekini bitecek dedi inanmadim ve haklida ciktim dini nikahida duruyormus bi talak bulunmasi gerekiyormus resmi bitene kadar dedi oda yalandir zaten daha fazlada sormadim sinirlerim kaldirmadi. Muhtemelen oda dini nikahli cinsellik yasayacak bir es ariyordu. Ben pesimi birakmayinca hayatima birisi girecek birisyle tanistim diyince bence sen karinla devam et bu saatten sonra kimseyle evlenemezsin bosuna bosanirsin dedim. Bana zaten baristirmaya calistilar ama ben istemedim dedi. Karisiyla barismak icin gitmis neticede. Karisida aaylar once bosanma kagigini gozume sokuyordun simdi ne degisti demis. Tabi bu dediklerim herkes resti cekince oluyor. Zaten karisida anlamis ilk bosanacagi zaman yedekte birisi var galiba falan diye sormus. Bosanmamakta diretmis falan. Su an bosandimi bilmiyorum ama elimde olsa gider bir bir anlatirdim karisina herseyi bosamasin haysiyetsizi evede almasin surunsun. Cunku bosarsa ekmegine yag surmus olacak. Ama artik bulasmak istemiyorum. Akliniz varsa sizde bosamayin. Surunsunler. Zaten siz bosamazsaniz o kiz yan cizecek. Ben hadi bu olayin disindayim siz icindesiniz o yuzden mucadele edin. Sizin konunuzu okudum sinirim ikiye katlandi.

Metresi kim tanıdık mı
Ailesi nasıl izin veriyo evli adamla kalmasına
O adam da adam değil insan da değil pislik
Yeni mi bu olay
Tanımıyorum.. bilmiyorum.. ailesi bilmediği için zaten kiz nikah şartı koymuş.i zin vermezlermis... 15gun oldu ben öğreneli ,kız benim yanımda mesaj atıyodu karını ikna ettin mi diyee. Ahh ahh keşke numarası falan gecseydi elime..

Tanımıyorum.. bilmiyorum.. ailesi bilmediği için zaten kiz nikah şartı koymuş.i zin vermezlermis... 15gun oldu ben öğreneli ,kız benim yanımda mesaj atıyodu karını ikna ettin mi diyee. Ahh ahh keşke numarası falan gecseydi elime..
Yüzsüz pislikler ya sen kavga çıkarmadın mı bu adam nasıl cesaret eder böyle ulu orta yapıyo

Yüzsüz pislikler ya sen kavga çıkarmadın mı bu adam nasıl cesaret eder böyle ulu orta yapıyo
Ne kavgalar ettim. En son kandil günü geldi eve. Gelme dedim inşaallah kanlı eşyaların elime gelir dedim.. çıktı gitti. En çok kizima üzülüyorum ,her kapı çalışında babam geldi diye koşuyor. :KK42:

Evet cinsellik sorunu varmis onu soymisti ama tabi bosandim basligi altinda. Sonrasinda ben ogrenip evli oldugunu herseyi sordum biraz ugrastirsada anlatti. Ama yinede yalanlar havada ucustu tabi yine karisini sucladi. Ya bin tane sey anlatirimda iste topla toplayabilursen kafam allak bullak.
1

13senelik evliyim...
6gundur eve gelmiyor... Dava da açtı çünkü onu dinlemedim diye...
Bosanmicam ama. Evimden de cikmicam. Ailesi hep arkamda
13 yıl az zaman değilmiş...ailesi arkandaysa işin kolay...güç olurlar sana...pardon ne dedide dinlemedin dava açtı?

Ben nikahimi vericem, dini nikahla yasicam ikinci kadın ben olcam .. 13senemi altın tepside karşıdakine sunucam
aaa adam resmen haksız buna nasıl dava açar bu herifin az da olsa hiç mi hukuk bilgisi yok cahilmiş be...hem suçlu hem güçlü...merak etme sen kazanırsın hemde çatıııır çatır nafakanı alırsın..

Allah iyilerle karşılaştırsın ya.
Eyyar sen dişli bir avukat bul, o adamın cebini iliğiniboşaltacak cinsten. Bak bakalım nasıl it olup kapına dayanıyor. Öbür fahişe anında tekmeyi basar cebi adamın boşalınca . Kıza bak karını boşa diyor uyanık bütün hakkı kendi elinde toplayacak. Saf bellemiş seni bu fahişe

aaa adam resmen haksız buna nasıl dava açar bu herifin az da olsa hiç mi hukuk bilgisi yok cahilmiş be...hem suçlu hem güçlü...merak etme sen kazanırsın hemde çatıııır çatır nafakanı alırsın..
Ben bosanmicam, surunecek inşaallah... Kizima da bana da bakacak... Bakalım nereye kadar gidecek... Yuva yıkanın yuvasi olmaz dedim.. ahh çıkar hak ta

Allah iyilerle karşılaştırsın ya.
Eyyar sen dişli bir avukat bul, o adamın cebini iliğiniboşaltacak cinsten. Bak bakalım nasıl it olup kapına dayanıyor. Öbür fahişe anında tekmeyi basar cebi adamın boşalınca . Kıza bak karını boşa diyor uyanık bütün hakkı kendi elinde toplayacak. Saf bellemiş seni bu fahişe
Evet dedim zaten sanki salak var karşısinda...
Yaa parası da yok ki.. iyi bir geliri yok.. güya kız şartları kabul etmiş... Dedim o işler öyle olmuyor... Ama kör gözü gormuyo

Evet dedim zaten sanki salak var karşısinda...
Yaa parası da yok ki.. iyi bir geliri yok.. güya kız şartları kabul etmiş... Dedim o işler öyle olmuyor... Ama kör gözü gormuyo
Ailesinden aklı başında büyük birileri yok mu bu kocanın kulağını iyice bi büksün. Kendinin de Kızı var üstelik ayp günah yahu edepsizler

Ben bosanmicam, surunecek inşaallah... Kizima da bana da bakacak... Bakalım nereye kadar gidecek... Yuva yıkanın yuvasi olmaz dedim.. ahh çıkar hak ta
boşanma kabulde etme...karşı kadına daha çok ceza olur bu iyide olur...metres olur çıkar...
bak o kadın resmi nikahı alarak kendini resmi seni gayri resmi duruma düşürecek yani aklınca seni metres konumuna getirecek...şeytanmış yelloz...herifin herşeyinde söz hakkı olacak...ama senin olmayacak çünkü ıspatın olmayacak...boşanma!!

boşanma kabulde etme...karşı kadına daha çok ceza olur bu iyide olur...metres olur çıkar...
bak o kadın resmi nikahı alarak kendini resmi seni gayri resmi duruma düşürecek yani aklınca seni metres konumuna getirecek...şeytanmış yelloz...herifin herşeyinde söz hakkı olacak...ama senin olmayacak çünkü ıspatın olmayacak...boşanma!!
Ne kadar uzun sürerse sursun... Her duruşmada bosanmicam diycem ama o kadar halim kalır mı bilmiyorum

Ne şiş yansın ne kebap diyor yani Allahın belası , ne diyimki boyları posları devrilsin dakkalık olsunlar İnşAllah ..
Allah yardımcın olsun canım , çok zor diyecek çok şey var ama bu ahlaksız uçkur düşkünü mahluklara ne desen az gelir ..

Ne kadar uzun sürerse sursun... Her duruşmada bosanmicam diycem ama o kadar halim kalır mı bilmiyorum
ne kadar uzun sürerse o kadar keyif al bundan çünkü bu uzun mahkemeler onları birbirinden soğutur...özellikle o kadını...mahkemeye giderken güle oynaya git ama hakim karşısında da herşeyi say dök.....boşanma ..çocuğum ven ben ortada kaldık bakanımız yok de hakime maaşına el koydur...kendine bağlat..

Allah öyle eşin bin türlü..

X