Boşanmış anneler , burada toplanalım, hayatı paylaşalım !

Doğru söylüyorsun canım. bu saatten sonra onu Allah affetsin. sanırım otelde kalmışlar. otel kayıtlarını bulabilirsem dedektif tutmama gerek kalmaz. bi de konuşmalarımızı kaydederim ses kayıt cihazına. itiraf ettiririm yani. elimde bi de trafik cezası var. o gün konyadayım dedi ama kemerdeymiş. onu da delil olarak sunabilirim sanırım. hatta cezayı kesen polisten şahitlik bile isteyebilirim.

adıyamandaym cnm ama mesafeleri arabama binince aşarım ben sorun değil.sence de öyle ise görüşürüz neden olmasın:)
ben d.bakırdayım canım bebeklerim henüz küçükler tek başıma çıkamam henüz ama mutlaka görüşmek isterim bir şekilde ayarlarız artık :))
bu erkekler boşanma zamanına geldiğinde inanki tama boşanacağım desede son anda hayır vazgeçtim boşanmayacağım diyebiliyolar o kadar çok çirkinlikleri oluyorki insan yıllarca birlikte olduğu kocasını tanıyamıyor şahsen ben öyle oldum.. boşanırken bile sorun pürüz herşey var işte çok zorlu bir dönem inş. en az zararla atlatırız hepimiz ...
hakkatten bu erkekleri anlamak çok zor sen söz ver yeniden git olacak şeymi...
canım kaldığı otelin kayıtlarını bul otel faturası yada kredi kartı extresi falan harcamaları olmuştur muhtemelen onlar bile senin için büyük delildir..Rahatlıkla maddi manevi tazminat alırsın...
Allah yardımcın olsun canım...

kızlar boşanmayı düşünüyorsanızzzz artık bazı şeylerin bittiğine ve birdaha düzelmeyeceğini inanıyorsanızzzz yol yakınkennn bırakın ipiniiii hiççç uğraşmayın..yıllarınızı heba etmeyin..değmezzzzzzzzzzzzzz
inan ki şu geçen 12 yılıma acıyorum yaaaaa değmeyecek biri için ne kadarda yıllarcaaaaa uğraşmışım..
şimdi ayaklarımın üzerinde duruyorum ve en azından huzur doluyummm sağlık da olduktan sonraaaaa şükürler olsun diyorummmm
ahhh daha önce boşasaymışım bu adamııııı ah kafam ahhhhhhhhh
buarada oğlum büyüyorrr artık onunla ilğilenmek başlı başına sorun olmaya başladı..ergenlik dönemi geçiş beni zorlasada sabırla yaklaşmaya çalışıyorum..
babana gitmek istersen bırakayım diyorum..yok diyorrr sürekliiii,gel dolaşalım vakit geçirelim diyorum oda yokkkkk ..
bakalımmm bu dönemi nasıl atlatacagızzzzz :18::18:

rabbim yavrularımızla sınamasın o yüzdennnnn gerisi vız gelir tırıs giderrrrr...

Merhaba ben de bosanmis ve bir kiz bebis sahibi bi anneyim. Terkedildim kisacasi o istedi ayrilmayi. Alti ay oluyor bosanali. Cok yol kat ettim. Çalışıyorum. Kizimla mutlu bir hayatim var. Bazi acilar hemen kullenmez ama kontrol altina aldim. Zaman gercekten iyi geliyor. Bir de ekonomik özgürlük...Allah saglik sihhat versin. Benim de kaygilarim ilerde kizimin psikolojik durumu nasil olur onla ilgili. Umarim akilli hanımefendi ve mutlu bir kiz olur.

otelde kalması senin açından daha iyi olmuş ispat etmek daha kolay olur..çünkü otelde kayıtlar tutuluyor güvenlik kameraları var eşin nakit mi ödedi kredi kartı kullanan insan mı bilmiyorum ama kredi kartı ile hesabı ödediyse kredi kartının 1 nüshası hala oteldedir..mahkemede eşinin banka kredi kartı dökümlerini talep edebilirsin aldatmayı ispatlamak adına..şehir dışına gitmiş bana başka ildeyim demişti antalyadaymış dersin..mutlaka antalyada kredi kartı kullandığı bi yer olmuştur..arabayla gittiyse benzinlik,otel,market vb..
herşey kolay olur hayırlı olur umarım senin için..zor günler..Allah kolaylık versin..

Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Daha otelde kalıp kalmadıklarını bilmiyorum ama nerde kalabilirler ki başka diye düşünüyorum. mahkeme bunları isterse buldurur mu yoksa beniim mi araştırıp buldurmam gerek. onu düşünüyorum.

merhaba cesur kadınlar sizlerden akıl istiyorum

ben boşanma aşamasındaki bi kadının ablasıyım kız kardeşim ocak ayında kızınıda alarak bize geldi 6 yıllık evliliğinde yüksek seviyede psikolojik şiddete biraza fiziksel şiddete uğramış neyse anneler felan araya girdi bi orta yol bukup tekrar gönderdik yada barıştırdk ne derseniz tabi aradan 3 ay sonra geçti ama hiç bişey düzelmedi 3 ay sonra kızkardeşim gecenib 4 ünde kaçarak tekrar geldi ve bazı sebebplerden dolayı 4.5 yaşındaki kızını getiremedi

biz hukuksal süreci başlattık boşanma dilekçesi verildi kadına şiddet merkezine felan gittik barodan avukat atandı noterden vekalet felan verildi ama maalesef sırf kız kardeşime acı çektirmek için kızı vermiyolar tabi yasal yollarla alacağız avukatımız sabırla bekle alıcaz dedi istanbul bu konuda çok yoğun dedi en iyi ihtimalle 2-3 haftaya alırız felan dedi

aranızda bu tarz çekişmeli boşanma yada çocuk velayet hakkında anlaşamayan olmuşmuydu sonuç ne olmuştu lütfen içimize su serpecek bi şeyler söyleyinn

bilmiyorum ki canım ya..ben hiç öyle şeyler yaşamadım..yani boşanma davasına girmedim nasıl oluyo şahsen bilmiyorum..ben 2 boşanma davası açıp iptal ettirdim davam olmadı hiç..mahkemede işler nasıl yürüyo bilmem ki..

bizim kızların yaşı tutuyo,sosyalleşirler.ayol biz mi evlensek ki?avrupada oluoooo:))
eğer çok özel değilse sizin sorun neydi?biz<imki gibi sevgisizlik mi?

sevgisizlik , ilgisizlik, öfke kontrolsüzlüğü, psikolojik şiddet, aşırı agresiflik, aldatılma şüphesi,

ben de geçtiğimiz ocak ayında açtım davayı...mayıs sonu duruşma
şimdi ailemin yanında kalıyoruz, büyük kızımı haftada 3 gün kreşe verdim küçüğe anneanne bakıyor ben de işe girdim
eşim boşanmak istemiyor çekişmeli bi dava olucak yani... umarım fazla uzamaz
evden ayırıldığımdan beri hiçbir masrafımızı karşılamadı ne bi paket mama, ne bi bebek bezi vs.
nafaka vermemek için işten ayrıldığını söylüyor
üstüne üstlük arabamın da üzerine yattı.
Evlenmeden önce arabam vardı. Evlenince yenileyelim diyerekten sattık üstüne bilezik bozdum yeniledik, öyle öyle satıp üstüne bilezik bozup bikaç defa yeniledik her seferinde kendi üzerine yaptı ruhsatı sorunca da 'seni beni mi var artık bi aileyiz' muhabbeti yaptı
Ama şimdi dava açacağımı anlar anlamaz arabayı formaliteden sattı.. hakim şerh kararı çıkarttı ama ortada araba yok...satmadı tabi ama öyle gösteriyor. Üstelik bi arabası daha var...bu araba mevzuu çok sinirlerimi bozuyor valla

fatmabulut tabii ki mahkeme isterse buldurur ama işte süreç uzuyor.. sen delil olarak ne bulup toparlarsan daha iyi olur dosyana eklenir.. otel kayıtları ve benzin fişi vb ne varsa topla birer de fotokopisini al bulunsun
telefon kayıtları özel hayata müdaheleye girdiği için delil olarak kullanılamıyormuş aklında olsun

benim çocuklarım bende ve bazı sebeplerden dolayı gösterirken şimdi göstermeme kararı aldım avukatım da onayladı
Avukatım göstermeme hakkın var ama iyi bi avukat bulursa duruşma öncesi bile görüş talebinde bulunabilir. bu durumda eve tabligat gelir zaten dedi

çocuk çok küçük anneye ihtiyaç duyduğu dönem. eğer annede kötü ahlaki birşey olmadığı sürece, çalışmıyor olsa bile anneye veriliyor. onun için ablan içini rahat tutsun.

kızlar biz boşandık
17 nisanda ilk duruşma vardı, anlaşma ihtimalini gündeme getirince, hakim 19 nisana ikinci duruşma tarihini verdi ve anlaşmalı şekilde boşandık. çok şaşkınım bu kadar çabuk olacağını hiç sanmıyordum.
darısı diğer boşanmak isteyenlerin başına...

hakkında ahyırlısı olur inşallah. bizde 16 nisanda boşandık. insan kendini garip hissediyor. hala tam farkında olamadım galiba kendimi boşanmış gibi de hissetmiyorum. bakalım zaman ne getirecek.

Allahım bundan sonraki hayatınızda mutlu eder sizi inş. herşey dahada güzel olur sizin için..

Darısı benim başıma diyorum bir mucize olsada ilk duruşmada bizimkide son bulsa hemen bitse herşey fazla uzamadan herşeyin hayırlısı olsun inş.. hepimiz için..

bizimde evliliğimiz onun tarafından bitti ben istemesemde benım için bitti diyor fakat cocuk için aynı evde yasamaya mecburuz diyor ben bu sekilde yapamam kızım 3 yasında onu da etkılemek istemiyorum psikolojisi bozulmasın diye mecburuz yapmak zorundayız diyor ne yapacagımı bilemiyorum ne olur yardım edin

Seviyorum dediğin insanla düşman olmak galiba benim ağırıma giden bu,yapayalnız kalışıma çocuğuma tek başıma hem anne hem de baba olmaya çalışışıma değil aramayıp sormayışına değil sevmeyişine hiç değil kandırışına kendisini en yakın hissettirişine açık kollayıp bunu kullanışına yanıyor bu yürek boşanmak istemiyorum diyemem derken boşamayışının asıl sebebinin ne olduğunu bildiği halde kanmak için bir adım bekleyen bu yüreğimi acizliğimi hor ve hakir görülüşümü sana havele ediyorum RABBİM çünkü ne hayır ne şerdir ben bilmiyorum...

hayırlısı ile sonuçlanması için bende dua bekliyorum arkadaşlar ne olur...

hakkında ahyırlısı olur inşallah. bizde 16 nisanda boşandık. insan kendini garip hissediyor. hala tam farkında olamadım galiba kendimi boşanmış gibi de hissetmiyorum. bakalım zaman ne getirecek.

çok teşekkürler topraksu, inşallah hepimiz için hayırlısı olur
ama nüfus kağıdımı değiştirip kızlık soyadımı görmeden boşandığıma inanmayacağım inan...

rabbim yardımcın olsun uhde...
ben de beklemiyordum bu kadar çabuk olmasını ve mucize gb bir anda oluverdi
hakkımızda hayırlısı inşallah

Canancım geçmiş olsun canım..

Eğer babanın elinde annenin olumsuz, yada şiddet yanlısı yada ahlaki açıdan bir delil yoksa böyle bir şeyi yapmaya hakkı yok.

Dolayısıyla iyi bir avukata denk gelirler umarım ve kısa bir sürede gerekli kuvvetli adımlarla annesi çocuğuna verilir.
Çocuk her halukarda anneye kalır bence de ama çocuğu vermeyen babanın, çocuk anneye verilince nafakasını vermekte problem çıkarabileceiğini öngörebilirim maalesef ki..

daha mahkeme bile olmadı oğlumu icra ve pedagog eşliğine görmesini istedim para vermek zor geldi vazgeçti görmekten hatta veda bile etti sildi attı çocuğunu
şimdi yeni eş ve çocuk istiyor oğluna 1 krş para göndermeyip hasta mı ne yapıyor diye düşünmeden
ben böyle vicdansız biriyle nasıl oldum nasıl onunla aynı yastığa baş koydum nasıl onun baba olabileceğine güvendim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…