Bulaşık Makineleri Bosch bulaşık makinesi

kedir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
204
64
kızlar merhaba birşey danışmak istiyordum
beyaz eşyalarımızı boschtan aldık. çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve buzdolabı 5000 tl tuttu birde hediye verecekler o da sanırım 100-200 tl arası birşey olur.
size danışmak istediğim 2 konu var ;
ilk başta Bosch markasını herkez çok övüyor ama Alman yapımı olsun diyorlar 8 kiloluk çamaşır makineleri alman yapımıymış da buzdolablarında Alman var mı XL ve XLL harici ve 2. sorum bulaşık makinesinde;
bulaşık makinesi sms 43e08tr 1069 tl idi fakat Nişanlım gittiğinde almak için (ayrı şehirlerdeyiz de) o modeli deil yeni çıkan SMS43D08TR önermişler.

http://www.bosch-home.com/tr/ürünle...cm-genişliğinde/SMS43D08TR.html?source=browse

kullanan var mı memnunmusunuz diğer ürünü araştırmıştım memnundu kullananlar fakat bunu bilemiyorum

bende bosch aldım bulaşık makinesi fırın çamaşır makinesini ve dediğin gibi alman üretimi aldım:) buzdolapları alman üretimi değilmiş sanırım media marktaki görevli öle söylemişti

benimde tüm beyaz eşyalarım bosh marka. bulaşık makinemden ve buzdolabımdan çok memnunum fakat çamaşır makinemden memnun değilim. hangi deterjanı kullanırsam kullanayım istediğim temizlikte yıkamıyor. 8 kg lıklardan makinem

anneminde bosch ama çamaşır makinesinden oda memnun değil 7 kiloluk onunki bilgi olması açısından aklınızda bulunsun
ama yinede bnde bosch istiyorum ne bilim iyi diyolar hep yada sıemens bakalım kısmet

benim buzdolabım ve çamaşır makinem bosch marka.3 senedir kullanıyorum hiç bi sorun yok çokta memnunum

bu ürünü kullanan yok sanırım :/ birde bulaşık makinelerinde program sayısının fazla olması artı mı ben hızlı yıkama özelliği olmasını istiyordum ama bu model de yokmuş sanırım hızlı 45 50 dakika imiş daha kısa sürede yıkayan var mı

biz de beyaz eşya konusunda araştırma yapıyoruz hafta sonu gezdiğim mağazalarda ben de bu modele baktım ve beğendim 4 programın yeterli olacağını düşünüyorum :44:

X