Boşlukta mıyım?

valla yazma sassy nın minik ipuçlarından şak diye babasını buldum ben geçen gün bazı meslekler de tahmin çok kolay yazma

ayol hastaneyi söyleyince benim babamı tanımayacak olan mı var ceycey bir de öğrencisisin herhalde bilirsin. sherlock holmes mode on filan değil yani :dondurma:

Astoria Astoria konuyu okudum ama yazmamıştım hiç,bu anlattığın yeni çocuk bana çok şeker geldi,iletişimi koparma derim. eskisi de gelirse bile tekrar hayatına girmesine izin verme. bol şans. ❤

ayol hastaneyi söyleyince benim babamı tanımayacak olan mı var ceycey bir de öğrencisisin herhalde bilirsin. sherlock holmes mode on filan değil yani :dondurma:

Astoria Astoria konuyu okudum ama yazmamıştım hiç,bu anlattığın yeni çocuk bana çok şeker geldi,iletişimi koparma derim. eskisi de gelirse bile tekrar hayatına girmesine izin verme. bol şans. ❤

Senin baban tanınmış canım, benimki çömez :) Olsun ama belli olmaz, buranın kadınları zehir hafiye gibi şak diye bulurlar ehehe. Çok teşekkür ederim canım :KK200:

selam sassy amerikaya döndün sanmıştım hala buralardaymışsın

X