Boy-Kilo ya göre sizce küçük müdür?

Yeni üye, konu memiş :KK23:

Kilo ve genetikle orantılı bir şey bu. Sizin de en fazla 80 B olur gibi duruyor. Kafaniza takmayın.

Etiket filan da atmış hemen. Bence de bir iş var bunda. Yeni üye olan biri yap(a)mazdı.
Yeni üyeyim fakat şöyle bir arkadaşım buraya üye ondan öğrendim çoğu şeyi bu site hakkında.Yanlış anlaşılmaolmasın lütfen :/

Yaşın 16 daha ayrıca kilonda boyuna göre azmış ondan kaynaklı ileride senin de büyür kilo aldıkça evlenince çocuğun olunca

Merhaba ablalarım size bir sorundan müzdarip olduğum için başvurmak istedim.Şimdi benim yaşım 16 boyum 1.70 kilom 55-58 arası gidip geliyor ay içinde ama göğüslerim 75B felan çok küçük boyuma göre acaba sağlık problemim mi var yoksa başak birşey mi?Aileye inecek olursak annem 85C ablam 80B 22 yaşında birde.Napıcam ben çok küçükler dolgulu takdığım zaman çok yapmacık duruyorlar dışardan.Yakın arkadaşlarım tahta diye de goygoy geçiyorlar benimle -_-
Ne sağlık sorunu ne başka bişey küçükte olabilir hiçte olmayabilir çok büyükte olabilir. Boyumuz hemen hemen aynı 43 kiloyum yok 80 takıyorum. Kilo aldığımda daha da küçülüyo gibi geliyo çünkü vücud yapıp ince. Seninde öyledir evlenince çocuğun olunca büyür.

Ha bana doktora gittiğimde gelişimin geriden geliyor demişti yani geç ergenliğe girmiştim ilk reglimi bile 17 yaşında oldum ben onunda etkisi vardır

Aynı boyda aynı kiloda aynı göğüse sahibim evet küçük ama adam olana çok bile :))
Bi de güzel yanı var asla şişman görünmüyorsun bi dönem 68 kilo olmustum hiç şişMan hissetmemistim

Merhaba ablalarım size bir sorundan müzdarip olduğum için başvurmak istedim.Şimdi benim yaşım 16 boyum 1.70 kilom 55-58 arası gidip geliyor ay içinde ama göğüslerim 75B felan çok küçük boyuma göre acaba sağlık problemim mi var yoksa başak birşey mi?Aileye inecek olursak annem 85C ablam 80B 22 yaşında birde.Napıcam ben çok küçükler dolgulu takdığım zaman çok yapmacık duruyorlar dışardan.Yakın arkadaşlarım tahta diye de goygoy geçiyorlar benimle -_-
ben senin yaşında 175 boyla 55 kiloydum goguslerim küçüktü ayni seninki gibi
yas ilerledikce dogum emzirme gibi durumlarla 85b okdu gayet iyi su anda dert etme. illa ki buyuyecek. sonra cok buyuk ne yaosam diye dert edersin

16 yaşında 80 olucak hali yok ya. Her yaşta gelişim kateder.

Bu yaşta bunları takmayın.:olamaz:

Yeni nesil kızları diye konu açmıştı bir arkadaş ne ne guZel anlatmıstı su durumu..16 yasında derdin okul ders arkadaslar ailen degil gögüslerin ve nasıl göründügün mü? Senin daha gelişimin bile tamamlanmadı canım kim sokuyor aklınıZa ne bunları düşünmenizi saglıyor?

Canım üzüldüğün şeye bak, gelişme çağındasın o göğüsler büyüyecek daha merak etme bu bir. Ola ki büyümedi silikon takdırırsın bu iki, boyun ortalamanın üzerine sen göğüslerini silikon ile takviye edersin de hiçbir estetik ameliyat sendeki boy uzunluğunu sağlayamaz bu da üç. Canım sen boy farkı ile öndesin gerisini çok da takma.

Kilo ve genetikle orantılı bir şey bu. Sizin de en fazla 80 B olur gibi duruyor. Kafaniza takmayın.

Etiket filan da atmış hemen. Bence de bir iş var bunda. Yeni üye olan biri yap(a)mazdı.
abla niye öyle dedin bak 5 sene sonra geri döndüm siteye kızım valla. ne bileyim etrafımda hiç kız arkadaşım ya da ailemdeki kadınlarla bu konuları konuşabilecek bir yakınlığım olmadı hiçbir zaman. yaşım oldu 21 hala yakınlığım yok ya orası ayrı mesele. o zamanlar çok takıyordum bu konuları kafama ergenlik işte edinilmeyecek dertleri dert ediyorsun o yaşlarda. bende buraya yazmak sormak konuşmak istemiştim o vakitler. şuan keşke göğüslerimin küçüklüğü derdim olsa bi tek valla... hayırlı günler