Boy-Kilo ya göre sizce küçük müdür?

O ne demek, kadınlar goygoy demiyor mu? 🙄

Konu sahibi geri gelmişsin madem, nasılsın? Ne dertlerin var anlat dinleyelim
iyi diyelim iyi olalım teşekkürler sorduğunuz için. aile ilişkileri ile başım sıkkın şu 4 aydır. 5 sene önce olduğu gibi hala etrafımda ne derdimi anlatabileceğim bir kız arkadaş var nede anne ablayla konuşabilecek o yakınlık... buraya geliyim dedim bende

Merhaba, meme 16 yaşından sonra fazla büyümeyebilir. Fakat önemi yok. Ölçülerinize bakılırsa uzun ince zarif bir genç kızsınız. Ani bir kilo alma durumu olmazsa da muhtemelen ince zarif bir kadın olacaksanız. Bedeninizle barışın. Benim ölçüm de küçüktür ama üzüldüğüm bir şey değil bu. Hele dolgulu sütyen kullanmayı bırakıp bralet kullanmaya başladıktan sonra bedenimi olduğu haliyle kabul ettiğimi, başkalarına da olduğundan farklı gösterme çabasını terk ettiğimi, üstelik doğru şeyi giydiğimde (dolgusuz sütyenler) bedenimin gayet de estetik göründüğünü fark etmeye başladım.
Bugün üzüldüğünüz şeye inanın birkaç sene sonra güleceksiniz. :)

Merhaba, meme 16 yaşından sonra fazla büyümeyebilir. Fakat önemi yok. Ölçülerinize bakılırsa uzun ince zarif bir genç kızsınız. Ani bir kilo alma durumu olmazsa da muhtemelen ince zarif bir kadın olacaksanız. Bedeninizle barışın. Benim ölçüm de küçüktür ama üzüldüğüm bir şey değil bu. Hele dolgulu sütyen kullanmayı bırakıp bralet kullanmaya başladıktan sonra bedenimi olduğu haliyle kabul ettiğimi, başkalarına da olduğundan farklı gösterme çabasını terk ettiğimi, üstelik doğru şeyi giydiğimde (dolgusuz sütyenler) bedenimin gayet de estetik göründüğünü fark etmeye başladım.
Bugün üzüldüğünüz şeye inanın birkaç sene sonra güleceksiniz. :)
şey şuan 21 yaşındayım 5 sene önceki paylaşımım bu benim. ve gülüyorum şuan. ne paylaşmışım diye bakim derken canlandı yine konu :KK70: