Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Köyden herkese slm😂bu yaz tatilimizi kalabalıktan uzak tenha ve sebze lerin bol oldugu yerden saç resmi atıyorum ☺ kayinvalidem le uzun bir yaz bizi bekliyor🤣 köy suyu saça iyi gelirmiş temiz su🤗 saçlarım kına renginde görüyorsunuz 3 aydır yapmıyorum ama yapar mıyım bilmm tamamen serbest şu an boya da yok

maalesef resim atamıyorum şebeke den dolayı yuklenmiyor ama tekrar deneyeceğim ınş olur

Hiç bir şekilde fotoğraf yükleyemiyorum köyde olduğum için şebeke müsade etmiyor 🙄 ama evime geçtiğim zaman atacağım
saçlarımın uzaması gayet iyi kendimce çünkü benim saçım açma işlemi gördü yıllarca boyadım yani zeminim iyi değilde şu anda gayet sağlıklı kına nın çok yararı var 10 ay içinde 2 defa saç boyadım sadece o da sarı renkten kurtulayım diye boya hala düşünmüyorum belime getireyim o zaman bir renk düşüneceğim kına yı bazıları çok beğeniyor bazı kişiler yadırgıyor inan ki çok zor olumsuz eleştiri almak ama takılmıyorum üzülüyorum tabii ben sadece sonucu düşünüyorum şu an bu kafa ile idare edeceğim 😚
Bakimlarim yine aynı hindistan cevizi yağı ve kantoron yağı sürüyorum hafta da bir veya iki rapunzel olma yolu çok zor hatta sıkıcı🤣neyse bu köy maceram sona erdiğinde keratin bakımı yapacağım 😍

Hiç bir şekilde fotoğraf yükleyemiyorum köyde olduğum için şebeke müsade etmiyor 🙄 ama evime geçtiğim zaman atacağım
saçlarımın uzaması gayet iyi kendimce çünkü benim saçım açma işlemi gördü yıllarca boyadım yani zeminim iyi değilde şu anda gayet sağlıklı kına nın çok yararı var 10 ay içinde 2 defa saç boyadım sadece o da sarı renkten kurtulayım diye boya hala düşünmüyorum belime getireyim o zaman bir renk düşüneceğim kına yı bazıları çok beğeniyor bazı kişiler yadırgıyor inan ki çok zor olumsuz eleştiri almak ama takılmıyorum üzülüyorum tabii ben sadece sonucu düşünüyorum şu an bu kafa ile idare edeceğim 😚
Bakimlarim yine aynı hindistan cevizi yağı ve kantoron yağı sürüyorum hafta da bir veya iki rapunzel olma yolu çok zor hatta sıkıcı🤣neyse bu köy maceram sona erdiğinde keratin bakımı yapacağım 😍
Canm olumsuz eleştirileri hiç duyma. İnsanlar kendindeki kusurları görmeden karsisindakini yerden yere vurmaya bayılır. Ben kına yi çok severim. Kokusuna da bayılıyorum. Verdiği hafif isiltiya da bayılıyorum. Saclarimiz aynı boyda cnm. Ama bnm saçlarım siyah. Bı de kahkul kullanıyorum. Kışın iyide yazın heryerim simsiyah gibi gelio. Biraz rengini hafif kahveye kırmak istiyorum. Lorealinf casting gloss boyasiyla kahveye aciodum. Gene aldım aynı renk ten. Ama kararsizim. Acaba kinayla mi açsam o zmaan sadece güneşte hafif kızıl parıltılar oluyo yoksa boyaylami açsam o zamanda kahve oluyo . Bu boyada da amonyak yok o yüzden kafamı yakmio diğer boyalar saç derimi de saçımı da mahvedoo o yüzden bı tek bu boyayı içim rahat kullanabiliyoruz ama şu an çok kararsizim

Canm olumsuz eleştirileri hiç duyma. İnsanlar kendindeki kusurları görmeden karsisindakini yerden yere vurmaya bayılır. Ben kına yi çok severim. Kokusuna da bayılıyorum. Verdiği hafif isiltiya da bayılıyorum. Saclarimiz aynı boyda cnm. Ama bnm saçlarım siyah. Bı de kahkul kullanıyorum. Kışın iyide yazın heryerim simsiyah gibi gelio. Biraz rengini hafif kahveye kırmak istiyorum. Lorealinf casting gloss boyasiyla kahveye aciodum. Gene aldım aynı renk ten. Ama kararsizim. Acaba kinayla mi açsam o zmaan sadece güneşte hafif kızıl parıltılar oluyo yoksa boyaylami açsam o zamanda kahve oluyo . Bu boyada da amonyak yok o yüzden kafamı yakmio diğer boyalar saç derimi de saçımı da mahvedoo o yüzden bı tek bu boyayı içim rahat kullanabiliyoruz ama şu an çok kararsizim
Bence saçların yanmadığı ve yıpranmadığı surece boya yapabilirsin ama saçların çok siyahsa ne kadar renk verir bilemiyorum ve boyayı aldıysan uygula gitsin hem degesiliklik sana da iyi gelir🙂

Bence saçların yanmadığı ve yıpranmadığı surece boya yapabilirsin ama saçların çok siyahsa ne kadar renk verir bilemiyorum ve boyayı aldıysan uygula gitsin hem degesiliklik sana da iyi gelir🙂
Zaten çok köklü bı değişim istemiyorum. Saçlarım simsiyah yaz gelince tenim de koyulastigi için çok simsiyah görünmek istemiyorum. Bı iki ton hafiften acio o bile yetio zaten yüzümü aydınlatmaya. Hep boyamicam diyorum ama duramıyorum da :)) ama çok fazla değişiklik olmicagi için içim biraz daha rahat 😃😃

Benim saçlarım çok kısaydı uzaması bu şekilde ..

Eklentiler

• 20200709_164514.jpg
    20200709_164514.jpg
    120,4 KB · Görüntüleme: 96
  • 20200709_164433.jpg
    20200709_164433.jpg
    186,2 KB · Görüntüleme: 89
  • 20200709_165004.jpg
    20200709_165004.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 96
  • 20200707_113050.jpg
    20200707_113050.jpg
    277,1 KB · Görüntüleme: 98
Saçlarım 54cm e gelmiş 12 TEMMUZ PAZAR . bazen hızlı bazen yavaş uzuyor .. Eğer bir gün sizinde bu post u açıp okuma gereği duyduğunuz zaman uzun saçlı olmak istediğiniz zaman bu işin zor olduğunu unutmayın mesala herkes aynı üründen sonuç alamıyor benim kullandığım maske yağlar size iyi gelmeyebilir sizin kulladiklarinizda bana ...Ürünlerinizi kendi saç tipinize göre seçin ne kadar doğal o kadar iyi başladığınız bakımı 1 ay bile kullanmayıp atmayın sabredin kullanmaya devam edin bir süre boya ısı açma işlemlerinden uzak durun saç uzatma kısmında en zor yeri bu gerçekten🙄
Eğer uzun saç i takıntı yaptıysanız üzülmeyin 1 senenizi vermeniz gerek uzaması için benim gibi çok kısa ise buçuk sene 2 sene🙂uzun saçlı olmak çok şahane ben aşığım bunun için her yolu deniyorum ara ara foto koyacağım ...🤗 uzamasina birlikte sahit olacagiz birlikte motivasyon 💪
Yalnız değilsiniz bol sabırlar...😍

Canim saçların çok güzel uzamış.ama benm asıl dikkatimi çeken kına çok güzel renk vermiş. Çok güzel oturmuş. Sanki kuaofrde boyatmissin gibi. Parlak da duruo ben bayıldım kınalı saçlarına. Kinalamadan önceki renk nasildi.

Canim saçların çok güzel uzamış.ama benm asıl dikkatimi çeken kına çok güzel renk vermiş. Çok güzel oturmuş. Sanki kuaofrde boyatmissin gibi. Parlak da duruo ben bayıldım kınalı saçlarına. Kinalamadan önceki renk nasildi.
beyaz kıyafetli olan resimde saçlarım i siyaha boyamıştım açılmış hali cunki siyahtan önce kuaför kumral yapmıştı saçlarım siyah boyayla yanmıştı kısacık kestirmkstim ve siyahım akmış hali ikinci pempe kıyafetli olan ilk açtırıp kumral boyatmamdi tabii kına vurmadan önce çok akmıştı ve açık sarıya doğru gidiyordu sonra kına yapma kararı aldim ama açık sarıya kına bakır gibi tutacağından dolayı ki benim ten rengim öyle rengi hiç kaldırmaz hemen kına yapmadan önce şarap kızlı boya aldim boyadım sarılar kırmızı oldu ama oda aktı hemen kına yaptım bu dafa turuncu oldu sonra ikinci boya yı aldım kestane kızılı bu biraz siyaha yakın oldu tabii o da akti sonra bir hayta geçti üzerinden hemen kına yaptım bu defa tutmuştu 😊sonra tam oturması amacı ile tekrar yaptım 18 nisanda ..20 nisanda babam kaza geçirince yapmadım bir daha dipten kendi saçlarım uzamış bayağı bir şimdilik beklesin kına bakalım sadece bakım yapıyorum boya kına yok .😊

Eklentiler

• 20200713_232922.jpg
    20200713_232922.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 84
  • 20200713_232758.jpg
    20200713_232758.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 86
slm kızlar evet saç bakımıma geri dönüyorum şampuan im bitmişti yeni şampuan aldim restorex sarımsak özlü .içine cam terepentin ve evigen ampül karıştırdım .
yapılışı 1000ml şampuan a 3 adet evigen ampül ve 1.5 kapak çam terepentin esansı koydum bir kapta karıştırdım her duş uygulayacağım saçlarımı ölçmedim sanırım 54 cm olmuştur 9 ay aylık saç uzatma serüvenimde 16 cm uzattım bir 9 ay sonra belimde olur😂
gerçekten işe yarıyor mu

gerçekten işe yarıyor mu
Şampuanın içine daha önceki saç Uzatma yıllarında 2015_2016 ta faydasını görmüştüm ama o yıllarda bemiks ampul koymuştum içine elimde şimdi evigen ampul olunca onu koydum evet işe yarıyor yaptığım tüm bakımlardan memmunum önemli olan saç tipine göre bakım yapmak saçların yağlı mi yağsız mı herşey bakımla olur bence 9 ay gibi sürede 16 cm uzattım saçlarımı mesala bazıların saçı hiç uzamaz bakımla her zaman daha iyi bence
Arkadaşım sürekli koyar ampul onun daha hızlı uzar ☺her zamanda söyler denemekte fayda var

20200725_172437.jpg Ayy saçlarım aşırı kısa çıkmış fotoğraf tan mi yoksa kıyafetten mi bilemedim neyseki saçlarım 55cm gördü fakat sorun bu değil bu aralar saç rengi değişikliği istiyorum bir tarafım boya işi yok diyor bir tarafım deli gibi başka renk istiyor :silah: ev içinde çekilmiş hali tamamen yeşil kına saçımdaki diplerim ise epey uzamis dogal renk .bu aralar çok doğal saç rengi istiyroym küllü koyu kumral gibi🤔

Eki Görüntüle 2667576 Ayy saçlarım aşırı kısa çıkmış fotoğraf tan mi yoksa kıyafetten mi bilemedim neyseki saçlarım 55cm gördü fakat sorun bu değil bu aralar saç rengi değişikliği istiyorum bir tarafım boya işi yok diyor bir tarafım deli gibi başka renk istiyor :silah: ev içinde çekilmiş hali tamamen yeşil kına saçımdaki diplerim ise epey uzamis dogal renk .bu aralar çok doğal saç rengi istiyroym küllü koyu kumral gibi🤔
Canim koyu renk giyindiginden belki de tam boyuunu göstermemiş olabilir. Boya konusunda senle aynı durumdayım. 😂 Zor tutuyorum kendimi kina ya da aklım gidio. :) Çok kararsızım bu ara. senin saç rengini çok beğeniyorum ben ama haklısın insan değişiklik istio arada. Saçların guzwl uzamış bence çok da sağlıklı duruyorlar. 👍

Ayy bende uzatma serüvenine katıldım. Saçlarım hiç uzamazdı. Inat edip uzaticam bu sacları dedim çünkü ara boy bana gore değildi. 3 aydır bakım yapıyorum düzenli olarak. Hızlı uzamaya başladılar. Uzatmak isteyen arkadaşlarıma tavsiyem her boyutuyla dikkat etmeleri. Benim yaptıklarıma gelecek olursak 3 aydır biotin hapı kullanıyorum, her sabah kahvaltı sonrası mayali sut içiyorum, duştan önce haftada 2 defa maya maskesi ve yağ karışımları uyguluyorum, koymadığım yağ yok dabur amla yagi almıştım içine hindistan cevizi yagi, hint, badem, corekotu, hakiki zeytinyağı, bemiks bepanten evigen ampuller karıştırıp saçıma uyguluyorum yaptığım mayali maskeyi de üzerine uyguluyorum. Düzenli olarak yapmak şart arkadaşlar. Ve ayrica duştan sonra da sac diplerime urban biotin tonik kullanıp masaj yapıyorum, ve bence özellikle uçlarını sağlıklı tutmak için en önemli şey dustan sonra sac islakken gliserin uygulamak, sakin kuruyken surmeyin daha çok kurutur. Gliserin nemi saca hapseder. Sürdükten sonra taramayın bırakın ıslak kalsın, kurumaya yakın nemli haliyle ben sıvı saç kremi uygulayıp sonra tararım, zaten gliserin yumuşak yapıyor ama ben yine de sıvı saç kremi uyguluyorum. Tavsiye ederim kızlar uygulayın. Saçımı 19 temmuzdan bugüne kadar yani 2 haftada 2 cm uzatabildim. Normalde ayda 1 2 cm anca uzardı. Bu arada sampuanim restorex. Etkisi var mı bilmem uzatmaya tam bilmiyorum hangisi etkili. Ama içine cam terebentinde katip kullanıyorum. Benden bu kadar umarım faydalı olur sizler içinde eger uygularsaniz. Opuldunuz ♥️

Ayy bende uzatma serüvenine katıldım. Saçlarım hiç uzamazdı. Inat edip uzaticam bu sacları dedim çünkü ara boy bana gore değildi. 3 aydır bakım yapıyorum düzenli olarak. Hızlı uzamaya başladılar. Uzatmak isteyen arkadaşlarıma tavsiyem her boyutuyla dikkat etmeleri. Benim yaptıklarıma gelecek olursak 3 aydır biotin hapı kullanıyorum, her sabah kahvaltı sonrası mayali sut içiyorum, duştan önce haftada 2 defa maya maskesi ve yağ karışımları uyguluyorum, koymadığım yağ yok dabur amla yagi almıştım içine hindistan cevizi yagi, hint, badem, corekotu, hakiki zeytinyağı, bemiks bepanten evigen ampuller karıştırıp saçıma uyguluyorum yaptığım mayali maskeyi de üzerine uyguluyorum. Düzenli olarak yapmak şart arkadaşlar. Ve ayrica duştan sonra da sac diplerime urban biotin tonik kullanıp masaj yapıyorum, ve bence özellikle uçlarını sağlıklı tutmak için en önemli şey dustan sonra sac islakken gliserin uygulamak, sakin kuruyken surmeyin daha çok kurutur. Gliserin nemi saca hapseder. Sürdükten sonra taramayın bırakın ıslak kalsın, kurumaya yakın nemli haliyle ben sıvı saç kremi uygulayıp sonra tararım, zaten gliserin yumuşak yapıyor ama ben yine de sıvı saç kremi uyguluyorum. Tavsiye ederim kızlar uygulayın. Saçımı 19 temmuzdan bugüne kadar yani 2 haftada 2 cm uzatabildim. Normalde ayda 1 2 cm anca uzardı. Bu arada sampuanim restorex. Etkisi var mı bilmem uzatmaya tam bilmiyorum hangisi etkili. Ama içine cam terebentinde katip kullanıyorum. Benden bu kadar umarım faydalı olur sizler içinde eger uygularsaniz. Opuldunuz ♥
Aramıza hoş geldin ara ara saçının fotosunu koyabilir misin☺
Birde biotin kilo aldırıyor mu?

X