2023 saç uzatma sanatı

Tüh yaa o kadar zaman uzatmak için çaba sarfedip kestirmek üzücü olmuş
Neyse kökü sizde zaten yine uzar gider
Umudumu kaybetmiyorum🥰🥰. Bu arada hala uçları çok kötü. Diplerinden kıvırcıklık geliyor ama uçları kötü keçe gibi. Bir 5 cm daha gitse kendine gelecek tamamen. Uzattıkca keseceğim inşllh azar azar. teşekkür ederim yorumun için ❤♥️. Bakalm ağustosa kadar ne kadar uzayacak.

Bakın kim benimle. Bugunden itibaren kafa derimden çıkartmayacağım besleyici yağım. Seviyorum kendisini. Yılların dostluğu var. Eski şişesini ve eski kokusunu özledim. Şu anda koku alamıyorum belki gribim ondandır ama eski kokusu bana kendimi iyi hissetiriyordu. Hc hair care gerçekten güzel bir yağ ama fiyatı aşırı derecede fazla olduğunu hep savunacağım. 200 ml 390 lira. Gerçekten çok fazla.. umarım içine en iyi kaliteli özler bulunuyordur. Neyse biz başladık💕
dökülmeye iyi geliyor ku sizce?

Umudumu kaybetmiyorum🥰🥰. Bu arada hala uçları çok kötü. Diplerinden kıvırcıklık geliyor ama uçları kötü keçe gibi. Bir 5 cm daha gitse kendine gelecek tamamen. Uzattıkca keseceğim inşllh azar azar. teşekkür ederim yorumun için ❤♥️. Bakalm ağustosa kadar ne kadar uzayacak.
Keratin bakimi brezilya fönü gibi işlemlerde bence saçı yıpratıyor
Bence bir süre bu işlemleri de bırakman

Bende uzun saç aşığı olduğum için sizi çok iyi anlıyorum ♡

Eklentiler

• 2019-11-20-10-05-38-233.jpg
    2019-11-20-10-05-38-233.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 181
Eki Görüntüle 3218741

Saçlarımı bu kadar kestim kızlar.. yine kozmik bakımın başak burcunda (nisanda) yine keseceğim.
Sorunumu bugun çözdüm. Benim saçlarım kıvırcıktır baya kıvır kıvır olurlar.. ama bundan 7-8 ay önce ben deniz saç botoksu yaptırdım gerizekalı kuaförüm çok önerdi toparlanır vs dedi. Neyse bastı fönü.. benden bir dumanlar aklınız almaz. İşte hala o saçlar var uçlarımda 10 cm fln. 5 cmde benim kendi saçlarım. Neyse ya sinirlenmicem. Ne çektim şu saçlardan gerçekten… psikolojim bozuldu artık. Bir de saçlarım ne kıvırılıyor ne de düz kalıyor sadece kabarıyorlar. Kötü durumdalar. Neyse örnek olmak için yazıyorum lütfen saçlarınız kıvırcıksa ve kıvırcık saç seviyorsanız yaptırmayın sakın sakın sakın! Saç botoksu,saç keratini. En azından fön deydirmeyin. Neyse söyleyeceklerim bu kadar. Bu saçı toparlamam 1.5 seneyi alacak gibi.. yine yıllarım gidiyor. Yaşlanınca eminim saçlarım simyah kalacak ve hiç dökülmeyecek. 10 yıldır bakımlar yapıyorum neredeyse. Neyse bunda da bi hayır vardır demekki. 🫶🏽
ben saç keratini yaptırdım daha önce de 4 sene önce brezilya fönü yaptırmıştım ikisinden de memnun kaldım; brezilya fönü benim saçı çok yağlandırmıştı ve yaptırırken gözlerimi yakmıştı ama zamanla saçımı çok güzel yaptı. saç keratini ise mecbur yaptırdım çünkü saç uçlarım çoook kuruydu dibi yağlı olmasına rağmen kırıkları aldırdım 4 cm saç keratini yaptırdım yumuşacık oldu. Ama ferritinim ve hemoglobinim düşük saçlarım dökülüyor. Endokrine de gideceğim ( dahiliyeye gittim) bir çözüm bulacağım- zaten hep az ve ince telliydi dökülsün istemiyorum. dökülme karssıtı tuzsuz sampuan sac kremi ve özel serım kullanıyorum hc care yag ile birlikte. vitaminle de desteklersem doktorun verecegi umarım duzelecek ve cabuk uzayacaktır.

Kaynak hiç kullandınız mı? yarım ay kaynak yaptırabiliyor muyuz? yoksa hiç kaynaga bulasmasam mı?

ben saç keratini yaptırdım daha önce de 4 sene önce brezilya fönü yaptırmıştım ikisinden de memnun kaldım; brezilya fönü benim saçı çok yağlandırmıştı ve yaptırırken gözlerimi yakmıştı ama zamanla saçımı çok güzel yaptı. saç keratini ise mecbur yaptırdım çünkü saç uçlarım çoook kuruydu dibi yağlı olmasına rağmen kırıkları aldırdım 4 cm saç keratini yaptırdım yumuşacık oldu. Ama ferritinim ve hemoglobinim düşük saçlarım dökülüyor. Endokrine de gideceğim ( dahiliyeye gittim) bir çözüm bulacağım- zaten hep az ve ince telliydi dökülsün istemiyorum. dökülme karssıtı tuzsuz sampuan sac kremi ve özel serım kullanıyorum hc care yag ile birlikte. vitaminle de desteklersem doktorun verecegi umarım duzelecek ve cabuk uzayacaktır.

Kaynak hiç kullandınız mı? yarım ay kaynak yaptırabiliyor muyuz? yoksa hiç kaynaga bulasmasam mı?
Hc hair care ve vitaminler almanız çok güzel. Dr gidin bi ferritin ve hemoglobin değerlerinizi yükselttin en önemlisi bu sizin için. Yükselincede saç prpsi yaptırabilirsiniz. Kanınızı alıp içindeki iyileştirme hücrelerini tekrar kafa derisine veriyorlar bu işlemde acayip etkliyor uzamayı en az 6 seans yaptırın ayda 1.. hiç kaynak işlerine girmeyin ben yaptırmadım. Yaptıranlarda gördügüm kadarıyla saçları daha cansız oluyor. Siz iyileştirmeye bakın.. yapay çözümler kalıcı olmuyor malesef.

dökülmeye iyi geliyor ku sizce?
hc hair care kullananlar yani ben de başta olmak üzeri ilk kullandıgımda saçımdan saç söktü hani zaten dökülecek olan saçları döktü kendisi. 2.kullandıgımda hiç dökülme yaşamamıştım. Ve bana çok iyi geliyor.. yorumlarıda güzel. Araştırın isterseniz beğeniyorum bu markayı🐣

Fotoğrafların üstünde yazıyor tarihleri kızlar. Şubat,mart,nisan. 3 ayda saç 5 cm uzuyormuş kızlar net şekilde bunu öğrendik. Tabi bu kişiden kişiye değişiyor. Ama ben biotinle ek takviyelerle saç bakım yağları serumlarla saç dibi masajlarıyla bu kadar uzatabildim. En son attığım 00:54 yazan fotoğraf mayıs.. mayısı saymıyorum. Şu 3 altın ayda ortalama 5 cm diplerim geldi. 3 parmak kalınlıgında uzadı o da 5 cm yapıyor mu bilemiyorum. Sadece fikir olsun diye fotoğraf koydum. Bir de haziranın sonunda fotoğraf atarım. Zaman her şeyin ilacı🐣 kısa saçımada aşığıııım küsmedim saçlarıma♥️ siz de eğer kısa saçtan muzdaripseniz sakın canınızı sıkmayın güzellikler iyi geceleeeer çok öpücükler <3

3C5CB0AF-E0D9-4A9E-B96E-0138318D3A11.jpeg 845232E1-776C-4F38-B17E-5C1E9456EF0E.jpeg 90783164-56F4-4655-B092-26AD7741418E.jpeg

Kıvırcık saçlılar size yani bize özel bir şampuan buldum. Biliyorsunuz ben saç botoksu yaptırdığım için saçlarım kıvırcıklığını kaybetmişti. Her türlü yolu denedim en son kesmekle buldum çağreyi ama kesilmeden de eski kıvırcıklığı geliyormuş. Bir tık pişmanım ne yalan söyleyeyim. Ama yeni saçlara yer açtık hayatımızda hem de 3 ayda 5 cm daha uzat mutlu eder beni güzel saçlarım. Kıvırcıklar saçlar bebekken kıvırcık olanlar.. saçları kabarık dalgalı olanlar ya da saçları kıvırcık ama saç botokslarından keratinlerinden sonra düzleşenler. Hemen araştırın hemen.. ben şimdi şu anda bu saç şampuanı,kremi ve bukle yapıcı kreminden çok memnun kaldım. İsmini burda vermektense mesajlards belirtmeti tercih ederim çünkü ürünün fiyatı çok artıyor. Hatta o ürüne özel başlık açıp berbat diye yorumlar yapsım geldi :KK70: süslü sözlükte böyle yapmışlar. Gerçekten buraya bir ürün yazılmasın direkt patlıyor fiyatı. Tabi biz vu ağacın sadece kırık küçük ince dallarıyız. Daha bir influencer ablalarımız var bu kazanı onlar kaynatıyor zaten. Bu arada 3 set 400 lira hala pahalı geliyor bana. Ama adamlar yapmış şimdi allah var. Kıvırcık kızlar size üşenmeden mesajlarda yazacağım bunun ismini sevgiler.

Dün elime ulaşan kargo hakkında küçük bir yazı yazacağım. Her yerde görüyorum ya bu ne bu ya amla? Amla? Amla ile saçım uzadı vs? Neyse canım aldım ben de bu kervana girdim. Saçlarımın rengi açık olduğu için(diplerimden bahsetmiyorum) bunu aldım.
🦋Bu ombreli boyalı saçları koyulaştırmıyormuş.
🦋Kokusu.. allahım cehennem kokuyor iğrenç. Koku hassasiyetim çok yüksektir. Bana ağır ve esansiyel geldi. Koku hassasiyetiniz düşükse alın kardeşim ama ben bunu 1bucuk saat saçımda tutarken nedenini tam bilmiyorum ama çarpıntı oldu. Nabzım çok hızlı attı.. saçlarımı yıkayınca kokusu geçti ama gece boyu çarpıntım oldu dedim ki ölüyorum heralde.. içindeki maddeleri tam bilmiyorum ama acaba içindeki maddeler yan etki mi yaptı diye düşündüm. İkinci kullanışımda yani haftaya kullanacağım zaman buraya belirttirim yine çarpıntım olursa nabzım yükselirse..
🦋 saçlarımın diplerindeki kendi saçlarımı boyalı olmayan, keratini olmayan dopdoğal saçlarımı hafif kıvırcık yaptı ama saç uçlarım yine mısır püsküllü gibiydi.
🍀☀️🌳 hint yağı badem yağı ve jojoba ile karıştırdım 1 bucuk saat beklettim♥️

Devamı yakında ))
Eki Görüntüle 3194060
Merhaba ben bunu kullanmayi düşünüyorum yararını gördünüz mü

Merhaba ben bunu kullanmayi düşünüyorum yararını gördünüz mü
Amlayı önermiyorum kullandığım amla bir işe yaramadı. Belki yaradı ama ben hissetmedim iyi elektrik almadım amladan :KK70: yorumlarınıda okudum trendyolda satılan amla yağları orjinal olmadığını söylüyorlar artık amla yağının orjinalini bulmak zormuş. Bana gelen şişeye biraz göz attım korsan gibi yazıları kaymış. İçime sinmedi zaten kullanmakta. Kokusuda kötü. Bitsin diye 1 saatlik maskelerime koyuyorum pek tavsiye etmem. İyi aksamlar⚡🙏🏽

Buraya günlük gibi uzun yazmayacağım dedim ama şunu eklemek isterim ki. Saç prpsi (cgf) çok mükemmel bir şey arkadaşlar.. ya ilk seansdan saçında hisseder mi insan ben hissetim. Ve yaptığım şampuan bir mucizedir. Gerçekten güzek bir iksir hem saçını uzatıyorsun hem de saçını açıyorsun. En büyük hayalim doğal yöntemler birleşmiş uzun kullanımdan sonra saç açan bir şampuan olmasıydı. Bunu yaptım ama turuncu olursa işte üzülmek… :d umarım olmaz. 10 ocağı bekleyin saçlarımı tık tık keseceğim. Veeee en önemlisi saçımdaki o kuruluk hissi %35 azaldı ve hoşumada gitti. 10 ocağı bekleyin fotiğrif gelecek optum.

Rapunzelin kötü cadı tarafından saçı kesildiği bölüm varya işte tam da öyle :). Üzgün değilim açıkcası saçlarım kıvrılmaya eski kıvırcık halini almaya başladı. Ben eylüle kadar sizce gögüsüme kadar getirebilir miyim bu saçları.. büyük bir depresyon ve buhranın içindeyim. Diğer ay son saç kesme bakımım kaldı. Yine uçlarından alacağım dediğim gibi bu sefercik azıcık. Hc hair care keten tohumu ve chia tohumu bana eşlik ediyorlar. Bir de biotinimiz var onu takviye olarak alıyorum sadece. Bepanten bemix evigen oyuna katılamadılr çünkü deprem nedeniyle ne şehre gidebiliyorum ne de ona harcayacak param var. Aslında çok denemek istediğim bir ürüm vardı saçları eski kıvırcıklığına kavuşturuyormuş. İsmide novexsin bukle yapıcı kremi ben denemedim denemek isteyen alsın buyursun bana da bildirsin kıvırcık kızlarımız.. saç diplerinize masaj yapmayı unutmayııııın. Bu arada saçlarımda hiçbir krem yok şuanda açarken bile krem sürmedim. Eskiden 2 krem 1 sprey sıkardım. Uçları ölü olduğu için şimdi böyle bir derdim kalmadı çok şükür. Bu dönemide atlatacağıma inanıyorum. Eminim benim gibi bir sürü kız vardır.. gerçekten takmayın toplayın saçınızı bitti gitti💕
Eki Görüntüle 3228861 Eki Görüntüle 3228862
Ben de saçlarımı geçen hafta kestirdim daha sağlıklı uzatmaları için şu an tek yaptığım bakım badem yağı ve biberiye yağı bakalım 3 ay sonra nereye gelecek ❤️🤓

Eklentiler

• IMG-20230608-WA0071.jpeg
    IMG-20230608-WA0071.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 94
Helloo uzun zamandır yazmıyordum buralara. Yumurta yemeyen biri olaraaak biotin kurtarıcım geliyor. Urbanın biotinli ilk çıktıgında kullanmıştım kepek yapmıştı. Şimdi tekrar denedim (2 haftadır) bu sefer kepek yapmadı. İçeriği değişti belkide. Biotin 30 günlük kullanım maceramın 2.haftasındayım. Bunun dışında saç masajı ve banyoya girmeden biotinli zeytinyağı kullanıyorum. Hemen anlatayım bir pet şişenin içine 3 adet biotin kapsülünü boşaltıyorsunuz. Ve bir kaç gün bekletiyorsunuz. Alın size biotin yağ. Banyodan 1 saat önce sürüyorum ve yıkıyorum. Güzel bir uzama sağladım. Doktorunuza sormadan biotin kullanmayın güzeller. Sadece fikir olsun diye yazıyorum buraya. Hadi öpüldünüz. Nisan ayında önceki ve sonrakini paylaşcam. Şimdiden bile mükemmel bir fark var. 🌸

Eklentiler

• 57BBB9BD-C658-4492-A64B-79FB6D98BAD5.jpeg
    57BBB9BD-C658-4492-A64B-79FB6D98BAD5.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 35
İnstagramdan bir hesap açtım takip etmek isteyenlere nickim; @sacyogasi , çeşitli saç maskesi tarifleri paylaşmayı düşünüyorum. Şifa olsun kızlar🥰✨

☀️Saç diplerinize masaj yapmayı unutmayın☀️
Bugun saçlarımı tekrar yağ maskesi yapmamak için zor tuttum bu bir bağımlılık bende ki😇. Kendimi bununla şarj ediyorum. Saç bakımı çok önemli bu yüzden saçlarım gür 🧿 tek bir yanı uzun değil. Onuda hızlıca halledeceğim. Saçlarım uzadığında yine ben ombre tarzı bir şeyler isteyeceğim kesin yani bu.. artık kendimi tanıyorum. İşte bunun için doğru yolu bulmam gerekiyor. Yıpranmadan saçların sarı olması mümkün mü? Papatya suyu veya c vitamini saçlarımı turuncu yapıyor. Ya hafif tatlı bir tropical sarısı olsun şu denizde açılmış sarılıktan olsun yeterli ama benimkisi bildiginiz kavuniçi turuncusu oluyor. Doğal yöntemlerle saç açımları iyice bulup araştıracağım. Kuaförün en büyük yalanı boya saça zarar vermez. Ya kuaför! Açıcı yapıyorsun ama.. neyse hayatımdaki tüm kuaföeleri çıkaracağım hayatımdan. Kimseye inanmayın özellikle kuaförse..

X