Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

IBED

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
292
320
30
:KK71: Slm kızlar..evet boyadan saçlarım yandı kısa kestirmek zorunda kaldım şimdi uzatmak için çabalıyorum belki sizede yardımcı olurum .
Boyama işini bırakma tarihim eylül 18
Saç kesim tarihim ekim 15
Saç kürüne başladığım tarih 1 Kasım
Saçlarım uzasın diye uyguladigum 1.bakım kuru maya maskesi tarifi:bir paket kuru maya maskesi süt veya su içine istediğim yağlardan veya yağsız macun kıvamında yapıyorum saçlarıma boya sürer gibi uyguluyorum. enaz iki saat bekletiyorum
2.bakımım bu bakıma 5 aralik ta başladım organik hindistan cevizi yağı saçlarıma geceden sürüyorum dip ve uçlara kadar ve bu isi haftanin 5 günü yapmayı düşünüyorum.Hindistan cevizi yağı ile saç uzatan lar hayli çok youtube de çok aşağıya fotoğrafım i bırakacağım ve kullandigim hindistan cevizi yağı ni da ekleyeceğim bakalım ne kadar uzayacak
saçlarım tepeden uç kısma kadar 41cm ölçme tarihi 1 Aralık ☺ uzama olursa tekrar ekleyeceğim buraya

15 Aralık şimdi uzayan boyasız dip saçlarımın fotoğrafını koyacağım
20 Aralık :Arkadaşlar bugün saç bakımıma yeni ürün ekledim . Çam terepentin esansı uzun zamandır araştırıyorum youtube den kullananların videosubu bloggerlari inceledim ciddi anlamda sonuç alan var .Ben
Aktardan alırken başka hızlı uzamaya yardımcı yağ var mı dedim o da bana ben çam terepentini alırım başka da almam dedi en iyisi bu dedi sonuçta bana başka yağda satabilirdi . Böylece biraz daha çam terepentin esansı na inancım geldi . Çam terebentin yağı faydaları içinde en önemlisi kılcal damarları uyarıp saç köklerinizi beslerken, saçlarınızın hızlı uzamalarına da yardımcı olur.çam terebentin yağı, kafa derisinin sağlığını destekler, saç dökülmesini azaltarak saçların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Kafa derisine sürüldüğünde saç köklerini besleyen çam terebentin yağı, saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesini, canlanmasını sağlar.Bu arada direk saç derisine dökülmemesi daha iyi olur başka bir yağ ile karıştırın .Ben hindistan cevizi yağı ile karıştırdım ve bir kapak kadar 1 litre şampuanın içine kattım belki ilerde çam terepentin li şampuan alırım ☺
Çam terepentin esansı bir mucizemi😎Kızlar inanılmaz harika saçlarım şu an o kadar yumuşak ki ii ... hindistan cevizi yağı ile karıştırdım 2 saat bekledi sonra yıkadm bu arada şampuan in içine de katmıştım şu an krem bile sürmedim saçlarıma yumuşacık🤗
Saçlarıma başka yağ kür vs. böyle şeyler dahil etmek istemiyorum bu kadar yeterli...🤣
Kullandigim şampuan dex dp keratinli tuzsuz şampuan 7 aydır kullanıyorum bırakmayı düşünmüyorum . bendeki etkisi saçlarımı parlattı canlı gösteriyor . 22 Aralık bugün kullandigim şampuan in çamterebentinli olanı çıkmış yanında losyon da hediye tabii ki hemen aldim 🤗
23 ARALIK= ..Bugün bir arkadaş in tavsiyesi üzerine hobby nın saç kremini aldim ben de pahalı ürünler kullanırım ama deneyelim bakalım 😁normalde duşta saç kremi kullanmıyordum arayış içindeydim bakalım bu krem nasıl arkadaş çok memnun kalmış ..Deneyimlerimi paylaşacağım
hobby saç kremini kullanmakta geç bile kalmışım artik vazgecilmezim🤗

4 OCAK= 41 den 43 e gelmiş ..
Bu saç işi sabır işi ayda 2 cm uzasın 1.5 senede belimde olur inş bu uzatmayla 😏neyse bakımlara devam inş uzun halinide koyacağım buraya iyice fark edilsinde😁

17 ŞUBAT 2020= saçlarımı kesin bir karar ile şarap kızılına boyayacağım boyasız bir görüntü zor geldi önceleride kızıl kullandım önceden deneyimim var bir 4yil gibi ama o aralar şarap kızılı yapıp üzerine kına yapıyordum böylece kızıl rengi koruyordum ve sürekli de boya yapmıyordum saçlarımda o kadar canlıydı ki ii şimdi eski den nasılsa öyle yapacağım şu anki saç uzunluğu 46 cm hedef 65 cm e kadar bu aralar hindistan cevizi yağı ni düzenli olarak kullanıyorum bakımlara devem tahmini 65cm saçımın gelmesi 9 ayı bulacak ama napiyim uzun seviyorum😊

2 MART=saçlarıma ilk önce şarap kızılı yaptım sarılı olan kısımlar gitsin diye 10 gün geçti ve kına yaptım su an kina tam oturmadı 15 gün sonra tekrarlayacağım . Kina ile doğal bir saç rwngi elde ederm en azindan kimyasal olmaz kına saçı besler
9 MART saçlarim bu kadar uzadı su an altta fotoğraf ekledim ikisi yanyana aradaki fark 7-8cm

23MART 2020 =Saçlarım tekrar hızlı uzamaya başladı sanırım 49 cm e ulaşmış çok sevinçliyim😎
20200309_175013.jpg

Screenshot_20191221-175610_Gallery.jpg

Eklentiler

• 20191203_212944.jpg
    20191203_212944.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 1.041
  • 20191207_123758.jpg
    20191207_123758.jpg
    104,7 KB · Görüntüleme: 319
  • 20191215_143332.jpg
    20191215_143332.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 358
  • Screenshot_20191222-115134_Gallery.jpg
    Screenshot_20191222-115134_Gallery.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 274
  • IMG-20191223-WA0001.jpeg
    IMG-20191223-WA0001.jpeg
    75,9 KB · Görüntüleme: 585
Son düzenleme:
Slm kızlar..evet boyadan saçlarım yandı kısa kestirmek zorunda kaldım şimdi uzatmak için çabalıyorum belki sizede yardımcı olurum .
Boyama işini bırakma tarihim eylül 18
Saç kesim tarihim ekim 15
Saç kürüne başladığım tarih 1 Kasım
Saçlarım uzasın diye uyguladigum 1.bakım kuru maya maskesi tarifi:bir paket kuru maya maskesi süt veya şu içine istediğim yağlardan veya yağsız macun kıvamında yapıyorum saçlarıma boya sürer gibi uyguluyorum. enaz iki saat bekletiyorum
2.bakımım bu bakıma 5 aralik ta başladım organik hindistan cevizi yağı saçlarıma geceden sürüyorum dip ve uçlara kadar ve bu isi haftanin 5 günü yapmayı düşünüyorum.Hindistan cevizi yağı ile saç uzatan lar hayli çok youtube de çok aşağıya fotoğrafım i bırakacağım ve kullandigim hindistan cevizi yağı ni da ekleyeceğim bakalım ne kadar uzayacak
saçlarım tepeden uç kısma kadar 41cm ölçme tarihi 1 Aralık ☺ uzama olursa tekrar ekleyeceğim buraya
bende geleyim yeni Hindistan cevizi yağı aldım haftada 1 sürmeyi haftada 1 de mayayı yaparım kuru mayayı. bakalım değişim olacak mı

bende geleyim yeni Hindistan cevizi yağı aldım haftada 1 sürmeyi haftada 1 de mayayı yaparım kuru mayayı. bakalım değişim olacak mı
inş cnm bu ay sonu bakcaz kuru maya etkili ama güzel uzuyor şu an

Ben interntten bir kretin aldım şampuan ve kremi de var 3ü 50 TL idi. Çok ile yarıyor uzatmada bizzat kuaförüm 2 ayda çok uzamış saçların dedi. Aşırı tavsiye ederim 2 haftada bir eldivenle dipleri 4 parmak aşağısına komple saç boyar gibi sürüp 15 dk sonra kuruyor saçımı örüüp tülbent takıyorum 24 saat kalacak çok ağır ve acı kokuyor tülbentsiz olmuyor yatarken falan ama çok işe yaradı. Sadece 2 li keratin şuan 40 tl şanpua kremi olmasada olur bence.
Bu linkte bakabilirsin
BİO KERATİN GOLD 700 Ml x2 Adet Brezilya Fönü %100 ORJINAL 115,00 TL yerine 29,00 TL

Ben interntten bir kretin aldım şampuan ve kremi de var 3ü 50 TL idi. Çok ile yarıyor uzatmada bizzat kuaförüm 2 ayda çok uzamış saçların dedi. Aşırı tavsiye ederim 2 haftada bir eldivenle dipleri 4 parmak aşağısına komple saç boyar gibi sürüp 15 dk sonra kuruyor saçımı örüüp tülbent takıyorum 24 saat kalacak çok ağır ve acı kokuyor tülbentsiz olmuyor yatarken falan ama çok işe yaradı. Sadece 2 li keratin şuan 40 tl şanpua kremi olmasada olur bence.
Bu linkte bakabilirsin
BİO KERATİN GOLD 700 Ml x2 Adet Brezilya Fönü %100 ORJINAL 115,00 TL yerine 29,00 TL
Tavsiyen için teşekkür ederim 😉Koku var demissin 1 yaşında ve 5 yaşında iki kızım var koku işi onları rahatsız edebilir cunki küçük kucağımda yatıyor ve emziriyorum ama büyüyünce denerim cunki hedefim bel de saç😂

Tavsiyen için teşekkür ederim 😉Koku var demissin 1 yaşında ve 5 yaşında iki kızım var koku işi onları rahatsız edebilir cunki küçük kucağımda yatıyor ve emziriyorum ama büyüyünce denerim cunki hedefim bel de saç😂
Ozaman şöyle yapalım hafta bir gün pazar günü mesela yarım çay bardağı zeytin yağını cezvede kaynat bir kaba dök soğusun diplere değirmeden sür 1 2 saat beklet yıka çok faydalı yumuşatır parlatır ve sağlıklı uzamaya çok yardımcı içine sarımsak ezip koyabilirsin sarımsak da çok faydalı. Ben özellikle sürekli kullandığım şampuan ve kremler var eve gidince sana resin atayım onları kullan sarı saçlarım var uçlar yıpranmaması için aşırı güzel dursun ve kopmasın dökülmesin diye kullanıyorum.

Bunu çok duydum nasıl kullanıyorsun? Dışardayken alayım bari bir şişe nerden aldın nekadar dı?
internetten aldim n11 den 39.90tl ücretsiz kargo yeşil pazar aldığım dükkanın ve ya aktarın ismi 🤣mecid efendi ama mükemmel insanın yiyesi geliyor 😋saçlarıma şöyle uyguluyorum yağ zaten katı parmağımla alıyorum zaten elimde hemen eriyor parmak uclarimla saç derisine iyice uyguluyorum sonrada boy ve uca parladı saçlarım ve yumuşak çok da bereketli bir urun ben 300gr lik aldim 150 gr da var fiyatı da uygun onun bana bu 1 sene rahat gider herhalde

internetten aldim n11 den 39.90tl ücretsiz kargo yeşil pazar aldığım dükkanın ve ya aktarın ismi 🤣mecid efendi ama mükemmel insanın yiyesi geliyor 😋saçlarıma şöyle uyguluyorum yağ zaten katı parmağımla alıyorum zaten elimde hemen eriyor parmak uclarimla saç derisine iyice uyguluyorum sonrada boy ve uca parladı saçlarım ve yumuşak çok da bereketli bir urun ben 300gr lik aldim 150 gr da var fiyatı da uygun onun bana bu 1 sene rahat gider herhalde
Süper haftada bir mi uyguluyorsunuz? Ne kadar bekletiyorsunuz

Ozaman şöyle yapalım hafta bir gün pazar günü mesela yarım çay bardağı zeytin yağını cezvede kaynat bir kaba dök soğusun diplere değirmeden sür 1 2 saat beklet yıka çok faydalı yumuşatır parlatır ve sağlıklı uzamaya çok yardımcı içine sarımsak ezip koyabilirsin sarımsak da çok faydalı. Ben özellikle sürekli kullandığım şampuan ve kremler var eve gidince sana resin atayım onları kullan sarı saçlarım var uçlar yıpranmaması için aşırı güzel dursun ve kopmasın dökülmesin diye kullanıyorum.
kuzu bana da at hepsini mutlaka olur mu :-)😘

X