Saç Rengi ve Saç Boyama Boyadığım gibi kalacak bi renk istiyorum 😕

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar çikolata kahve tonlarını çok seviyorum en son palette karamel kahve boyadm çok güzel tuttu ama ilk yıkama da akti gene o soluk renge büründü. Bi hafta sonra sanki hic boyamamsm gibi oldu suan turunculukda var güneşte sarımsı yansımalı bi renk oldu ama aylardır boyanmamış gibi cansız tuhaf bi renk

Bugün siyaha boyayacaktım kıyamadım.
Ama bu solukluktan kurtulmanın yolu yokmu? Tenim zaten beyaz ve cansız iyice yaşlı duruyorum böyle.. net keskin renkler gidiyor bana ... bayada yıprandı saçım çünkü açıcı ile açtım baya üst üste boyadm genede akıyor soluyor

Canım bende aynı dert vardı saçımı açtıktan sonra çikolata kahve yaptım ama altta açıcı olduğu için akıyor boya tüp boyalarda7.0 ile 7.1 i karıştırdım tavsiye üzerine hemrengi çok güzel oldu küllü boyalar kurtarıcı oluyo bu durumda yolda bile saçımın rengini soran oluyo bana dene istersen

Canım bende aynı dert vardı saçımı açtıktan sonra çikolata kahve yaptım ama altta açıcı olduğu için akıyor boya tüp boyalarda7.0 ile 7.1 i karıştırdım tavsiye üzerine hemrengi çok güzel oldu küllü boyalar kurtarıcı oluyo bu durumda yolda bile saçımın rengini soran oluyo bana dene istersen
Tamam canım çok teşekkür ederim🤗 şuan ki saç rengimin üstüne tutar değil mi? Çokta açık değil çünkü

X