Şampuan ve Saç Kremleri Boyal salar iin en beendiiniz ampuan tavsiyeleriniz

Elseve boyalı saclar icin olan kırmızı kutulu kızlar çok güzel yapıyor saçları.. Saç kreminide tavsiye ederim.

röfleli saç için orofluido şampuan ve maskesini tavsiye ederim.saçlarım ışıl ışıl oluyor.geçen hafta aldım tekrar kuaförümde.şampuan 200 ml 46 lira maske 250 ml 64 lira. $DSC06410.jpg

Yeni çıkan Wella Pro Series harika. Saçlarım açılmaktan, boyamaktan falan çok yıpranmıştı ve bu şampuanı kullanmaya başladım başlayalı ipek gibi saçlarım. En son 8 yaşında böyleydi. Sonra yıpranmaya başladı. Şampuanını ve kremini birlikte kullanıyorum. Şampuanı hemen köpürüp çok iyi temizliyor, kremi ise çok güzel nemlendiriyor. Harika bence.

John Freida da kullandım, BC Bonacure da kullandım. Hiçbiri böyle değildi. O kadar çok para vermeye gerek yok. Işıl ışıl yapıyor saçları.

elseve de fena değil ama kerastase diyorum ben kesinliklee benim saçlarım ne haldeydi çok boyatmıştım rengini açtırmıştım kerastase şampuan yoğun bakım maskesi ve hayat çimentosu var bakım onlar sayesinde saçlarım çok iyi şu an:)sadece kuaförlerde satılıyor bildiğim kadarıyla her kuaförde de bulunmuyor.

biz röfle yada sık boya yaptıran müşterilere elsev öneriyoruz canım kırmızı kapaklı olan süper şampuan kullananlar memnun çok:KK24:

çok küçük yaştan beri yapmadığım saç rengi kalmadı. dolayısıyla çok yıpranmıştı. bir de üzerine röfle yaptırınca güçsüz saçlarım neredeyse elimde kalıyordu. şimdi zeytin yağı, argan yağı falan sürüyorum. öyle bakım yapmaya çalışıyorum. bir de farmasi'nin argan yağlı bir şampuanı var. onu kullanıyorum. güçlendi baya bi. bi de sık sık kampanyaları oluyor, indirime giriyor, o zaman çok daha da ucuza geliyor.

Gliss'in şampuanları. Çoğu serisini denedim hepsinden de memnun kaldım. :KK16:

X