Boydan fotoğraf

Unus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
93
75
23
O zaman görmek istemiştir son halini
Konuyu yarım yamalak acıosunuz

Ben de herkes gibi çıplak fotoğraf istiyor sandım, lütfen açıklama yaparak açın konuları zira biz de bu konular yüzünden milletin günahını alıyoruz yahu :) Çıplak fotoğraf isteyen kimseye asla atmayın, kopyası alınabilir, iş şantaja kadar gidebilir, fakat giyinik istiyorsa bunda herhangi bir problem yok.
Arkadaşlar açıklama ile ilgili bir sıkıntı olmuş heralde. Ben sadece ısrarla boydan istemesini anlayamıyorum. Bu soru içim paragraflar döşemek istemedim ama biraz fazla kısa kesmişim heralde 😅

athena

Goddess of Wisdom
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Ağustos 2013
6.470
25.838
Valla arkadasim 4 yildir birlikteyseniz yani seni biliyor taniyordur diye dusunuyorum.
Boydan foto istemesi ya hayal ederek birseyler yapmak istedigine isaret, ya boyle yol yaparak ciplak da isteyecek ya da kotu bir niyeti var.
Dikkatli ol. Atma.

benkahvecanavari

ne kedisiz ne kitapsız
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
1.655
2.516
25
Arkadaşlar açıklama ile ilgili bir sıkıntı olmuş heralde. Ben sadece ısrarla boydan istemesini anlayamıyorum. Bu soru içim paragraflar döşemek istemedim ama biraz fazla kısa kesmişim heralde 😅

Erkek beyni işte, biz kadın olarak ne düşünerek istediğini net bilemeyiz ama tahmin edebiliriz. Bana göre iki seçenek var, ya gerçekten sevdiği için seni görmek istiyor, ya da düşüncesi bambaşka. Fotoğraf atmaktan çok hoşlanmıyorsan bunu artık açıkça dile getirme zamanın gelmiş, eğer seni gerçekten seviyor ve saygı duyuyorsa bu huyunu değiştirecektir.