Böyle baba var mı gerçekten ya

Eşinle sen çok tuhafsınız ya. Geçici diye verilen dayı evine çökmüşsünüz ama babaya hem kredi çekilmiş, hem karttan çekilmiş. Kendine ait beyaz eşyanız bile yok ama eliniz bol maaşallah. Önceki konuda ev bulamıyorum demiştin, zincir marketin şube açacak kadar büyük bulduğu bir yer olmasını es geçelim, babana yapacağınız masrafla küçük bir arsa alıp bi prefabrik konduramadınız mı? Pahalı demeyin, dediğin kadar küçük bir yerse arsalar cidden ucuz oluyor. Ama şu var ben oturduğunuz yerin o kadar küçük olduğuna ve ev bulamamanıza inanmıyorum. Karı koca rahatsınız. Daha ev bulmadan evlenmeniz, üzerine çocuk yapmanızın başka açıklaması olamaz.

Bence burada sorun babanıza para verirmesi değil. En başında bir beklenti ile evlenip babam evime hiç birşey almadı demeniz. Evlencek kadar büyüdüysen çalışsaydınızda karı koca evinizin eşlarını kendiniz alsaydınız. O zaman sığıntı gibi insanların evinde insanların eşyaları ile yaşamazdınız. 2yıl olmuş hala çıkamamışsınız evden 2yılda çocuk yapmaya aklınız yetiyor ama başka eve çıkalım eşya alalım diyemiyorsunuz. Gerçekten pes 4yıldır evliyşm karı koca çalışıyoruz çok şükür herşeyimiz var ama maddiyata ülkenin durumuna güvenip çocuk yapamıyoruz. Biri bir laf söylemişti eğitimli insanlar çocuk yapmıyor cehalet dolu insanlar sürekli ürüyor diye gerçekten bunun kanıtısınız.
bence şuan çekilen krediyi değil ben nasıl evlendim ben ve eşim neden çalışmıyoruz neden sığıntı gibi başkasının evinde kalırken çocuk yaptım diye düşünün. Bunların cevabını bulursanız zaten para bi şekilde ödenir. Eşinde sana sormadan kredi çekmesi ayrı bir konu zaten.

Bence burada sorun babanıza para verirmesi değil. En başında bir beklenti ile evlenip babam evime hiç birşey almadı demeniz. Evlencek kadar büyüdüysen çalışsaydınızda karı koca evinizin eşlarını kendiniz alsaydınız. O zaman sığıntı gibi insanların evinde insanların eşyaları ile yaşamazdınız. 2yıl olmuş hala çıkamamışsınız evden 2yılda çocuk yapmaya aklınız yetiyor ama başka eve çıkalım eşya alalım diyemiyorsunuz. Gerçekten pes 4yıldır evliyşm karı koca çalışıyoruz çok şükür herşeyimiz var ama maddiyata ülkenin durumuna güvenip çocuk yapamıyoruz. Biri bir laf söylemişti eğitimli insanlar çocuk yapmıyor cehalet dolu insanlar sürekli ürüyor diye gerçekten bunun kanıtısınız.
bence şuan çekilen krediyi değil ben nasıl evlendim ben ve eşim neden çalışmıyoruz neden sığıntı gibi başkasının evinde kalırken çocuk yaptım diye düşünün. Bunların cevabını bulursanız zaten para bi şekilde ödenir. Eşinde sana sormadan kredi çekmesi ayrı bir konu zaten.
Evde istenmiyorlarmış muhtemelen kira ödemedikleri için yengeye. Yengenin ahı tutmuş olabilir. 😅😅yenge hakkını alamamış ama hakkı olmayan baba paraları almış

Evde istenmiyorlarmış muhtemelen kira ödemedikleri için yengeye. Yengenin ahı tutmuş olabilir. 😅😅yenge hakkını alamamış ama hakkı olmayan baba paraları almış
İstenmediğim halde kocam gidip kredi öekecek benden habersiz ben hala o kredi yüzünden o evde oturmaya devam edicem üstelik çocuk yapacam 😂 ay konu bana ve minnoş gruruma o kadar uzak ki empati bile yapamıyorum 🤣

"Başka yerde düzen kurmak kolay mı" demişsiniz de şu an düzeniniz mi var sanki?
Başkasının evinde istenmediğinizi bile bile oturup, sizi evinde istemeyen insanların eşyalarını kullanıyorsunuz.
Üstüne bir de çocuk yapmışsınız. Daha 10 sene çıkmazsınız herhalde o evden.

Yengeler eşinizin şu yaptığını öğrenseler ve sizi evden yaka paça atsalar haklılar.

X