Böyle bir aşk yaşayan var mı ?

040419

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
48
-39
Merhaba arkadaşlar biraz uzun olacak ama görüşlerinizi merak ettiğim bir aşk hikayem var. Kesinlikle görüş ayrılığı yaşanacak bir hikaye..
Lisedeyken 5 yıl çok güzel ve masum yaşadığım bir aşk vardı. Kendisi il dışında okuyordu o zamanlar. Her ay benim için gelirdi incir ağacımız vardı okulun öğle tatillerinde oturur vakit geçirirdik. Ben çok seviyorum diye patates cipsi ve sosunu yaptırır restoranda getirirdi. Erik çalardık. Okulu asar vakit geçirirdik. Benim için soğukta otogarda yattı. Yazları her işe gitmeden önce 30 dakika evinden koşarak her sabah 6 da gelir bende balkona çıkar bakışır sonra giderdi. Evimizi yaptı kendi elleriyle. Evlilik hayallerimiz vardı. İlk üç ay el ele tutuşmadık. İlk ben öptüm dudağından öyle saf, masum utangaç bir sevgi idi.. (Hiç unutmam ileriye gitmiştik, cinsel anlamda beni durdurdu. 4. Yılımızda ) Ben istiyorum diye bilgisayarını satıp, ben elma toplayıp fotoğraf Makinesi almıştı. sonra telefon, boyum kadar ayı 🐻.. Sonra araya ailevi sorunları girdi. Abisi dolandırdı. Bana kötü davranmaya ve uzak durmaya başladı. Bende askere gitmeden bir hafta önce ayrıldım. Hatta annemden helallık istedi görüştü benle görüşmedi. Ve bende bir hafta içinde sevgili yaptım. Nasıl hangi kafada yaptım inanın bilmiyorum. Ama hayatım mahvoldu. Bende üniversiteyi kazandım ve Ankara’ya geldim okumak için. O çocuk her zaman küfür, hakaret ediyordu, para istiyordu. Ben ayrılmak istediğim zaman tehdit ediyordu. Ve bende ondan korkuyordum. Kimseye bu durumu söylemiyordum. Askerdeyken eski 5 yıllık sevgilim destan dolusu mesaj atıyordu cevap vermiyordum. Ondan kendimi soğutmak için o kişi ile fotoğraf attım sarılı vaziyette.. Çok ağladı, bir hafta kendine gelememiş o fotoğrafları çıkartıp askeriye dolabına asmış benden nefret etmek için.. ama yapamadı benden vazgeçemedi. Bende onun sesini duyunca mutlu oluyordum. Konuşuyordum. Halen çok seviyordum çünkü ama o kişiden de ayrılamıyordum. Sonra 5 yıllık eski sevgilime ben onu seviyorum, o çok iyi bir insan ihanet edemem deyip konuşmayı kesiyordum. Paraya ihtiyacım oluyordu bana sorgusuz bir şekilde 500 tl attı 4 defa. Sonra konuşmayı kestiğim halde istemiyor, benden iste kimseden isteme diyordu. Askerliği bitti, mesleğini aldı eline evlenmek istediğini söyledi. Biz de 6 gün sevgili gibi konuştuk, onu sevdiğimi söyledim. Telefonda saatlerce konuştuk. Sonra çok kırıcı söz söyledim. Çünkü mecburdum diğer kişi beni asla bırakmıyordu. Psikolojik baskısı çok etkiliyordu. eski sevgilime de bu durumu anlatamıyordum asla. Sonra kırıcı bir söz söyledim ve konuşmayı kestik. Bir hafta sonra Facebook’ta bir kızla fotoğrafını gördüm. Çok kötü oldum onu aradım ağlayarak. Oda benim yaptığımı yaptı o kız çok iyi bir insan onu üzemem. Beni çok seviyor. Bende ona aynısı dedim. Derken 5 gün boyunca yurt odasında kendime gelemedim. Kendi kendime o çok iyi bir insan ben onu çok üzdüm ağlattım. Askerde yazdığı günlükleri yırtıp attım, bana askerdeyken kolyesini ,yaptırdığı hediyeleri atan insansın sen kesinlikle hak etmiyorsun deyip hayatıma devam ettim. Sonra duydum ki 3 ay sonra evlenmiş. O zaman acımadı canım pek. Olan olmuş geri dönüşü yoktu çünkü. Okuldayken beni aradı bir yılın içinde 4 kez konuştuk. Para gönderdi bana, Beni sevdiğini söyledi, sonra gitti. Aradan 6 ay geçti arkadaşımla konuşuyorduk bana dedi ki; herkes hata yapabilir sende yaptın , oda ama çok iyi bir insan bir gün gelirse ona açık ol ve herşeyi anlat dedi. Bende çok iyi bir insan mutlu olsun dedim. Derken ertesi gün bir numara mesaj attı. Çok pişman olduğunu bensiz yapmadığını o kıza da bunu anlattığını , evlilik hayallerini benle kurduğunu, adımla ona seslendiğini, yaşadığımız herşeyi anlatmış baba olacağım diye, pişmanlık yaşamış onu kandırdığı düşünmüş açık olmuş sonra boş gebe olduğunu öğrenmişler.Ve sonra boşanmak için 45 bin tl verdi kıza ve ayrıldılar anlaşmalı. O zaman mesaj attığında karşına tertemiz çıkacağım dedi, ve boşandı geldi. Bizim fotoğraflarımızı saklamış, 20 adet benim ona yazdığım 5 mektubu şok oldum. Eski eşi aradı mesaj attı, onun anlattığı şeylerin hepsini anlattı , benle arkadaş olmak istediğini söyledi. Ben reddettim sonra benim adıma sosyal hesap açıp ona yazmış. Sevgili olduk ve ben herşeyi anlattım. O kişiden şiddet gördüğüme kadar. Sonra biz kaçmaya karar verdik. Babam vermez diye, ben yine yarı yolda bıraktım yapamadım. 8 ay geçti, (bu ay boyunca sevgili idik. ) ve bu sefer hiç arkama bakmadan kaçtık. Herşeyi arkada bırakıp. Mesleğini yaptığı il’e geldik ev tuttuk, nikah yaptık 50 kişi görev arkadaşları geldi. Çok güzel geçti 2 ay , 30 gün sonra düğünümüz var. Evlendiğimiz de gecenin bir yarısı eşimin numarasını bulup aradı. Ama taviz vermedim. Sensin boşanma nedenimiz, hakaretler vs. Ben senden çok daha güzelim herkes de öyle diyor ana o otoriterini nasıl kullanıyorsan çekiyor dedi. bende dedim ki güzellik demek ki işe yaramıyor, helal olsun bana dedim, engelledi. ( hiç görmedim canlı kızı oda beni) Bende onu sorun yaratmadım. Devam ettim hayatıma :) Eşim çok değer veriyor bana çok mutluyum bir dediğimi iki yapmıyor. Onun yanında olmak , onunla uyumak çok güzel ondan ayrı olduğum da başka bir insandım.. ama şimdi o 5 yıllık sevgililik sürecindeki gibiyim :) onun değerini sonuna dek bileceğim.. 8 yıl sonra kavuştuk böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan dahi geçmezdi. Hayat öyle bir şey ki ? Gerçekten..

Bunun adı aşk mı gerçekten?
Komik olmayın lütfen.
Askere gitmesine bir hafta kala birtakım olaylardan ötürü kötü davranan “ çok sevdiğiniz sizin için muhteşem fedakarlıklar yapan” erkek arkadaşınızı terk ediyorsunuz.
Farklı bir erkek arkadaşınız oluyor ama hala eski erkek arkadaşınızdan maddi destek alıp “yenisinden ayrılamıyorsunuz.”(Psikolojik şiddet ıvır zıvır yüzünden.)
Ex aşkınız sizi unutmak için başka birinin hayatını yakıyor bedeli 45.000 tl düşünülerek.
Sonra kavuşuyorsunuz kaçıyorsunuz.
Vay be aşka bak 👏🏻

Böyle bir aşk yaşayan var mı bilmem ama ilk ve sonsunuzdur umarım.

Masallah ne güzel sevmis seni esin sonundada kavusmussunuz allah birdaha ayirmasin mutluluklar dilerim :KK200:

Valla adam baya salak mı desem ne desem bilemedim. Kadına da yazık. O kadın gelip burda konu açsa neler denirdi eşine var ya. Burda güzel aşk deniyor muhteşem emojileri atılıyor. Ben mantığını çözemedim buranın

Bencede anlamsız sen onu tek kalemde ailebilmişsin demmekş sıkılıp sevmeyi bırakmışsın yenisi berbat olunca haliyle eskiyi aramışsın. Adam evlenmiş yuva yıkıp Bi daha geri almışsın. Ne diyelim mutluluklar

X