Böyle birine tekrar yazmalı mı?

Çok doğru yazmışsınız. Bana bu şekilde “ya daha aranızda resmiyet yok kiii tabi ki bırakmak zorunda değil” diyen bir arkadaşımın evliliği sıkıntılı mesela. Eşi durup dururken evli olmanın onun üzerinde çok büyük baskı oluşturduğunu söylüyor. Büyük konuşmayayım ama ben evli olsam eşim böyle dese alttan almam gider 2-3 gün aile evinde kalırım. Bu arkadaş hep alttan alıyor. Aynı zamanda kadın istemeden arabanın bagajına zarar vermiş elinde olmayan bir sebepten dolayı; adam kadına söylemediğini bırakmamış falan. Sanki kadının canından önemli. Yani dediğiniz gibi kadının talepkar olmayı bilmediği her durumda bir sıkıntı mevcut.

Aynen öyle . Bakın sizde gozlemlemissiniz. Naçizane tavsiye partnerinin üzerinde duygusal dominasyon kuramamis ,ilişkisinde mutsuz ve kendinin kadın yerine konulduğunu hissetmeyen hiçbir kadından akıl almayin ,kendinizi anlatmayın onları enerji alanınıza sokmayın . Beklentili olmanız çok doğal .

Son düzenleme:
Valla hayatim boyunca Seyit Onbaşı gibi yaşadım. Hicbir zaman evden alınmayı, eve bırakılmayı talep etmedim. Kendi başımın çaresine bakarım, ben giderim, kimseye gerek yok modundayim.
Sonucta burnum b.ktan kurtulmadi

Simdi bu yaştan sonra piremses olmayi deniyorum. Inanir misiniz bir iki kere eve birakilmayi kabul ettim

Mantıklı düşünen birinden tavsiye almak iyi geldi. Sanırım bu “her şeyi ben yaparım, ederim, aman kimseye yük olmayayım” düşüncelerinin altında bilinçaltına yüklenmiş ta atalardan gelen kodlamalar var. Herkes için geçerli değil tabi ama benim için geçerli mesela. Bunları aşmayı öğrenmek gerçekten önemli. Umarım sizin de ilişkileriniz hep yolunda ilerler.

İşte böyle düşünerek en çok kendimize yapıyoruz. Ben de aynı sizin gibiyim; birisi eve bıraktığında falan bir mahcup hissediyorum. Bu tür durumlara takılmamamız gerekiyor aslında.

Ben olsam bir daha bu kisiyle gorusmezdim.
Evine davet edene kadar eve birakmayi teklif etseydi. Muhtemelen onun niyeti duygusal bir iliski degil. Daha cok cinsellik arayisinda.

Öküz olduğu kesin kendi rahatını düşünüyor evine yakın diye.. Centilmenlik OFSAYT
SENİN DE tanıdığın bir kızın gençlik hevesinin dedikodusunu yapıyor DEDİKODU İN
Bilerek evine yakın yerde buluşma ayarlıyor Yavşa..lık İN
Evililiği açarak ve sizi kendince aşağılayarak Kibir yapan bir avcı cinsellik peşinde bir Hanzo
Ay ne çok nefretlik biri

Arkadaşlık uygulamasından gerçekten kanlı canlı buluşabileceğin biri çıkması bile büyük nimet.bir de ötesini umut ediyorsun.ne güzel hâlâ hayata karşı çok iyimsersin.

Kesinlikle katılıyorummm

Ben eşimle tanışma uygulamasından tanıştım.
İlk bulusmada yeri belirlerken bende araba var senin gelmen nasıl kolay olacaksa öyle olsun deyip tercihi bana bırakmıştı ve buluşma sonunda da geç saat olmadığı halde eve bırakmıştı.
Sizde buluşma yerini kim belirledi ?
Yani altında arabası olan adamın evine yakın mekanı kim seçti ?

Tanışma uygulamaları genelde erkeklerin tek gece ilişki kovaladiği alanlar yüzde 5lik kısımdan belki ciddi bir şey cıkar. Sizin hanzoda belli etmiş niyetini bakti eve atamiyor binsin gitsin dedi zarf atmis yani size, hic düsünmeyin bile. Adam olan o saatte evine bırakır kac saattir tanidiginin bir önemi yok sonucta isvicrede yasamiyoruz dimi güvenlik için bile dusunur bunu.
Birde hanimlar zahmet ederler vs diye dusunmeyin erkek dedigin eve kadar birakacak tabiki böyle dusune dusune kadinlar seyit onbaşi, erkekler prenses oldu. Birakin zahmet etsinler yani

Arkadaşlık uygulamasından gerçekten kanlı canlı buluşabileceğin biri çıkması bile büyük nimet.bir de ötesini umut ediyorsun.ne güzel hâlâ hayata karşı çok iyimsersin.
En az üç arkadaşım var iki sene içinde uygulamadan tanışıp evlenen.oturup düşünsem daha da bulurum

Ya bu tanışma uygulamasında takılmak benim de kanayan yaram aslında; hiç elle tutulur bir adamla tanışamadım. Peki 30 yaşlarında, düzgün, karakterli bir adama nasıl denk gelinebilir; yaptığım meslek dolayısıyla karşı cinsle hiç muhatap olamıyorum. Cidden tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Mekanı ve hatta saati o belirledi. Ben ilk buluşma diye çok karışmak istemedim.

Biriyle tanışmak için en ideal yol değil evet ama var oradan tanışıp evlenen tanıdıklarım.

Hayır abartmıyorsunuz bence kafanızda böyle soru işaretleri olması güzel bir şey ben ev konusunda masum olduğunu düşünmüyorum. Daha yeni yeni birbirinizi tanıyorsunuz çok hızlı şekilde ilerletiyor ilişkiyi siz ikinci buluşma için yazmayın tavrınızı duruşunuzu koruyun.

Mekanı ve hatta saati o belirledi. Ben ilk buluşma diye çok karışmak istemedim.
Hmm işte burası kilit nokta sanki resmen ayağına çağırmış gibi olmuş.
Sizin kolay gidip gelmenizi dert etmemiş bu centilmen bir tutum değil.
Hele hele eve birakmayacaksa sizin evinize yakınlığı ve saati düşünmesi lazımdı.
Eve teklif olayı da tamamen ofsayt bir hareket ve aranmış olta atmış size.

Ben zamanında bu uygulamaları çok kullandım ve oradan tanışıp eşimle evlendim.
Asla umutsuz olmayın buradan kimse çıkar mı diye düşünmeyin.
Ama işaretlere dikkat edin mesela bu insan en baştan kendisini belli etmiş eleyin next yeni adaylara yönelin.
İlk buluşmada da size en kolay olacak şekilde görüşün evinize yakın olan yerler olabilir hatta saati de siz belirleyin.
Ve hatta rahatsız hissettiğiniz an muhabbeti fazla uzatmayın kalkmam lazım deyip kalkın.
Karşı taraf niyeti varsa çabalıyor zaten emin olun.
Birde ilk buluşmada evlilik muhabbeti asla geçmemeli bana göre.
İlk buluşmada fazla beklentiye girmeyin kahve içip iyi vakit geçireceğim diye düşünün kimseye fazla anlam yüklemeyin.

Ben de çok zirzop tiplere denk geldim aslında ama yine de tünelin ucunda ışık var.
Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz ?
Uygulamada eslesip sohbet ederken niyetinde bir pislik konuşmasında bir sıkıntı sezerseniz direkt o kişiyi eleyin.
Böyle insanlardan bir şey çıkmıyor malesef.
Evlilik lafını ağzınıza almayın ama ciddi bir ilişki istediğinizi anlamlı bir bağ kurmak istediğinizi vurgulayın.
Birde kimseye çok fazla anlam yüklemeyin başlangıçta beklentiyi yüksek tutmayın.
Çok begenmezseniz ayıp olsun diye uzatmayın mevzuyu kalkmam lazım deyip uzayin hemen.
Daha ilk bulusmalardan eve gel eve gidelim diyen tiplerden bir cacık olmaz bunu da unutmayın.
Birde birini beğenirseniz ilk bulusmada frekans tutarsa ikinci buluşma için adım atın.
Mesela ben eşimle ilk buluştuğumda sonraki görüşmeyi garantilemek için konsere davet etmiştim.

Bence bir daha yazma.
1.si o tanışma uygulamalarından daha adam akıllı biri çıktığını görmedim ben. Bu dediğime emin olabilirsin.
2.si seni eve bırakmayı akıl edemeyen adam evine çağırmayı akıl ediyor ama? Evin varken neden ona kalmaya gidesin ki? Birde durağa bırakmadan önce sormuş. Çakala bak. Senden istediği cevanı alamayınca da iyi o zaman hadi nasıl gidiyosan git moduna girmiş resmen.
Vardın mı diye mesaj atana kadar seni evine bırakabilirdi.
3.sü senle tekrar görüşmek istese konuşmaya devam ederdi. Bu gayet açık ve net.

Ahh ahh erkek isterse neler neler yapar, bunu bir öğrenemediniz gitti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…