boyle bisey hisseden oldumu

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar benim adetime yaklasik 10 gun var suan sol kasigimda bir yanma hissi agri yada batma degil de boyle rahatsizlik veren bir sey hissediyorum boyle bir belirtiyi hisseden oldumu adetiniz gecmeden.belirti icin cok erken oldugunu biliyorum ama merakta ediyorum yardimci olursaniz sevinirim

merhaba arkadaşım benimde adetime 5 gün var bende aynı şikayeler var zaten her adetime 10 gün yada 5 gün kala böyle olur hep umutlanırım adetim gelir ama sen belki hamiş olabilirsin ben de çok istiyorum doktora gittim iltihap var dedi hapları kullandım ama hamile olamadım hala bekliyorum kafaya çok taktığım zaman da kendimi hamile gibi hisediyorum en güzeli kafa ya takmamak allah gölüne göre veriri umarım.

merhaba arkadaşım benimde adetime 5 gün var bende aynı şikayeler var zaten her adetime 10 gün yada 5 gün kala böyle olur hep umutlanırım adetim gelir ama sen belki hamiş olabilirsin ben de çok istiyorum doktora gittim iltihap var dedi hapları kullandım ama hamile olamadım hala bekliyorum kafaya çok taktığım zaman da kendimi hamile gibi hisediyorum en güzeli kafa ya takmamak allah gölüne göre veriri umarım.

merhaba cnm ben doktora kontrol ettirmistim cok sukur hersey ii dedi iltihap falan yok yani ama sol kasigimda iki gundur bir yanma oluyor senin hala suan iltihabin varmi cnm

denizli de yaşıyosun
seninle tanışmadık sanırım cnmŞeniz

slm. ben hissetmiştim. sanki bi sızı gibi. sonrada hamile olduğumu öğrenddim. umarım aynı şeydir.

bendede olmuştu ama sağ tarafta.beni çok fazla rahatsız eden bir ağrı değildi. nasıl desem batma gibi birşeydi.. umarım hamilesindir canım...

slm. ben hissetmiştim. sanki bi sızı gibi. sonrada hamile olduğumu öğrenddim. umarım aynı şeydir.

slm cnm evet aynen sizi gibi birsey sen daha iyi tarif etmissin bu arada hayirli olsun cnm peki bu belirtiyi adetinden kac gun once hissetmistin ve diger belirtilerinneydi cnm bu sizi ozellikle otururken egilirken oluyor sendede boylemiydi cok soru sordum ama ne yapayim cnm merak iste

bendede olmuştu ama sağ tarafta.beni çok fazla rahatsız eden bir ağrı değildi. nasıl desem batma gibi birşeydi.. umarım hamilesindir canım...

sagol cnm icimde garip bir duygu var sanki bu ay hamile olacakmisim gibi.ve cok halsizim.sendeki belirtileride yazarsan sevinirim

Ben de hamile kalmadan önce her ay hissederdim, ve hamile olduğumu sanırdım. bende polikistik over vardı sanırım ondan dolayı ağrı oluyordu. bir yıl hamile kalmaya çalıştım. şimdi hamileyim demek ki kısmet böyleymiş, kendini dinlemekten , test yapmaktan vazgeçtiğin an hamile kalacaksın. inşaalah bebek bekleyen herkes o güzel müjdeyi alır.

sagol cnm icimde garip bir duygu var sanki bu ay hamile olacakmisim gibi.ve cok halsizim.sendeki belirtileride yazarsan sevinirim

bendede çok fazla halsizlik ve uyku hali vardı, göğüslerim adetimden 10 gün önce hassaslaşmıştı.bide çoğu insan hurafe olduğunu düşünebilir ama kirpiklerin karışması da erken hamilelik belirtileri arasında çünki benimkiler de karışmıştı:) adet günüm geldiğinde test yaptım ve çift çizgi :) umarım sende bu güzel duyguyu yaşarsın canım.. güzel haberlerini bekliyoruz..a.s.

bendede çok fazla halsizlik ve uyku hali vardı, göğüslerim adetimden 10 gün önce hassaslaşmıştı.bide çoğu insan hurafe olduğunu düşünebilir ama kirpiklerin karışması da erken hamilelik belirtileri arasında çünki benimkiler de karışmıştı:) adet günüm geldiğinde test yaptım ve çift çizgi :) umarım sende bu güzel duyguyu yaşarsın canım.. güzel haberlerini bekliyoruz..a.s.

cok tesekkur ederim canim sende kasiklarda hic bir belirti olmamismiydi cnm

canımm tabiki ederim inşallah rabbim sesimizi duyar. umarım şu bir hafta çabuk geçerde müjdeli haber verirsin...

loracım üşütmüş olabilirmısın acaba bende hamile kalmadan önce aynı şeyleri yaşıyordum ama geçti şu anda geçer umarım

kızlar hamile kaldım daha sonra şimdi ise adet günüm geldiğinde saki adet olucakmışım gibi ag

X