boyle bisey hisseden oldumu

loracım üşütmüş olabilirmısın acaba bende hamile kalmadan önce aynı şeyleri yaşıyordum ama geçti şu anda geçer umarım

evet cnm olabilir ama sanmiyorum suan artik sizi batmalarla devam ediyor yani igne gibi sag ve sol kasigimda batmalar basladi simdide ve basim cok agiriyor iki gundur ben daha once iki dusuk yaptim aslinda belirtileri bilmem gerek ama her hamilelikte belirti farkli oluyor aslinda bazen korkuyorum ya hamile kalirsamda buda duserse diye ama bu sefer allaha siginiyorum ve hep pozitif dusunuyorum benim icin dua edin neolur

canim benim adetim yaklastiginda kasiklarimda acayip bir agri oldu yuruyemedim yururken bile agridi ama hamis oldugum aklimdan gecmedi adet sancisi dedim ama hamis ciktim ayni adet sancisi gibi oluyor insallah hamissindir

canim benim adetim yaklastiginda kasiklarimda acayip bir agri oldu yuruyemedim yururken bile agridi ama hamis oldugum aklimdan gecmedi adet sancisi dedim ama hamis ciktim ayni adet sancisi gibi oluyor insallah hamissindir

canim hayirli olsun benimde adetime 6 gun kaldi ve artik yuruyemez hale geldim ya surekli yatiyorum hep batma gibi agri oluyor bazen cok rahatsiz edici oluor sende bu belirtiler ne zaman cikmaya basladi bu arada bisey daha merak ettim cnm almanyadami yasiyosun

X