böyle olsun istemezdim...

geçmiş olsun canım ilk annelik tecrüben oldukça sıkıntılı olmuş seni canı gönülden anlıyorum
yazdıklarını gözyaşlarıyla okudum hem korktum hem hüzünlendim
doğum normal olmazmıyd? acaba2.normal olur inş.

geçmiş olsun canım ilk annelik tecrüben oldukça sıkıntılı olmuş seni canı gönülden anlıyorum
yazdıklarını gözyaşlarıyla okudum hem korktum hem hüzünlendim
doğum normal olmazmıyd? acaba2.normal olur inş.

canım iki gözümde de doğuştan retina dejenerasyonu var...ıkınırsam ya da kafa içi basıncı arttıracak başka herhangi bir şey yaparsam kör olurum. maalesef tedavisi yok.

:nazar:bende gerçekten okurken kendimi tutamadım ve çok ağladım. doğumda çekilen bütün zorluklar çocugunu kucağına alınca unutuluyo.tabi sende öyle bir durum olmamış ama sonucunda çocuğunu kucağına sağsalim almışsın bu çok güzel allah bir ömür mutlu etsin sizi.ben hamileyken annelikle ilgili çok derin duygular yaşamadım hani biliyodum karnımda canım var ama çok karışıktı ne zaman ki doğdu ben gözümü ondan ayıramaz oldum gündüz uyuduğunda yatağına bile yatırmıyodum.yanımdan biran bile ayrılmasını istemiyodum annelik çok başka bir duygu sen okadar zorluk yaşamışsın ama kendinden önce yavrunu düşünmüşsün.zaman okadar hızlı geçiyoki benim oğlum şu an 2.5 yaşında.allah hepimizin yavrusuna sağlık sıhat versin.geçmiş olsun allah başka dert vermesin

Salya sümük ağla ağla içim dışıma çıktı okurken,öldü sandım.Yaşıyor olduğunu ağladığımda da daha beter sevinçten ağlamaya başladım.

Allah yavrunuzu size bağışlasın inşallah,iyi ağlattın bizi :)

İlk önce bir dram sandım, okumak istemedim. Sonrasında devam ettim mucizeni okumaya...Allah bebeğine sağlık mutluluk versin ve sevdiklerinden ayırmasın...

Ben bu minik prensin teyzesiyim :KK43: öyle yaramaz ki gün sayıyorum paşama kavuşmaya ...

X