Nedir bu cektigim..

Kayin ailenizden cok farkiniz yok onlar bir yandan abartiyor, siz bi yandan abartiyorsunuz ama kv hakli cikmayi başarmiş.
Beliniz agriyor yatiyorsunuz diye ölümden döndüm de bakmadiniz filan diye siz de bi yandan drama ve dolduruş denemişsiniz ama tutmamiş.
O kadar ölümden dönen insan biri gelse diye beklemez, elinizde telefon kv istemiyorsaniz ambulans arardiniz kimse evde oturup ölümlerden dönmeyi beklemez kendi kendine.

Yatmişiniz dinlenmişsiniz yukari gitmek istememişsiniz. Yani bunu da dram yapmadan acik acik aciklasaniz belki daha iyi olurdu suçlayarak yürürseniz savunma geleceği belli eee kocaniz da belli...🙄

Gurbete gitmek bir hata ama aile apartmanına gitmek duble hata eşini kendi tarafına çekte çık o mağaradan, hayat mı bu aaa cok tuhaf geldi, anlayıslı olmaları gerekirken yapılana bak

Bakın şöyle cümleler kurarsanız gayet de evinize müsait olmadığınız zamanlarda pat diye gelirler. Siz haber vermedikçe evinize gelmemeleri iyi bir şey niye isyan ettiniz buna? Kaşınıyosunuz ama farkında değilsiniz.

Gelmelerini istediğinden değil ya, dram yapacak ya orda ondan yoksa 2-3 kere kafalarina göre girseler eve kiyamet kopar benim özelim mahremim diye. 😃

Kayınpederinizin misafirinden size ne ki ne alaka ?size altın filan takacakmış düğünde gelmemişdi de filan ancak böyle durumda gidilir yoksa size ne cidden ? Eviniz ayrı farkındalar mı ? Ben sanırım çok cadı bi gelinim ya böyle şeyleri okuyunca şok oluyorum cidden nasıl müsade ediyorlar insanlar sınır ihlaline ciddili boşanma sebebi

Kayınpederinizin misafirinden size ne ki ne alaka ?size altın filan takacakmış düğünde gelmemişdi de filan ancak böyle durumda gidilir yoksa size ne cidden ? Eviniz ayrı farkındalar mı ? Ben sanırım çok cadı bi gelinim ya böyle şeyleri okuyunca şok oluyorum cidden nasıl müsade ediyorlar insanlar sınır ihlaline ciddili boşanma sebebi
Bosancam zaten kararımı verdim. Kocam da gitsin anasının dizinin dibinde otursun onla onlarla mutluluklar. Ben hayatımı bu şekilde devam ettiremem böyle şartlarda da çocuk buyutemem

Gelmelerini istediğinden değil ya, dram yapacak ya orda ondan yoksa 2-3 kere kafalarina göre girseler eve kiyamet kopar benim özelim mahremim diye. 😃
Drama yapacam diye milleti başına bela edecek haberi yok. Bugünden sonra eş ailesinden birileri zırt pırt napıyon ne ediyon diye aşağı inirse onunla ilgili de bolca konu okuruz

Daha 3 buçuk aylık hamilesiniz. Eşinizin ailesinden yana tavrı yeni değildir. Hamile olunca değişeceğinizi sanıyordunuz herhalde. Bu sebeple bosanacak olan başta hamile kalmazdı. O yüzden boşanacağim lafınız anlık sinir tamamen.
Madem kötüydünüz bugünde cikmasaydiniz yanlarına. Niye çıktınız? Yatsaydınız bir iki gün daha. Bir güne ayağa kalkan insan nasıl ölümden dönmüş oluyor anlamadım.
Misafir gelince gitmek zorunda değilsiniz ama arayıp sormadiniz, inmediniz demeniz de manasız olmuş. Mesafe böyle koyulmaz.

Aynı binada olmanız hata en başta.. Bazı kocalar öyle malesef hak savunmaz düsüncesizlik yapmışlar hamilesin neticede ne yap et evini ayır başka yere taşın o zaman düşün eşinle boşanma konusunu belki ayrı uzak ev aranızı iyi eder

Aynı binada olmanız hata en başta.. Bazı kocalar öyle malesef hak savunmaz düsüncesizlik yapmışlar hamilesin neticede ne yap et evini ayır başka yere taşın o zaman düşün eşinle boşanma konusunu belki ayrı uzak ev aranızı iyi eder
Ya zaten eşimle hiç bir zaman bir sorun yasamiyorum ne zaman bunlarla bir araya gelsem kavga gürültü cikiyor

Ya zaten eşimle hiç bir zaman bir sorun yasamiyorum ne zaman bunlarla bir araya gelsem kavga gürültü cikiyor
Esim arkadaş ve abilerinin ortamında evlendiğim güne lanet ediyorum demiş. Keşke evlenmeseydim gibisinden laflar etmiş. Bunu bugün kaynim ve eltimlerle yemekteyken konu konuyu acti ve kaynim dile getirdi böyle böyle dedi diye.
Yani denilecek çok şey var da...
Gurbete gitmek + aile apartmanına gitmek...
Atamaniz çıktı mı ?

Bi hosgeldiniz deyip hastayim kusura bakmayin zorla sizin icin indim yatacagim desen is biterdi
Demek zorunda mı? Hastayım belki! Evleri ayrı ve misafir ona gelmiş , yada zahmet et ara sor müsaitmisin kızım misafir var bir hoşgeldin demek ister misin ?diye. Farklı semtte oturuyor farzet her misafire gitmek mecburiyeti mi var . Bunları insanlara görev gibi addetmeyin.

X