Boynuz mu Paranoya mı

Elbasantava

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
269
127
34
kızlar uzun biraz şimdiden kusura bakmayın
Hiç bi zaman emin olamayız ama yapbozu birleştirip fikir yürütebiliriz
Elimdeki parçalar bunlar
hıyar adam (sevgilim) izmirde yaşıyorken hiç bir tanıdığı bağlantısı olmayan ıspartanın çok küçük bi kasabasına işsizlikten bunalıp çıkan iş teklifini değerlendirmek üzere gitti
-giderken yaklaşık 8 ay sonra evlenmek üzere ciddi adım atarız daha fazla uzamaz desi
- iş yerindeki ortak babalarımız yaşında adam
tam hıyarın 4 yaş küçüğü bi kızı var
olay da burda başlıyo
-kız başka şehirde okuyo
-daha kızı tanıyana kadar sorun yok
-ya ben gelicem diyor hıyar adam ya da seni buraya aldırcam birlikte çalışcaz diyor
-kız geliyor şehir dışından tanışıyorlar
-tanıştıkları gün kalbim senden bi gün soğursa bana kızma diyor
ne tesadüf diye sorunca öylesine dedim dünyada herşey olabilir hayatını bana endeksleme sanki ben sana soğudum demişim gibi paranoya yapma diyor kavga çıkartıyor sonra ben bikaç gün düşüncem diyor
-sonra benim çabamla barışıyoruz
-bundan sonraki en ufak tartışmamız hıyar adamın ben bikaç gün düşüncem demesiyle sonuçlanıyor
-gelecekle ilgili her konu açtığımda daha erken bunları konuşmak için diyor
-evliliğimiz iki sene sonraya erteleniyor para biriktirmemiz gerek diyip ama ne tesadüf ki kızın okulu iki sene sonra bitiyor
-kız “insan çok üzüntü yaşayınca artık hiç bişey takmıyor” olan profil durumunu tanışmalarından bi süre sonra “ hayat güzelliklerle dolu smiley “ yazısı ile değiştiriyor
-para biriktirmemiz gerektiğinden bahsediyor hıyar adam ama ilginç şekilde işi bok gibi gittiği halde afedersin gelmiyor buraya
-orda iş yeni kurulduğu için ayda 1000 tl ancak kazanıyor oysa benim patron diyor ki çağır yanımızda çalışsın ayda 5 bin verelim
-imkanı yok gelmiyor
sebep sorunca diyor ki onların maddi durumu çok kötü çok da dindar iyi bi aile
aile yapısı bizimkine benziyo
ben para için nasıl onlara sırtımı döneyim
asla gelmiyor
-devlet memuru olmak için yanıp tutuşuyordu her atamada başvuruyordu bu atamaya başvurmadı ki bidaki atamaya da başvurmak üzere sözleşmiştik
başvurmama sebebi yukardakiyle aynı
-kıza bikaç kez bin tl üzeri para yollamış
-ailesine izmire döndüğümde patronları da getircem sizle tanıştırmak istiyorum demiş
-bana “senle olmazsa o kızla evlenirim diyorum” gibi gerizekalı ötesi şaka(!) yaptı bi kez
-ufacık bi kıskançlığım oldu kim o konuştuğun kız diye sordum diye ayrıldı benden ben geri döndürdüm
- bana “ben seni seviyorum ama içim kıpır kıpır olsun istiyorum o senle olmuyo onun lezzeti bi başka” dedi
-kızın adı irem
irem diyo başka bişey demiyo adam kendini tutamıyo belli her gün o kızla ilgili bişeyler diyo ve sesi değişiyo
- kızın babası olan patronu kızın annesi abisi ve kızın kendisi yanında olabiliyo mesai saatinde sık sık ve bana mesai saatinde aramayı yasakladı
-geçen gün izmire geldi kendisini görmek için otogara dahi gelmeme izin vermedi “çok beklentiye girme ailem onlar benim iki gün için geldşm zaten vakit ayıramam gerek yok zaten kameradan da görüyosun dedi
-aramalarımı açmamaya başladı yaa gerek tok bence mesaj at mesajlaşmayı azaltalım mı dedi sonradan
-benle mesaj atınca başından ayar gibi konuşup işim var bulaşık yıkicam dedi ve çevirimiçiydi bu arada o kız da eş zamanlı çevirimiçi olup gidiyordu
-kız şubat tatiline hıyar adamın olduğu şehre gelmişti ailesinin yanına ben de izinliydim görmek için gitmeyi teklif ettim
yok öyke bir panik
gelemezsin gelirsen senden ayrılırım görüşmem burda bi kafede oturur çay içer dönersin ne bu ısrarın neye taktın yine nerden çıktı gelmek dün yoktu öyle bişey
ısrar etmesen 6 ay sonra gelebilirsin dicektim aöa artık 1 sene oldu bu ısrarın yüzünden
1 sene boyunca gelemezsin
kafana göre iş yapma bunlar dindar insanlar sevgilim olduğunu öğrenirlerse bana bakışları değişir senin takıntıların yüzünden insanlarla aramı bozmicam diye agresifleşti
-sonra aramız düzelince bana paranoyak gibi davranmaya başladı
attığım her mesajdan favladığım her şeyden kafasına göre anlam çıkarıp senin ağzında bi bakla var söyle ne o ne bildiğini sanıyosun yine
kim bilir ne sansın yine
ne yani ben seni aldatıyo muyum benzeri şeyler demeye başladı
-kız sevgililer gününde sipariş kolye vermiş de (kendi kendine yersen) babası kızmış geri yollamışlar bunu anlatıyo bu arada benimkini kutlamadı bile
-kıza kendini olmadığı biri gibi övmüş
kız sanata ilgili diye bizim düz adam saminin heykel mi yapmadığı kalmış bağlama mı çalmadığı kalmış bunları anlatıyor kıza
külliyen yalan
-irem bana kıymalı börek yollamış ben de ona kek yolladım hamarat erkek imajı vereyim diye diyor sonra da şaka bee şaka
şakadan anlamaz mısın diyip kavga çıkarıyor
-bana laf arasında ağzından kaçırdı “irem çok iyi kız benim kız versiyonum gibi konuşsak baya konuşur sohbet ederiz ama babasına sorsan bizi birbirimizle alakasız bilir” dedi
ertesi gün de kız bunu instagramdan takip etmeyeyeni başlamıştı takibi bırakmış
tahminimce babasının yani patronun gözüne batmamaya çalışıyo ki bi gün yüzü olsun abi niyetim ciddi demeye
tabi bu tamamen benim kendi dişi yorumumdur
-sonra daha önce hiç giymediği tarz asla giymem dediği bi kıyafetle selfi attı
ben kızın hediye getirdiğini düşündüm
-kız karakalem yapıyo diye her şehirdışından geldiğinde günde iki üç tane karakalem resim yapıp instagrama koyuyo
-sonra bu bi pazar günü bana bi defter resmi attı bak sabah kendime karakalem defteri aldım dedi
tabi kız şehirdışından yeni gelmiştş ve pazar sabah o tür yerlerin kapalı olduğu aklıma geldi
tahminimce kız ona hediye getirdi
-irem deli dehşet pub g oynuyo dedi
nerden biliyosun yanında mı oynadı dedim
dedi yani buraya gelene kadar oynuyodu ...muş şeklinde kem küm etti
-bana bi iki kere başkasına atılacakken yanlışlıkla bana atıldığı bariz açık mesajlar yolladı ve yanlışlıkla yolladım demek yerine bana atmış gibi kıvırmaya çalışıp konuyu agresifleşerek kapatmaya çalıştı
ben üstünü örtmeye çalışıyo şeklinde yorumladım
çünkü sonrasında da başkasıyla yazışmaya devam etti
-bana sürekli eski fotoğraflarını yollayıp sence nasılım bana yorumlasana diyip durdu
tahminimce kıza yollamadan önce iyi bi fotoğraf mı diye emin olmak istedi
-ben şüphelenince saçmalama o kuz kardeşimden bile küçük çocuk o dedi
kız 20 yaşında bi (çocuk!)
-bi gün kızıp sen paranoyaksın beni patronumun kızıyla flörtleşmeyle suçladın dedi
halbu ki ağzımdan bile çıkmamıştı
kendi bilinç altındakini bana yansıttı tahminimce
durum böyle yorumunuzu alayım sizce boynuzlanmış mıyım
paranoyaksam paranoyaksın diyin kızmam
Şunu unuttum
Bi gün bana mesaj attı
Elba
Sana bişey demen gerek
Bunu söylemenin kolay bi yolu yok
O yüzden yaşanacak tüm üzüntüler için şimdiden özür dilerim
Ben
Ben
Ben uyumalıyım :KK70: iyi geceler dedi
Dün akşam bi forum sitesinde güzel kızla mı evlenmeli yoksa akıllı kızls mı sorusuna böyle cevap yazmış
demiş akıllı oldun leb demeden leblebiyi anlasın ama daha akıllı olan kız sizin gibi Düşünüyordur siz bir şey dediğinizde hemen iki adım sonrasını düşünerek sizi yormadan cevap veriyordur ve siz hayranlıkla o kızı izlersiniz sizi seven birini bulun ve tüm ipleri onun eline verin
Sanırım kendi ilişkilerini tarif etmiş
Yalnız şu da var
Bana kavga ettik bi gün Şüphelerimin doğru olmadığını kanıtlamak için patrona ses kaydı yaptırdı Adamın sesi o tanıyorum sesi
Adam ses kaydında demiş ki elba hanım ben hıyar beyin patronuyum bana malesef herşeyi anlattı içiniz rahat oldun burda birlikte çalışıyoruz sandığınız gibi bişey yok demiş

Son düzenleme:
hiçbişey anlamadım. kız kim siz kimsiniz? tiyatro kitabı okuyor gibi bir anlatım. normal bi dille yazsaydınız keşke ve biraz daha özet.

Adamdan ayrıl böyle ilişki yürümez, tek taraflı ilikşki çünkü, Sen ayrılmasan er yada geç o ayrılacak

Herşeyi kendiniz söylemişsiniz zaten.Sizde sorun yok sıkıntının büyüğü hıyar dediğiniz herifte.Böyle erkekler genelde üste çıkmak için paranoyaksın şizofrensin,derler.Bana sizden ayrılmak için fırsat kolluyor gibi geldi.Bu kadar tesadüf olamaz herhalde.Bence daha fazla beklemeden bitirmelisiniz ilişkiyi.Seviyorsa zaten bitirmek istemez.

X