Boyun bantları Platysma plasty Dr Cengizhan Ekizceli botoks

ELMAVETURTA

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.540
834
Merhaba kızlar,hayatımın ilk botoksunu az önce oldum. Dr Cengizhan Ekizceli'ye gıdımı vaser liposuction ile aldırdığımı biliyorsunuz. Bu arada hem kilo verdiğim hemde boyun bantları yani platysmaplasty kaslarım çıktığı için, kendisine boyun botoksu yaptırmaya karar verdim ve bugün yapıldı. Kendisi hazır boyun yaparken, kaz ayağı kırışıklıklarıma da deneme amaçlı yaptı. Burada gelişmeleri 4 günde bir paylaşacağım. Bu operasyon öncesi fotoğraf

Eklentiler

• PhotoGrid_1620830566434.jpg
    PhotoGrid_1620830566434.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 433
Merhaba kızlar,hayatımın ilk botoksunu az önce oldum. Dr Cengizhan Ekizceli'ye gıdımı vaser liposuction ile aldırdığımı biliyorsunuz. Bu arada hem kilo verdiğim hemde boyun bantları yani platysmaplasty kaslarım çıktığı için, kendisine boyun botoksu yaptırmaya karar verdim ve bugün yapıldı. Kendisi hazır boyun yaparken, kaz ayağı kırışıklıklarıma da deneme amaçlı yaptı. Burada gelişmeleri 4 günde bir paylaşacağım. Bu operasyon öncesi fotoğraf
Canım merhaba son hali süper olmus 🤩 cok begendim 💗🧿
Vaser lipo sonrasi dalgalanmalar mi oluyor ben de düsünüyordum bir ara gıdım icin 🤔

Valla ben çok mutluyum, epey genç görünüyorum, Dr Cengizhan Ekizceli'ye yaptırdım, vaser yaptır, liposuction konusunda oldukça iyi. Karın germe ve uyluk germe için de onunla çalışmayı düşünüyorum.

Canım merhaba son hali süper olmus 🤩 cok begendim 💗🧿
Vaser lipo sonrasi dalgalanmalar mi oluyor ben de düsünüyordum bir ara gıdım icin 🤔
Yok canım, ben de dalgalanma 3. Ayda geçti, Allaha şükür, hiç gıdı, dalgalanma vb kalmadı, gayet hoş duruyor. Sen de dalgalanma niye var? Ne kadar oldu yaptıralı? 🌸🌿🌸🌿🌸🌿

Yapılırken acımadı, ben daha fazla ağrı bekliyordum. Küçük sinek ısırığı kadar anlık sızlama oldu. Nasıl yapıldığını görmek isterseniz video paylaşmaya çalışacağım..
Videoyu kabul etmiyor, foto koyacağım

Eklentiler

• Screenshot_20210512-204353.png
    Screenshot_20210512-204353.png
    457,9 KB · Görüntüleme: 316
  • Screenshot_20210512-204359.png
    Screenshot_20210512-204359.png
    432,3 KB · Görüntüleme: 263
  • Screenshot_20210512-204404.png
    Screenshot_20210512-204404.png
    462,8 KB · Görüntüleme: 285
Sonucu merakla bekliyorum canım
Teşekkür ederim, bu arada senin boyun düşmesi olayını söyledim, o da yanlış yere yapılmıştır, boyun bantlarında öyle olmaz dedi, boynun 2 yanında büyük dik tutmayı sağlayan kasa yapılmış olabilir. Özellikle senin başına geleni söyledim. Bu arada bir şey soracağım, senin Dr'un, botoksu yaptıktan kaç gün sonra boynun düştü? 🌸🌿🌸🌿🌸🌿

Teşekkür ederim, bu arada senin boyun düşmesi olayını söyledim, o da yanlış yere yapılmıştır, boyun bantlarında öyle olmaz dedi, boynun 2 yanında büyük dik tutmayı sağlayan kasa yapılmış olabilir. Özellikle senin başına geleni söyledim. Bu arada bir şey soracağım, senin Dr'un, botoksu yaptıktan kaç gün sonra boynun düştü? 🌸🌿🌸🌿🌸🌿
Canım çok doğru demiş dr. Maltepe polikliniğe medikal estetik kadın dr yaptı. Boynun 2 yanındaki kasa yaptı. Sanırım bir kaç gün sonra boynumu tutamadığımı fark ettim. Sırt üstü yatınca boynumu kesinlikle kaldıramıyordum. Kollarımdan destek alıp yan dönüp kalkıyordum. Kabus gibiydi. Bunları mahkemeye verip doktorlukları iptal edilmeli. Ya kalıcı olsaydı.

Canım çok doğru demiş dr. Maltepe polikliniğe medikal estetik kadın dr yaptı. Boynun 2 yanındaki kasa yaptı. Sanırım bir kaç gün sonra boynumu tutamadığımı fark ettim. Sırt üstü yatınca boynumu kesinlikle kaldıramıyordum. Kollarımdan destek alıp yan dönüp kalkıyordum. Kabus gibiydi. Bunları mahkemeye verip doktorlukları iptal edilmeli. Ya kalıcı olsaydı.
Aman Allah korusun... Evet, bazı doktorlar, hipokrat yeminlerini çiğniyor para uğruna. İlk kural "asla zarar vermeyeceksin"... 🌿💕🌿💕

size piyango cikti galiba :ddddddddddddddd
bu arada bu doktor seciminizi neye borcluyuz?

Sonuc muhtesem:KK200:

4.günde yazacağım demiştim.

Günaydın kızlar, kaz ayağı kırışıklıklarım ve boyun bantları için botoksun fotoğrafı... Özellikle gülerek kırışık yaptım.
PhotoGrid_1621050818646.jpg
🌿🌸🌿🌸🌿

Botoksun etkisi olduğunu sanmadığım ama hissettiğim için yazmak zorunda olduğum şeyler var.🌿🌸🌿🌸🌿

Biliyorsunuz, hiç yalan konuşmadan, olanı biteni resimli anlatıyorum ben. 🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸

Dün öğleden sonra yemek yerken ağzımı açarken sanki hafif tutulmuş gibi hissettim, çiğnemede sorun yok. Yutkunurken, sanki boğazımı üşütmüşüm gibi hafif dolgunluk ve zorlanma hissi var. Dil kökü dönerken sanki şiş gibi ama bunun botoksun etkisi olduğundan emin değilim, gerçekten boğazımı üşütmüş olabilirim, dişlerimi sıkarak yatıyorum zaten. Dr'a attım mesaj. Göz kırışıklıklarım sanki biraz açılmış, boyunda henüz fark göremiyorum, 10 gün falan sonra etkili oluyormuş zaten.

Boyun botoksu yaptırdım, 4.gün, böyle olması normal mi? Boyun bantları çok gergin diye yaptırdım, şu anda yumuşak ve böyle görünüyor. 4. Gün böyle bir etki olabilir mi? 🌸🌿🌸
PhotoGrid_1621057714898.jpg

Kızlar, moralim sıfır, boynum 4.gün olmasına rağmen aniden sarktı, bu düzelir mi, şu anda boynuma botoks yaptırdırdığım için çok pişmanım, 15.gün düzelir mi bu yaaaa, yoksa daha da sarkar mı, eşim delirdi, boynumu görünce. Ne oldu sana diyor? 😭

Eklentiler

• PhotoGrid_1621095952347.jpg
    PhotoGrid_1621095952347.jpg
    571 KB · Görüntüleme: 334
Korkunc ya Allah’tan gecici bisey de bitmis gitmis bi daha yaptirma medical dr a canim ya ne haddine de kalkip bu tehlikeli seyi yapti:KK43:

Boyun botoksu yaptırdım, 4.gün, böyle olması normal mi? Boyun bantları çok gergin diye yaptırdım, şu anda yumuşak ve böyle görünüyor. 4. Gün böyle bir etki olabilir mi? 🌸🌿🌸
Eki Görüntüle 2849550
Korkunc ya Allah’tan gecici bisey de bitmis gitmis bi daha yaptirma medical dr a canim ya ne haddine de kalkip bu tehlikeli seyi yapti:KK43:
LoveIstanbul su camminin altindaki poliklinik mi bu dedigin yer?

Kızlar, moralim sıfır, boynum 4.gün olmasına rağmen aniden sarktı, bu düzelir mi, şu anda boynuma botoks yaptırdırdığım için çok pişmanım, 15.gün düzelir mi bu yaaaa, yoksa daha da sarkar mı, eşim delirdi, boynumu görünce. Ne oldu sana diyor? 😭
Boynunun nesi vardiki ElmaveTurta’cim mutlu degil miydin? Boyun botox u ilk defa burada duydum ama ne olursa olsun iki aya gececek zaten hay Allah ya

X