Boyun bantları Platysma plasty Dr Cengizhan Ekizceli botoks

Merhaba, çarşamba günü Dr'a muayeneye gittim, çok nadir görülen bir olaymış, resimleri çekti ve makale yazacak bu konuda. Literatüre geçeceksiniz dedi. İyice muayene etti, korkulacak bir şey yok, geçici dedi. Daha önce yağlar alındığı için 3 mm yerine 5 mm 'lik alana yayılmış. Şu anda görüntü çok genç ve güzel 😏 yutkunma sorunu hafifliyor gittikçe. Sorun fazla yok, 4.gün pişmandım ama bugün 9.gün memnunum. Bakalım.

Eklentiler

• PhotoGrid_1621608336736.jpg
    PhotoGrid_1621608336736.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 225
Arkadaşlar, Ben cumartesi günü Dr Serdar Altun 'a 360 derece karın ve bel germe yani kuşak ameliyatı oldum. Diğer adıyla beltpektomi yada 360 body lifting.

Doktoru çok aradım ,hem tüp mide ameliyatı sonrası sarkan deride uzman olsun hem de ilgili ve işini takip eden biri olsun istedim.

Konu açacağım

Bunun için İstanbul'dan Elazığ' a uçtum.1 hafta hastanede tutuyor. Şu anda yatıyorum. İlk gün zor geçti tabii ama şu anda hafif ağrı sızı da olsa kendi başıma kalkıp tuvalete gidiyorum, zaten İlk 2 gün narkotik ilaçlar veriyorlar. Şu anda zorlayan tek şey karnımın gerginliği. Ameliyat çok başarılı geçti. Dr serdar Altun simetriyi çok iyi tutturdu. Dikişleri incecik attı ve karnımdan çıkan parçaları popoma ekledi, böylece sıkı, sert ve kalkık oldu.dr biraz inip daha oturacağını söyledi,şu anda yatakta yazıyorum.resim ekleyeceğim

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım

Merhaba,şu anda hastanedeyim, Elazığ'a geldim, ameliyat oldum, dr Serdar Altun'a.
Kollarım o kadar önceki dr tarafından kötü idi ki, hoca düzeltilemez dedi ve sıfırdan tekrar kol germe ameliyatı geçirdim, ellerim şiş değil ama dirsek şiş. Aynı zamanda uyluk germe yapıldı. Ayrıca önceki drun meme kenarında bıraktığı kulaklıkları aldı. Bacak yağı ile meme asimetrisini düzeltti. Oldukça zor, ağrı yok çok şişim. Sonra yazacağım.
Şimdi bandajdan bir şey göremiyorum ama kollar ve bacaklar sıkı oldu, biraz şiş inince gevşer dedi, hem yaş hem aşırı kilo verdiğim için doku zayıf

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

X