Bozulan cinsel hayatımız

Allah daim etsin inşallah canım benimki tam bir felaket Rabbim düşman başına vermesin o derece 😏
Amin canım benim. Valla Rabbim size yardım etsin. İnsanın kötüsuyle uğraşmak çok zordur. Bende kayınpederle gorumceyle biraz uğraştım sonra hepsi hizaya geldi.

Amin canım benim. Valla Rabbim size yardım etsin. İnsanın kötüsuyle uğraşmak çok zordur. Bende kayınpederle gorumceyle biraz uğraştım sonra hepsi hizaya geldi.
Bir de halam olur kv🤯🤯kp de kaynana gibi her b.ka karışır laf atar direk yüzede söyler ikisi akraba evliliği rezalet 1 tane görümce 10 taneye bedel aşırı meraklı 👹👹👹off aman anmak bile moralimi bozdu 😂😂❤️

• Komik
Reactions: Z P
Bir de halam olur kv🤯🤯kp de kaynana gibi her b.ka karışır laf atar direk yüzede söyler ikisi akraba evliliği rezalet 1 tane görümce 10 taneye bedel aşırı meraklı 👹👹👹off aman anmak bile moralimi bozdu 😂😂❤️
En korktuğum şeydir zaten şu akraba evliliği. Ne varsa teyzeden haladan dayidan geliyor. Aman bırak kız ne halleri varsa görsünler 😃

Bence eşiniz konuşsun annesiyle kayinpeder de gelirse iş baya kötüye gider sonuçta cinsellik evliliğin temeli insanın eşini istemesi birlikte olması kadar güzel bir şey varmı yahu hem istekte var sizde kış gelmeden halledin kesinlikle

En başta bakıcı tuttuğumuzda alınmasın gücenmesin diye aynen bunları söyledik ama pek işe yaramadı. Sonra onu çağırırken de geçici olduğunu eğer çocuk onunla da durmazsa tekrar bakıcıya döneceğimizi de konuştuk aslında. Bugün komşusuyla telefonda konuşurken bu kış burdayım çocuga ben bakıcam dedi 🙄
O konuşmayı duymamış gibi yapıp acil çözüm üretemezsen bu kış berabersiniz.

Bu durumda utanmayı bırakacak bebeği kvnin odasına koyacak ve normal seyrinize dönmeye çalışacaksınız. Sessiz sevişmeyi de öğreneceksiniz tabi haliyle. Bazı akşamlar biz erken yatacağız deyip odanıza erken çekileceksiniz. Gündüz de olsa bebek uyurken biz de uyuyalım bari deyip kapınızı kilitleyeceksiniz. Bunlara alışmaya mecbur görünüyorsunuz.

Sen de bu insanları bile bile ateşe atlamışsın vallahi helal olsun.

O konuşmayı duymamış gibi yapıp acil çözüm üretemezsen bu kış berabersiniz.

Bu durumda utanmayı bırakacak bebeği kvnin odasına koyacak ve normal seyrinize dönmeye çalışacaksınız. Sessiz sevişmeyi de öğreneceksiniz tabi haliyle. Bazı akşamlar biz erken yatacağız deyip odanıza erken çekileceksiniz. Gündüz de olsa bebek uyurken biz de uyuyalım bari deyip kapınızı kilitleyeceksiniz. Bunlara alışmaya mecbur görünüyorsunuz.
Öyle gözüküyor. İşin garibi evde başkası olunca eşim daha istekli oluyor. Gizli saklı olması heyecanlı mı geliyo nedir anlamadım. Adam kendi kendine fantazi geliştirdi. Bense tam tersi. Konfor alanımdan uzaklaşınca odaklanamıyorum.

Öyle gözüküyor. İşin garibi evde başkası olunca eşim daha istekli oluyor. Gizli saklı olması heyecanlı mı geliyo nedir anlamadım. Adam kendi kendine fantazi geliştirdi. Bense tam tersi. Konfor alanımdan uzaklaşınca odaklanamıyorum.
Alışmaya bak, sal gitsin, başka çare görünmüyor çünkü

X