Bozulan cinsel hayatımız

Kendime mi kuvvet macunu alsam ne 🤣cocuk istiyorum ama sevismek istemiyorum delirdim sanirim
Macun falan bilmem ama bi sekilde istekli olmaya bak bu konuda tecrubeli bilgili arkadaşlar konu açmışlar ordan bilgi alabilirsin

Konunun hepsini okumadım henüz ama bakıcıya geri dönmek en mantıklısı. Kvye anne bu bakıcıya ettiği eziyeti sana da yapıyor, biz de üzülüyoruz sen de, biz bir bakıcı arayalım, gelenler de senin gözün önünde çocukla uyum sağlasın, sen izleyeceğin için bizim de bakıcıya güvenimiz artar. Hem sen evine düzenine dönmüş olursun, hem de biz senin bizim yüzümüzden yorulmadığını bilip huzurlu oluruz. Bizi büyüttün zaten bir de bizim çocuğumuzla yorulmanı istemiyoruz diyebilir eşin.

Bakıcı evde sürekli yaşayan birine göre büyük rahatlık. İnşallah sizi huzura kavuşturacak bir bakıcı bulursunuz

Bu çalışan çifte haftada bir yeter ne demek ya, herkesin enerjisi farklı, kimi yattığı yerden para kazanır haftada bir canı ister kimi sırtında taş taşır her gün ona enerjisi vardır. Çok kişisel bir konu bu. Konu sahibinin ve eşinin daha fazlasına enerjisi var demek ki

Bu çalışan çifte haftada bir yeter ne demek ya, herkesin enerjisi farklı, kimi yattığı yerden para kazanır haftada bir canı ister kimi sırtında taş taşır her gün ona enerjisi vardır. Çok kişisel bir konu bu. Konu sahibinin ve eşinin daha fazlasına enerjisi var demek ki
Bı konu vardı burda, konu sahibi 40 yaşındaydı,eşi ondan aşkla sevismesini,onu arzulamasini istiyordu. Bugün bana tutkuyla yaklasmadin,bu hafta iki kere oldu yok efendim birinde isteksizdin dediği icin dert yanıyordu kocasından. O ablanın derdinden o gun ben ve birçok arkadas istemisti:halay::KK53: adam şirket yönetiyor ayda bire burun kıvırıyor koca kiciyla oturduğu yerden,öteki maden işçisi hergun istiyor:olamaz::KK47:

Kardeşimin kv 52 kpederi 57 yaşında ama halen iş bitmemis söylüyordu burdada duydum eskilerde iş var çoğu gençlere göre masallahlari var
Gelecekteki halimiz sanırım bizim 😅
Üst katta herşey mevcut yavrum. TV mutfak banyo tuvalet ne ararsan 😅Ama kadın asagiyi tercih ediyor 😀
Gece kalkıp anne yatak odasına çok ses geliyor yukarıda izlesen olmaz mı desenize, ya da umursamayın girin çıkın banyoya, o utanır belki. Ne kadar odun oluyor bazıları ya 😡
Kendime mi kuvvet macunu alsam ne 🤣cocuk istiyorum ama sevismek istemiyorum delirdim sanirim
+18de bununla ilgili çok konu var, içlerinde hamileliği etkilemeyecek şeyler de mevcut
Suan kardes kardese modundayim stres sikinti derken boyle oldu bakalim artik doktora gidim cocuk icin karar verirsem bilgi isterim 🤣🙈
Strese melisa çayı birebir

Bı konu vardı burda, konu sahibi 40 yaşındaydı,eşi ondan aşkla sevismesini,onu arzulamasini istiyordu. Bugün bana tutkuyla yaklasmadin,bu hafta iki kere oldu yok efendim birinde isteksizdin dediği icin dert yanıyordu kocasından. O ablanın derdinden o gun ben ve birçok arkadas istemisti:halay::KK53: adam şirket yönetiyor ayda bire burun kıvırıyor koca kiciyla oturduğu yerden,öteki maden işçisi hergun istiyor:olamaz::KK47:
Hatırlıyorum o konuyu 🤣🤣🤣 rabbim isteyen herkese öylesini nasip etsin

Gelecekteki halimiz sanırım bizim 😅

Gece kalkıp anne yatak odasına çok ses geliyor yukarıda izlesen olmaz mı desenize, ya da umursamayın girin çıkın banyoya, o utanır belki. Ne kadar odun oluyor bazıları ya 😡

+18de bununla ilgili çok konu var, içlerinde hamileliği etkilemeyecek şeyler de mevcut

Strese melisa çayı birebir
Ah bilmiyordum melisa cayini bir deneyim
Dun canim sikildi baktim +18 bolumune cok konu var ama cevap pek yok bulamadim

Ah bilmiyordum melisa cayini bir deneyim
Dun canim sikildi baktim +18 bolumune cok konu var ama cevap pek yok bulamadim
İçlerine çok geyik muhabbeti karışıyor ama sabırla okursan işine yarayacak şeyler çıkar. Tarçın susam bal karışımı var mesela, hamileyken bile kullansan sorun yaratmaz diyebilirim. Susam kalsiyum içeriyor bolca, tarçın şekeri dengeler, bal zaten sağlık demek. Hamileyken günde 4 simit gömerdim deli gibi, faydasını gördüm zararını görmedim 😁 karışım sabah akşam birer tatlı kaşığı tüketiliyor

Her ilişkinin dinamiği farklı ama çalışan çocuklu aileler için haftada 1-2 az değil bence, 2 olsa daha iyi tabi, ilişkinin kaliteli olmasına önem verin ve sağlamaya çalışın, banyo işini sabah halledin, bebeğiniz daha çok küçük, zamanla ilişkiniz düzene girer

X